Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Święto Cykliczne

Święto Cykliczne

Kraków

Święto Cykliczne to największy w Polsce festiwal kultury rowerowej, to tydzień świętowania wolności poruszania się, jaką dają dwa kółka. To spotkanie wszystkich tych, którzy chcą widzieć miasto jako bardziej spokojne, czyste, bezpieczne i przyjazne miejsce, dla wszystkich.

Przyjdź na Wielki Finał 8 czerwca!

W Krakowie na rzecz rowerzystów działamy cały rok jako Kraków Miastem Rowerów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14837 PLN z 14000 PLN

402 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2013.

Święto Cykliczne Kraków

Brawo!

Dodano 16.05.2013, godz. 2:41

Jest nas już 113! W ciągu 6 dni uzbieraliśmy prawie 30% potrzebnej kwoty. Przed nami jednak jeszcze długa droga.

Wspierając Święto Cykliczne stajesz się częścią największego i najodważniejszego festiwalu rowerowego w Krakowie. Wierzymy, że tylko działając razem możemy mieć realny wpływ na to, jak kształtuje się Kraków. Każdy z nas chciałby mieszkać w mieście, po którym na rowerze jeździ się wygodnie i bezpiecznie. Wiemy jak to wygląda w miastach takich jak Kopenhaga, czy chociażby bliższy nam Berlin. Twierdzimy, że jest to możliwe także u nas. Zmiany stają się realne jeśli uda się do nich przekonać odpowiednio dużą liczbę osób. Po to właśnie powstało Święto Cykliczne.
Tworzymy pewną opowieść. Opowieść o Krakowie przyjaznym rowerzystom, a dzięki temu wszystkim jego mieszkańcom. Chcemy się tą opowieścią dzielić!

Mniej więcej 30 tys. osób porusza się codziennie po Krakowie na rowerach. Są na pewno wśród nich Twoi znajomi, przyjaciele, rodzina. Znasz już naszą opowieść. Podziel się nią. Zaproś innych do wsparcia Święta Cyklicznego. Stwórzmy ten festiwal RAZEM.

Specjalnie dla Ciebie, przedpremierowo, plakat i afisz z wydarzeniami jakie przygotowaliśmy na tegoroczne Święto Cykliczne!

http://www.swietocykliczne.pl/2013/images/stories/dla-mediow/PLAKAT.pdf
http://www.swietocykliczne.pl/2013/images/stories/dla-mediow/AFISZ.pdf

pozdrawiamy
Ekipa Święta Cyklicznego

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2013 00:12