Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Natalia Suska

Natalia Suska

Katowice

Absolwentka finansów i rachunkowości, z zamiłowania artystka.
Marzy mi się własna działalność jako wizażystka oraz własna marka bransoletek. Dążę do tego celu wytrwale, aczkolwiek fundusze odgrywają na tej drodze bardzo ważną rolę. To jednak mnie nie zniechęca, lecz motywuje do działania, szukania alternatyw i sposobów.
\\\"If you can dream it, you can do it!\\\"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

141 PLN z 2000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

7%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.09.2014.

Sweet Beads bransoletka - talizman

O projekcie

Cel

Stworzenie wyjątkowej, wartościowej i spersonalizowanej biżuterii.

Bransoletki wykonane z kamieni półszlachetnych i metali szlachetnych. Oryginalne wzory, kolory i grawery według życzeń noszącego, sprawią, że biżuteria będzie jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna - będzie osobistym talizmanem. 

 

W sytuacji realizacji projektu, stworzenie z tej okazji specjalnej kolekcji bransoletek "Sweet Beads" pod hasłem "Wspieram"

 

Możesz czynnie uczestniczyć w projekcie i być jego częścią!! A pamiątka w postaci wyjątkowej bransoletki, będzie Ci przypominać o Twoim zaangażowaniu. 

 

 

Jak to się zaczęło?

Już od czasów liceum moim hobby jest projektowanie i tworzenie biżuterii. Zaczynałam od kolczyków, następnie naszyjniki, aż wreszcie nadszedł czas na bransoletki. Zawsze podobało mi się kilka, błyszczących egzemplarzy na nadgarstku, stwierdziłam czemu nie!? 

 

 

Co dalej?
Żeby wyróżnić się z zalewającej kulę ziemską chińszczyzny, postanowiłam, że moje bransoletki będą nie tylko z kamieni jubilerskich, ale także ze srebra i pozłacanego srebra. 

Zamówiłam pierwszą partię kamieni i srebrnych zawieszek i... utknęłam. 

 

 


Półfabrykaty, produkcja metek, zakup oryginalnych opakowań i maszyny do grawerowania kosztują niemało. 

Chciałabym aby moja pasja do piękna i "błyskotek", nie poszła na marne, a kiedyś w przyszłości żeby każda kobieta mogła mieć, swoją ukochaną bransoletkę z ulubionych kamieni jubilerskich, z zawieszką bliską jej sercu - żeby mogła mieć, swój talizman.

 

Czego potrzebuję?

Zapał - mam, energię do tworzenia - posiadam, wiedza i chęci - też są, ale brakuje "małego" szczegółu, jakim są finanse. To o co proszę, to kwota potrzebna na start.

 

Do zaopatrzenia się w porządne zaplecze produktowe, metki i odpowiednią reklamę potrzebuję wkładu finansowego, o który proszę Was - drodzy wspierający. Odwdzięczę się hojnie! ;)

Bez Was, wiem, że mój projekt wyląduje w szufladzie jak wiele, wiele innych. 

 

Dlaczego PolakPotrafi.pl?

Kwotę na zakup pierwszych półfabrykatów już zainwestowałam, jednak aby móc bardziej rozwinąć skrzydła potrzebuję o wiele szerszego grona wspierających, dlatego zdecydowałam się na opcję crowdfundingu.

 

Na co chcę przeznaczyć określoną kwotę i co jeśli będzie ona wyższa niż oczekiwana?

Jak już wspomniałam wyżej, kwotę o którą proszę, chciałabym przeznaczyć w całości na zakup kamieni jubilerskich, zawieszek, opakowań na bransoletki i metki z nazwą marki i opisem właściwości danego kamienia oraz wykonanie profesjonalnej fotografii produktowej.

 

Wszystko co uda mi się nazbierać ponad kwotę oczekiwaną, przeznaczę na zakup jeszcze większej ilości materiałów, oraz wykupienie reklamy na facebooku. 

 

Nagrody

Dla wpłacających przewidziałam nagrody w postaci bransoletek z LIMITOWANEJ kolekcji stworzonej specjalnie dla wspierających. 

Kupony rabatowe, kursy robienia biżuterii, na których dowiesz się jak tworzyć biżuterię i od czego najlepiej zacząć oraz możliwość stworzenia własnej bransoletki, która na stałe wejdzie do kolekcji "Wspieram", inspirowanej portalem: "polakpotrafi.pl", oraz hasłami: "pomagam" i "wspieram". 

 

 

 

PROGI REALIZACJI

2.000 zł    REALIZACJA!!!

3.000 zł   Dla każdego wpłacającego kwotę 75 zł lub więcej, dodatkowa zawieszka srebrna lub pozłacana (mogąca służyć jako wisiorek do łańcuszka)

4.000 zł    Dla każdego wpłacającego kwotę 75 zł lub więcej, dodatkowa zawieszka srebrna lub pozłacana z grawerem (mogąca służyć jako wisiorek do łańcuszka)

5.500 zł   Dla każdego wpłacającego kwotę 75 zł lub więcej, dodatkowa bransoletka "Sweet Beads" z zawieszką srebrną lub pozłacaną

7.000 zł   Dla każdego wpłacającego kwotę 200 zł lub więcej, możliwość stworzenia własnej unikalnej bransoletki "Sweet Beads", która stanie się częścią kolekcji "Wspieram"

 

 

 

PRZYKŁADOWE ZAWIESZKI

 

 

 

 

 

PRZYKŁADOWE BRANSOLETKI Z POPRZEDNIEJ KOLEKCJI

(na zdj jadeit, turkus i hematyt oraz pozłacane zawieszki)

 

 

 

 

Kolekcja "Wspieram" ukaże się po realizacji projektu.

 

Zapraszam do odwiedzania mojego fanpage'a i lajkowania :).

 

Na zdjęciach (które są moją własnością), widzicie pierwsze kolekcje bransoletek. 

 

KONTAKT:

pod adresem e-mail: dmx.18@o2.pl

lub przez fanpage: Sweet Beads

 

 

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i wsparcie ;)

Natalia 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.09.2014 18:06