Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szymon Białek

Szymon Białek

Gdańsk, Polska

Szymon Białek – gitarzysta akustyczny, kompozytor, realizator dźwięku. Zafascynowany gitarą akustyczną, jej brzmieniem i możliwościami, poświęcił się zgłębianiu tajników gry na tym instrumencie i rozwijaniu indywidualnego stylu gry oraz kompozycji. Charakteryzuje go dążenie do łączenia różnych gatunków muzycznych (muzyka akustyczna, rockowa, ilustracyjna, jazz, world music), wyraźna melodyka, bazowanie na czystym, akustycznym brzmieniu, technice fingerstyle i gra w oparciu o alternatywne, modalne strojenie instrumentu.

Zdobywca II miejsca w gitarowym konkursie Warsaw Fingerstyle Festival 2015 oraz I miejsca i nagrody publiczności podczas Sopot Fingerstyle Festival 2015.

Założyciel studia nagraniowego TheToneNation, zajmującego się realizacją jego muzycznych pomysłów oraz rozwijającego specjalizację w dziedzinie rejestracji, kompozycji i produkcji szeroko pojętej muzyki akustycznej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10026 PLN z 10000 PLN

121 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.11.2018.

Szymon Białek - wydanie autorskiej gitarowej płyty solo

Podziękowania plus nowa atrakcyjna nagroda :)

Dodano 25.09.2018, godz. 14:22

Hej - dziękuję wszystkim biorącym udział za wsparcie na starcie - jestem bardzo mile zaskoczony intensywnością wsparcia z Waszej strony!

Przygotowałem dziś kolejną nagrodę w kampanii - myslę, że to prawdziwa gratka!

Kris Górski - kompozytor, producent oraz realizator dźwięku, z którym mam przyjemność współpracować - postanowił wesprzeć moją akcję i ufundował nagrodę - warsztaty na temat rejestracji  gitary akustycznej  w studio nagrań, które poprowadzi osobiście w swoim studio nagraniowym (audioplanet.pl), z moim skromnym wsparciem. Doskonała okazja, żeby poznać tajniki tego rzemiosła/sztuki z pierwszej ręki od dośwadczonego, pierwszoligowego zawodowca!
Zachęcam i zapraszam - naprawdę warto!
Warunki realizacji/odbioru tej nagrody do wzajemnego ustalenia drogą mailową.

Dodano: 25.09.2018, 19:37
Szymon Białek
Szymon Białek
Krótko mówiąc - TAK - to bardzo skomplikowana sprawa :)
Dodano: 25.09.2018, 17:23
  jfurkal
jfurkal
Wyjaśnijmy sobie coś.
Rejestracja człowieka w serwisie Polak Potrafi nie była zbyt skomplikowana. Czy faktycznie rejestracja instrumentu w studiu wymaga poznania tajników rzemiosła/sztuki? :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.11.2018 22:10