Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Konto usunięte

Konto usunięte

Napisz wiadomość do Projektodawcy

120 PLN z 25000 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.12.2017.

Studio Multimedialne

O projekcie

Przedstawiamy projekt pierwszego w Polsce Młodzieżowego Studia Multimedialnego dostępnego dla każdego gdzie wiele usług będzie dostępnych za darmo!

 

Studio będzie pełnić dwie role. 
Pierwsza to centrum młodzieżowe. W specjalnych “po szkolnych” godzinach, młodzież, i nie tylko, będą mogli odwiedzić studio i zapoznać się z nowościami technologicznymi oraz obcować z najnowszymi urządzeniami. 

Możliwe będą zabawy oraz testy np wirtualnej rzeczywistości, czy zabawy z zielonym ekranem oraz spotkania tematyczne. Naszym zadaniem będzię poszukiwanie najnowszych urządzeń wchodzących na rynek i nabywanie ich aby każdy mógł poznać najświeższe technologie z całego świata. Zawsze irytowały nas sytuacje kiedy to powstało niesamowite urządzenie gdzieś na świecie, a w Polsce było dostępne dopiero po roku za niesamicie wysoką cenę albo często wcale nie docierało do naszego kraju. Jako przykład podamy jedną z ostatnich nowości jaką jest najmniejsza na świecie kamerka do transmisji na żywo Mevo. W USA pojawiła się w sprzedaży już 3 lata temu, zaś do Polski dotarła dopiero kilka miesięcy temu i to jeszcze za ponad dwukrotną cenę niż w USA.

 

 

Nasze studio będzie prowadzić co miesiąc dziesiątki kursów, warsztatów i spotkań. Powstaną kółka tematyczne, np filmowe gdzie grupy  we współpracy z profesjonalistami będą kręcić własne filmy krótko-metrażowe i nie tylko. W ofercie znajdą się również kolonie i obozy fotograficzne, filmowe, aktorskie i wiele innych.

Nie zabraknie oczywiście ulubionych spotkań z analizy filmowej gdzie oglądamy najciekawsze filmy kina Polskiego i zagranicznego oraz poznajemy je "od kuchni"  omawiając ruchy kamery czy grę aktorską.

 

Drugą rolą studia multimedialnego będzie świadczenie usług z zakresu rozwiązań multimedialnych. Czyli usługi fotograficzne, filmowe, projektowanie oraz wydruki.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Youtuberzy będą mogli nagrywać i edytować swoje filmy, młodzież będzie mogła bawić się i testować najnowsze technologie a dorośli otrzymają usługi z fotografii lub filmowania. Firmy natomiast mogą otrzymać uslugi filmowania reklam, fotografii produktów a nawet transmisji imprez na żywo.

 

 

Studio będzie firmą oferującą kompleksowe rozwiązania multimedialne. 
Zakładając pierwsze w Polsce studio multimedialne możliwe jest obsługiwanie klientów na poziomie codziennym dostarczając swoje usługi do sektora prywatnego oraz publiczno-komercyjnego. Osoby prywatne będą mogły skorzystać z usług w postaci fotografii do dokumentów, portretów a także kursów, szkoleń oraz wkrótce uczęszczać do szkoły fotograficznej. Młodzież bedzie odwiedzać studio aby obcować z najnowszymi technologiami z dziedziny mediów.
Firma będzie obsługiwać również inne firmy oraz instytucje publiczne oferując fotografie i filmowanie imprez, festynów, projektowanie oraz tworzenie reklam. Studio będzie łatwo dostępne z ulicy tak aby można było wejść bezpośrednio i na miejscu otrzymać usługę ale także na tyle duże aby mogło posłużyć do fotografii i filmowania teledysków, filmów i reklam z użyciem pojazdów osobowych oraz prowadzenia kursów dla grup.

