Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nashipae

Nashipae

Bydgoszcz

Bydgoszczanka zafascynowana kulturą Masajów. Pasja zaprowadziła mnie do południowej Kenii, gdzie od 2009 współdziałam z lokalną społecznością! :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19586 PLN z 3300 PLN

211 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

593%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.02.2014.

Wsparcie dla masajskiej szkoły :)

Niesamowita fala dobra!

Dodano 30.01.2014, godz. 22:34

Drodzy darczyńcy!

Gdy dodawałam projekt na polakpotrafi nie zdawałam sobie zupełnie sprawy jak wiele zmieni się dla dzieci w szkole dzięki ogromnej fali dobra jakiej dziś wszyscy jesteśmy świadkami!
Kwota 11 355 zł to kwota pozwalająca nie tylko na doposażenie szkoły, to kwota dzięki której postawimy 5 pomieszczeń dla nauczycieli. Nauczyciele w tygodniu będą spali na miejscu co wyeliminuje dotychczasowe sytuacje gdy nie byli w stanie dotrzeć do szkoły z różnych względów lub docierali bardzo późno.

Zostanie już na dziś dzień zapas pieniędzy. Cieszy mnie to ogromnie ponieważ chciałabym także przeznaczyć środki na polepszenie dziecięcych posiłków w szkole.
Obecnie dzieci jedzą np: czerwoną fasolę z białą kukurydzą, owsiankę, ryż z fasolą czerwoną, ugali (ugotowana mąkę z białej kukurydzy) z fasolą mun lub naleśniki. Są to najczęstsze potrawy w tym regionie.

Dzisiaj otrzymałam chyba ponad 300 e-maili od wspaniałych osób nie tylko z Polski.
Nadal nie wierzę, że tak niesamowicie się ta zbiórka toczy. Fantastycznie że tak wielu ludzi chce się zaangażować.

W związku z tym, że zbiórka przeszła najśmielsze oczekiwania, proszę wszystkich, którzy przekazali jakikolwiek datek i wyrażają na to chęć, o przesłanie jednego zdjęcia, które umieszczę wraz z dziećmi w kolażu, który powiesimy w szkole :)
Bardzo Was proszę o przesłanie zdjęć do jutra tj. piątku do końca dnia. W sobotę pójdę je wywołać bym miała je już gotowe. W Kenii w najbliższym miasteczku Kajiado wydrukowanie zdjęcia jest bardzo drogie.

Prosiłabym także osoby, które wybrały jako nagrodę kartkę pocztową o przesłanie adresu do wysyłki kartki.

Osoby, które wybrały nagrodę, w której do wyboru jest naszyjnik, bransoletka lub zawieszka do kluczy prosiłabym także o przesłanie informacji o dokonanym wyborze. Podliczę ile różnych ozdób mamy muszą zrobić.

Z osobami, które jako nagrody mają tradycyjny masajski naszyjnik lub laskę skontaktuję się indywidualnie.

Wszystkie maile proszę kierować na adres: mada.poros@gmail.comDodano: 31.01.2014, 11:44
  yacekp
yacekp
Brawo za spostrzegawczość !
Faktycznie powinno być:
magda.poros@gmail.com
Dodano: 30.01.2014, 23:06
  Tigris
Tigris
chyba wkradł się błąd w adres mailowy :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.02.2014 18:06