Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Koło Naukowe Edukacji Międzykulturowej

Koło Naukowe Edukacji Międzykulturowej

Poznań

Koło Naukowe Edukacji Międzykulturowej powstało z inicjatywy studentów Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM.

Michalina, Michał oraz Jonasz to przyszli nauczyciele, edukatorzy, którzy samodzielnie i z dużym zaangażowaniem poszukują różnych źródeł – sposobów uczynienia własnych działań efektywniejszymi, wychodząc poza schematy i poszerzając zakres propozycji pracy z uczniem i klasą.

Są ustawicznie „w drodze”, bo dla nich nie istnieją żadne granice; zarówno w ramach współpracy międzykulturowej, jak również w zakresie rozwoju zawodowego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3611 PLN z 3500 PLN

59 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 29.08.2014 18:06

Studenci UAM bez Granic - TANZANIA 2014

RSS

"Studenci UAM bez Granic!" - zakończenie zbiórki na portalu Pola Dodano 07.09.2014, godz. 22:16

Szanowni Państwo,

bardzo nam miło, że zechcieli Państwo wesprzeć naszą inicjatywę „Studenci UAM bez Granic!” na portalu PolakPotrafi.pl.

Z Państwa pomocą udało nam się zebrać 3611,00 zł. Dzisiaj w nocy udajemy się do Lipska w Niemczech, skąd już jutro przed południem mamy samolot do Kigali z przesiadką w Amsterdamie.

Dziękujemy, że zechcieli być Państwo częścią niniejszego przedsięwzięcia.

Bardzo prosimy o przesłanie na adres: knem@amu.edu.pl takie informacje, jak: imię, nazwisko oraz adres pocztowy Darczyńcy.

Niebawem, będąc już w Biharamulo w Tanzanii, z przyjemnością rozpoczniemy przygotowania do tworzenia oraz zakupu nagród dla Państwa.

Z wyrazami szacunku,

Zespół studentów w składzie:

Michalina, Jonasz oraz Michał

DZIĘKUJEMY! Dodano 23.08.2014, godz. 11:30

Doświadczyliśmy wspaniałego zaskoczenia... Wydawało się, że zbiórka na portalu PolakPotrafi.pl nie zakończy się powodzeniem, ale jednak wczoraj 2 osoby – małżeństwo - totalnie przewróciły nasze myślenie do góry nogami.

Postanowili oni wesprzeć nasz wyjazd kwotą 1100,00 zł, co oznacza, że ponownie uwierzyliśmy, iż może się udać :) To osoby, które spędziły rok swojego życia w Afryce i wciąż żyją wspomnieniami z tamtego okresu. I tu nie chodzi o wsparcie finansowe jako takie, ale o doświadczenie sytuacji, w której w jednej minucie coś wydaje się zupełnie niemożliwe, a w drugiej wszystko zmienia się o 180 stopni... A to wszystko za sprawą ludzi, którzy wciąż jeszcze chcą pomagać!

Co to oznacza? Że brakuje nam już naprawdę niewiele. Zbiórka potrwa do najbliższego piątku – 29 sierpnia do godz. 18:00.

3500,00 zł to minimalna kwota, która pozwoli nam uzupełnić naszą dotychczasową pulę pieniędzy i opłacić podstawowe koszty związane z wyjazdem.

W przypadku, gdy wpłacane przez WAS pieniądze dadzą wyższą kwotę niż zakładane 100% - będziemy mogli przeznaczyć je na dodatkowe wydatki, np. nocleg w Kigali (Rwanda), ponieważ tam wylądujemy w dniu 9 września br. po godz. 19:00, a granica Rwanda - Tanzania jest zamykana na noc czy na transport z lotniska w Kigali do Biharamulo.

Dziękujemy! :)