Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nashipae

Nashipae

Bydgoszcz

Bydgoszczanka zafascynowana kulturą Masajów. Pasja zaprowadziła mnie do południowej Kenii, gdzie od 2009 współdziałam z lokalną społecznością! :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19586 PLN z 3300 PLN

211 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

593%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.02.2014.

Wsparcie dla masajskiej szkoły :)

Wspaniałe!

Dodano 23.01.2014, godz. 21:58

W 8 dni udało się zebrać już więcej niż zakładało minimum.
To jest dla mnie niewiarygodne i teraz buzia, oczy i palce gdy to pisze cieszą się niezmiernie. W Kenii jest już krótko przed północą jednak mam silne wrażenie, że mój sms nie pozwoli tak szybko zasnąć ;)

Drodzy darczyńcy - przyjaciele, dziękuję Wam za wsparcie, które już niedługo urzeczywistni się pośród czerwonego kurzu masajskiej ziemi.

Pomyślałam, że jeśli w 8 dni udało się tyle zebrać to w pozostałe 13 dni można spróbować zebrać więcej na coś konkretniejszego i także niezwykle ważnego.

Jeśli nie teraz to kiedy, i dlaczego nie teraz tak w ogóle :)

150 000Kes czyli około 5500 kosztuje wybudowanie 5 małych pomieszczeń dla nauczycieli. Są to tzw mabati small rooms - czyli po prostu pomieszczenia z blachy falistej.
Dlaczego są tak ważne?
Dobrych nauczycieli nie ma w okolicy. Zatrudnieni obecnie są wspaniali i dzięki nim szkoła zyskuje prestiż. Dojeżdżają oni jednak z odległych miejsc. Szkoła jest w kompletnym buszu i nie ma tam autobusów. Trzeba czekać na okazję i to jeszcze się przesiadać. Czasami także warunki są tak złe podczas okresu długich deszczy, że dojazd jest zupełnie niemożliwy. Nauczyciele często przyjeżdżają dopiero na 9:30 lub w ogóle. Tracą na tym dzieci.
Chcemy wobec tego wybudować 5 pomieszczeń z blachy z wybetonowaną podłogą, w których mogliby mieszkać w tygodniu nauczyciele.

To nie jest mała kwota - dokładnie o tym wiem jednak, gdy tylko pomyślę, że jest szansa by ją zebrać to już w głowie rodzą mi się pomysły na promocję tego kolejnego etapu zbiórki!

Jeśli osiągniemy poziom 9 350zł = 3000 na I etap, 5500 II etap oraz 850 na pokrycie opłat od polakpotrafi oraz transferuj.pl to każdy kto wpłacił dowolną kwotę będzie miał dostęp do pobrania filmu, który planuję nakręcić podczas pobytu.

W kolejnych dniach dodam także nagrody.

Jeśli możecie w jakiś sposób pomóc w nagłośnieniu akcji róbcie to do woli aż wam głosu i giętkości palcy przy pisaniu wystarczy :)
Dzieci są tego warte po stokroć!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.02.2014 18:06