Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szkółka GOOOL!

Szkółka GOOOL!

Wola Krzysztoporska, piotrkowski, łódzkie, Polska

Witam,
na imię mi Jacek.
Od kiedy sięgam pamięcią brałem udział w różnego rodzaju projektach. Wynikało to z chęci pomagania innym. Obecnie w swojej małej miejscowości chcę stworzyć coś dobrego - dlatego mój projekt tutaj:-)
Pozdrawiam wszystkich.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2341 PLN z 7500 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

31%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.03.2016.

Szkółka piłkarska dla maluchów

O projekcie

 

PATRONAT HONOROWY NAD PROJEKTEM

 

Michał Pol

 

          Redaktor naczelny Przeglądu Sportowego i serwisów sportowych grupy Onet-RASP, prowadzący program "EURO MISJA 2016" poświęcony przygotowaniom naszej reprezentacji w piłce nożnej do Euro 2016 we Francji. Znany felietonista, bloger. Od 2009 r. na Twitterze, gdzie obserwuje go ponad 315 tys. osób, co czyni go drugim, najpopularniejszym dziennikarzem sportowym w naszym kraju na Twitterze.

          O naszym projekcie mówi tak: "Hej, tworzysz wspaniałą oddolną inicjatywę! Super, że są tacy młodzi ludzie którym się chce."

       

 

 

 

          Celem naszego projektu jest stworzenie w naszej małej społeczności szkółki piłkarskiej dla najmłodszych dzieci w wieku 5-7 lat. Nasza siedziba mieścić się będzie w Woli Krzysztoporskiej, małej gminie w powiecie piotrkowskim w woj. łódzkim w samym centrum Polski.

 

 

           Chcemy ruszyć dzieciaki z naszej gminy i ościennych gmin od komputerów i telewizorów i zachęcać je do aktywnego spędzania wolnego czasu. Nauka podstaw gry poprzez zabawę z piłkami na treningach to nasz cel pierwszorzędny. Kto wie, może to my wychowamy następcę Roberta Lewandowskiego i jego kolegów z dzisiejszej Reprezentacji Narodowej :-)

Chcemy organizować treningi 2-3 razy w tygodniu. Zajęcia odbywać będą się na obiektach sportowych na terenie naszej gminy. Posiadamy zarówno kilka sal gimnastycznych przystosowanych do gry w piłkę nożną oraz ćwiczeń koordynacyjnych i ogólnorozwojowych. Natomiast w sezonie wiosenno-letnim dysponujemy świetnie utrzymanymi Orlikami, które będziemy mogli wykorzystywać na potrzeby szkółki.

Oprócz samych treningów poprzez działalność naszej szkółki chcemy pomóc w jakiś drobny sposób rodzicom i  kształtować w młodych ludziach pozytywne postawy, propagować zdrowy tryb życia jak i profilaktycznie zachęcać do opieki nad swoim zdrowiem, które ma się tylko jedno. Oczywiście nie zapominamy o nauce, która w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna - za każdym razem będziemy starali się o tym przypominać.

W przyszłości planujemy udziały w różnego rodzaju turniejach, mini ligach itp.

Treningi i nauka to nie wszystko. Chcemy również sprawić, by dzieciaki miały okazję z bliska uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych. Dlatego też chcemy cyklicznie uczestniczyć z naszymi małymi podopiecznymi jako kibice na zawodach sportowych.

W głowach mamy również wyjście ze swoim projektem do innych gmin. Dzięki temu moglibyśmy dotrzeć do większej ilości dzieciaków, które czasem aby być na treningu muszą pokonać kilkadziesiąt kilometrów co jest czasochłonne i kosztowne.

 

 

 

 

          Nazywam się Jacek Filipek. Mam 31 lat. Miłośnik dobrego kina, entuzjasta sudoku, wielki fan koszykówki tej zza oceanu, kibic sportu. Na co dzień pracuję, a każdą wolną chwilę staram się wykorzystywać aktywnie. Od wielu lat starałem się uczestniczyć w życiu swojej najbliższej społeczności. Chcę zrobić coś dobrego dla lokalnej społeczności. I gdy tylko pojawiła się w mojej głowie wizja szkółki postanowiłem działać. Tutaj w krótkim filmie staram się wyjaśnić dlaczego projekt powstał i co dzięki niemu chcemy zrobić.

Oczywiście w projekt zaangażowanych jest wiele osób.

Począwszy od trenera Cezarego Karkusa, który już czeka by móc przekazać w ciekawy i przyjazny sposób swoją wiedzę. Posiada on wiedzę praktyczną, gdyż sam grał w piłkę nożną. Po kilkunastu latach aktywności na boisku postanowił przekazać zdobytą przez siebie wiedzę małym adeptom piłki, którzy dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z futbolem. Posiada licencję trenerską i ma niesamowity kontakt z dzieciakami. Do tego jest cierpliwy, wesoły i bardzo uczynny. A przede wszystkim w przyjazny sposób przekazuje swoje doświadczenie młodym piłkarzom.

Jest też cała masa ludzi dobrej woli, którzy zaoferowali większą bądź mniejszą pomoc, a których nie sposób  wymienić. Wszystkim im jak i Wam, wspierającym nasz projekt SERDECZNE DZIĘKI!!!