 

Dodatkowo oferta będzie zawierać usługi wykonywane poza terenem studia np. w domu klienta lub lokalizacji ustalonej wspólnie. Przykładem takich usług jest filmowanie lub fotografia na festynach, śluby i komunie oraz filmy i teledyski w plenerze.

 

Firma będzie również pośredniczyć przy znajdowaniu usług aby w pełni pokryć wymagania klienta, przykładowo wynajem pojazdów klasycznych i specjalnych do ślubów czy reklam, a także kwiaciarnie i sale bankietowe oraz firmy gastronomiczne. 
Współpracując z lokalnymi klubami samochodowymi jesteśmy w stanie pośredniczyć przy zapewnieniu pojazdów na potrzeby reklam, filmów czy imprez.
Została już nawiązana współpraca ze stowarzyszeniem FSO Pomorze posiadającym pokaźną kolekcję aut polskiej produkcji, w tym niezwykły Fiat 125 “Jamnik” (limuzyna) oraz Polonez Limuzyna.
We współpracy z  innymi klubami możemy zapewnić młodej parze wymażone auto do ślubu którym może to być Ford Mustang, DeLorean czy nawet pojazd opancerzony.
Współpraca z AeroKlubem zaowocuje wspaniałymi ujęciami z lotu ptaka oraz wynajmem helikopterów z pilotem na potrzeby teledysków lub filmów.

Poza tworzeniem materiałów filmowych i zdjęć, firma będzie również zajmować się projektowaniem grafik, wydrukiem mało- i średnio-formatowym, prowadzeniem szkoleń oraz wynajmem studia i przestrzeni “kreatywnej” dla osób tworzących sztukę.

 

 

 

Posiadamy już większość głównego wyposażenia wartego ponad dwukrotność wnioskowanej sumy.  Niestety nie wystartujemy bez brakującej kwoty niezbędnej aby dokupić brakujące wyposażenie studia oraz oczywiście przystosować wynajętą lokalizację do świadczenia takich usług.
Wesprzyj nas i stań się częścią tego projektu !

 

Przykładowa lista oferowanych usług:


a) Na terenie studia:
  - Portrety osób
  - Portrety zwierząt
  - Zdjęcia do dokumentów
  - Tworzenie portfolio dla aktorów i modeli
  - Fotografia produktów i pojazdów do celów komercyjnych
  - Tworzenie zdjęć i ujęć stockowych do późniejszej sprzedaży
  - Reklamy dla firm
  - Teledyski
  - Filmy krótkie
  - Filmy pełnometrażowe
  - Transmisje na żywo
  - Prowadzenie kursów
  - Wydarzenia tematyczne
  - Projektowanie
  - Drukowanie
  - Edycja materiałów od Klienta
  - Nadawanie dźwięków na żywo
  - Galeria fotograficzna i artystyczna
  - Spotkania młodzieżowe
  - Pokazy najnowszych trendów technologicznych
 

 

b) Poza studiem:
- Filmowanie i fotografia Festynów
- Filmowanie i fotografia Koncertów
- Filmowanie i fotografia Występów i pokazów
- Filmowanie Teledysków
- Reklamy dla firm
- Filmowanie i fotografia Ślubna
- Filmowanie i fotografia Komunijna
- Filmowanie i fotografia Urodzinowa
- Filmowanie i fotografia Nieruchomości
- Transmisja imprez na żywo
- Wycieczki tematyczne

 

c) Usługi dodatkowe:
- Wynajem Studia
- Kursy i szkolenia
- Projektowanie materiałów Reklamowych
- Promowanie firm w internecie i strefie miejskiej
- Przyjmowanie wycieczek szkolnych
- Pośredniczenie przy wynajmnie sal balowych i pojazdów.
- Prowadzenie studia nagrań dla muzyków i zespołów
- Sprzedaż ramek, breloczków i innych przedmiotów
- Usługi edycji zdjęć, filmów i dźwięków
- Wydarzenia tematyczne
- Organizacja imprez

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.12.2017 13:01