Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Załoga Święta herbaty

Załoga Święta herbaty

Cieszyn

Jesteśmy grupą zaangażowanych młodych ludzi z obu stron Olzy, dla których najważniejsze jest działanie społeczne.
Wywodzimy się z różnych środowisk, ale Cieszyn jest dla nas ważną przestrzenią do działania.
Łączy nas Herbaciarnia Laja i miłość do herbaty. Wierzymy, że kultura picia herbaty jest pozytywnym i godnym uwagi aspektem życia, przy niej nawiązują się spotkania. A od spotkań wszystko się zaczyna.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8069 PLN z 7777 PLN

124 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.06.2015.

Siódme Święto Herbaty

O projekcie

 Siedem lat temu, na Wzgórzu Zamkowym, w magicznym Cieszynie 23-letni pasjonat  herbaty zorganizował z przyjaciółmi piknik. Od dzielenia się czarką herbaty zaczęły się wspólne warsztaty. Kolejno przybywali: bębniarze, kuglarze, garncarze, rzeźbiarze, tancerze, śpiewacy, aktorzy i inni mistrzowie ceremonii. I tak zakwitło Święto herbaty. Zbliża się jego następna edycja.

W dniach 4-5 lipca odbędzie się festiwal otwartych listków. W trakcie niezliczonej ilości warsztatów, spotkań, wykładów i desgustacji, będziemy mieli okazję poznać tajemniczy świat herbaty.

Jeżeli chcesz przeżyć niezapomniane chwile, stać się mecenasem kultury, czy tez zwyczajnie wesprzeć ludzi z pasją, wybierz sobie nagrodę! 

Festiwal ma wiele płaszczyzn: to miejsce wymiany doświadczeń i zajawek, emocji, myśli, poglądów, umiejętności, wrażeń, namiętności i smaków. 

Święto herbaty wyrosło na świadomym pograniczu polsko-czeskim tworząc punkt na mapie spotkań bez granic, bo przecież jesteśmy tu stela!

Tak wyglądało wzgórze w zeszłym roku:

 

Imprezę organizuje masa ludzi z obu stron Olzy, łączy nas wspólny pierwiastek – herbata i pasja do życia. Na ten moment przedstawiamy szczęśliwą siódemkę:

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na crowdfunding?  To tak, jakby   "kupić bilet, którego nie ma". Wstęp na festiwal jest BEZPŁATNY, wybierając nagrodę umożliwiasz realizację Święta herbaty.

Projekt pochłania rocznie ok. 30 000 zł.
Dysponujemy 1/3 środków na tzw. zaplecze techniczne (sale, scena, nałośnienie). Mamy wystarczająco dużo energii i rąk do pracy, ale zależy nam na tym, aby formuła warsztatów i wykładów była otwarta, stąd zwracamy się z prośbą tutaj.

Chcemy, by 7 edycja Święta herbaty przyniosła conajmniej:

Działamy na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie na granicy polsko-czeskiej. Herbaciarnia Laja jest miejscem naszych spotkań, odpoczynku i inspiracji. Jest to przestrzeń dla młodych duchem i chcących żyć bardziej. Tutaj tworzymy Festiwal.

Więcej informacji znajdziesz:

            Oficjalna strona Święta herbaty       

FB: SvatekCaje

                                                             
 

www.swietoherbaty.pl

Media o Twoim projekcie:

Polak potrafi na Święcie Herbaty!

gazetacodzienna.pl | 2015-06-07

W dniach 4-5 lipca na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie odbędzie się festiwal Święto Herbaty. Jak co roku, niezmiennie od 7 lat, spotkają się tu pasjonaci Herbaty, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w kreatywnych warsztatach, niezwykłych spotkaniach podróżniczych oraz poznać tajniki alternatywnego i zdrowego stylu życia. Aby program był możliwie zróżnicowany i bogaty, organizatorzy proszą o wsparcie za pośrednictwem portalu Polakpotrafi.pl.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.06.2015 21:09