 Nasz projekt wsparli już i swoją cegiełkę w różnej postaci dołożyli między innymi:

  • Wspaniały mąż i ojciec, człowiek, który kocha piłkę oraz jego niesamowita piłkarska rodzina - Gutek, Nadia, Kudełek oraz Mamcia - Sebastian Szabłowski, propagator zdrowego trybu życia jak i autor znanego kanału na youtube oraz strony na Fb: 

KubaGuciuSzabłowski-FutbolMojąPasją

SebastianSzabłowski

 który nagrał specjalny film na swój kanał na youtube z poparciem naszego projektu:

 

  • Znany i lubiany videobloger, gamer - Kamil Zawodny - SETO

SETO

MrSetoKami

który w taki oto sposób mówi o naszym projekcie:

"Pomimo tego, że jestem człowiekiem, który większość czasu spędza przy komputerze, to zdaję sobie sprawę jak ważny jest przy tym wszystkim ruch i sport. W każdym wieku, ale zwłaszcza w młodym. Kto wie, może tych młodych ludzi zobaczymy w przyszłości w naszej reprezentacji i będziemy mieli świadomość, że to my przyczyniliśmy się do ofiarowania im przysłowiowej "wędki":)"

 

Są też inni, którzy pomogli praktycznie przy projekcie:

  • Nasz niezrównany i bardzo konkretny grafik - Krzysiek P.

KrisGraphicDesigner 

który takimi słowami komentuje nasz projekt:

"Zachęcam wszystkich do wsparcia tego wydarzenia! Kontakt z projektodawcą szybki i jasny :) Z Waszym wsparciem na pewno dojdzie wraz ze swoją szkółką bardzo daleko."

 

  • Jędrych&Grzybowski Studio i usługi fotograficzne:

JGFotograficy

którzy wspierają nas w sposób praktyczny:

"Przy większych imprezach plenerowych służymy pomocą fotograficzną... reportaż z imprezy, kadra piłkarska... chętnie zrobimy zdjęcia dla Państwa"

 

 

          Oczywiście chcemy wystartować porządnie, a to jak wiadomo wiąże się z nie małymi jak na nasze możliwości kosztami.

  • Po pierwsze chcielibyśmy zakupić dla naszych najmłodszych kompletne stroje piłkarskie (buty, spodenki, koszulki, getry),
  • Po drugie - wszelkiego rodzaju pomoce niezbędne do treningów (takie, jak chociażby pachołki, mini bramki, znaczniki, gwizdki dla trenera itp.),
  • Po trzecie, ale chyba najważniejsze w szkółce piłkarskiej - zestawy piłek nożnych począwszy od małych rozmiarów typowo dla dzieci do tych normalnych meczowych, aby przyzwyczajać dzieciaki do kontaktu z nimi

 

 

Każde dodatkowe pieniądze również przeznaczymy na sprzęt, który posłuży naszym podopiecznym na co dzień:

  • Gdyby udało się zebrać 9000 zł - moglibyśmy zakupić dodatkowe stroje na zimniejsze dni, torby sportowe dla dzieciaków,
  • Przy kwocie 10000 zł - W Najpiękniejszych Snach nawet nie wyobrażamy sobie większych kwot - jednak gdyby udało się zebrać takową moglibyśmy z naszym projektem wyjść do sąsiednich gmin i do większej liczby dzieci.
  • Każdą kwotę powyżej 10000 zł., którą udałoby się zebrać przekażemy w Całości na Cel Charytatywny.

 

 

          Pomysł na zbiórkę środków w internecie przyszedł nagle i niespodziewanie. Wszystkie osoby zaangażowane w ten projekt mają swoje zajęcia. Pracują, mają swoje domy, rodziny. Ale wszyscy chcą na poważnie przeznaczyć swój czas i doświadczenie aby rozbudować coś, co kiedyś zaświtało w głowach tylko jako szalony pomysł. Niestety wszystko kosztuje i nie jesteśmy w stanie udźwignąć tego ciężaru sami. Dlatego też prosimy WSZYSTKICH ludzi dobrej woli, którym tak jak nam zależy na dobrym rozwoju naszych najmłodszych, by wsparli nasz projekt. Wierzymy, że z Waszą pomocą coś co jeszcze nie tak dawno wydawało się nierealne już niedługo zacznie funkcjonować:-). Zróbmy razem coś dobrego!!!

 

 

Najszybciej można znaleźć nas na Facebook-u:

SzkółkaPiłkarskaGOOOL

Dla wszystkich tych, którzy byliby zainteresowani wsparciem projektu bądź mieli jakiekolwiek pytania z nim związane podajemy nasz adres internetowy: 

szkolkagoool@gmail.com

 

 

          Stawiamy sobie bardzo ambitne plany! Chcemy wystartować już po feriach zimowych! W naszym województwie kończą się one 28 lutego więc pierwszy planowany trening chcemy przeprowadzić już w pierwszej połowie  marca! Wierzymy, że z Waszą pomocą nam się uda!!!

 

Jeśli zaś chodzi o wysyłkę nagród chcę dać sobie miesiąc od zakończenia projektu  na ich realizację:-).

A nagrodami są między innymi:

za 35 zł. i więcej: Foto-puzle z logo naszej szkółki:

za 50 zł. i więcej: Kubek z logo naszej szkółki:

za 150 zł. i więcej: Oficjalna replika piłki meczowej zaprojektowanej specjalnie na rozgrywki UEFA EURO 2016 we Francji - MINI

 

Wszystkim jeszcze raz SERDECZNE DZIĘKI:-)))

 

 

Media o Twoim projekcie:

Chce założyć szkółkę piłkarską dla maluchów

www.epiotrkow.pl | 2016-02-15

Sam mówi o sobie, że jest niespełnionym sportowcem. Dziś chciałby pomóc spełniać sportowe marzenia maluchom z terenu gminy Wola Krzysztoporska.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.03.2016 21:09