Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Agnieszka Chmielowska

Agnieszka Chmielowska

Nowy Sącz, Polska

Cześć Wszystkim!

Nazywam się Agnieszka i jestem jednym z organizatorów Studenckiego Pucharu Narodów w Jeździectwie, który odbędzie się w Polsce w Centrum Hippiki Jaszkowo. Jak można się domyślić moją największą pasją jest jazda konna, od wielu lat startuję w konkurencji skoków przez przeszkody. Na co dzień pracuję jako specjalista ds eksportu w firmie produkującej owocowe do datki do branży spożywczej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3030 PLN z 3000 PLN

26 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.04.2016.

Student Riding Nations Cup Poland

O projekcie

Czym jest Studencki Puchar Narodów?

Są to zawody rozgrywające się cyklicznie w różnych miejscach na całym świecie. Każdy kraj jest reprezentowany przez trzech zawodników. Konkurencja obejmuje dwie dyscypliny - skoki przez przeszkody i ujeżdżenie.

Zawodnicy startują na wylosowanych koniach - mają tylko parę minut przed startem na "wyczucie" swojego wierzchowca.

Zachęcam do odwiedzenia strony http://www.aiecworld.com/ - znajduje się tam więcej informacji na temat Pucharu i zdjęcia z poprzednich edycji.

Jaki jest cel zbiórki?

 

Po raz pierwszy w tym roku jedne z zawodów Pucharu Studentów odbędą się w Polsce (29.04-01.05 Centrum Hippiki Jaszkowo). To stawia wiele wyzwań przed naszą grupą organizacyjną. Pieniądze zebrane podczas zbiórki pozwolą nam opłacić pomoc medyczną i weterynaryjną, sędziów i transport koni użyczonych nam na czas zawodów. 

O nas

Nasz zespół składa się z osób, których pasją jest jeździectwo. Starty w zawodach Pucharu Studentów zainspirowały nas, żeby zorganizować takie wydarzenie w Polsce. W skład grupy wchodzą:

Tatiana Elzanowska, Paulina Bryś, Jarosław Koziarowski, Adam Kaźmierczak, Agnieszka Chmielowska, Zofia Dziewolska, Marta Pałucka, Iga Tokarska, Katarzyna Dębczyńska, Sara Śnioch.

Można się z nami skontaktować przez stronę na Facebooku https://www.facebook.com/PolishStudentRiders lub przez maila - srncpoland2016@gmail.com - chętnie odpowiemy na wszystkie możliwe pytania :)

 

Dlaczego crowdfunding?

Pieniądze potrzebne do zorgnizowania zawodów staramy się zebrać na trzy sposoby - część środków to wpisowe zawodników i supporterów - te środki w całości są przeznaczone na wynajęcie ośrodka jeździeckiego, wyżywienie i nocleg dla zawodników. Druga część to sponsorzy - ich finansowanie przeznaczone jest na inne wydatki niezbędne do zorganizowania wydarzenia, jednak nie jesteśmy w stanie uzyskać w ten sposób wszystkich niezbędnych środków - dlatego podjęliśmy decyzję, by pieniądze zebrać również w trzeci sposób - przez crowdfunding. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy wydarzenie dojdzie do skutku.

Jeśli chodzi o nagrody :)

Część nagród będzie realizowana podczas zawodów. Podziękowania na Facebooku zostaną dodane na stronę do tygodnia czasu po zakończeniu zawodów. Nagrody "wysyłane" powinny się znaleźć u adresatów najpóźniej do końca maja, lub będę mogły być odebrane w czasie zawodów, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

 Patroni Medialni

Gallop Koń & Jeździec

Kalendarzjeździecki.pl

KadraSkoki.pl

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.04.2016 22:10