Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja FAST

Fundacja FAST

Poznań

Fundacja Aktywizacji Seniorów Teraz - w skrócie FAST, ma na celu wspomagać aktywność Seniorów. Nie w przyszłości, nie kiedyś przy okazji, tylko właśnie Teraz. Należy zacząć działać szybko (FAST), od razu – póki pojawiła się myśl, że „chcę zrobić coś dla siebie”. Całe życie przeznaczamy komuś i czemuś, nie skupiając się na sobie: najpierw jest szkoła i pomoc rodzicom, potem jest praca, dzieci i własny dom, później bawimy wnuki i martwimy się o pieniądze, a gdzie w tym całym szaleństwie czas dla nas samych (?) na naszą rozrywkę, relaks, rozmowy z rówieśnikami o podobnych problemach…

Napisz wiadomość do Projektodawcy

155 PLN z 25000 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 15.12.2019.

Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji.

O projekcie

"Przez 15 lat sprzedawałem ludziom rzeczy, których nie potrzebowali za pieniądze, których nie mieli..."

Teraz pomagam Seniorom w Fundacji FAST, która jest autorem akcji "Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji". Przeprowadziliśmy ponad 100 szkoleń, w których udział wzięło ponad 4000 osób.

Kampania przestrzega przed patologicznym zjawiskiem sprzedaży różnych produktów w znacznie zawyżonych cenach na tzw. prezentajach, pokazach.

Jedyna straregia obronna, to uświadomienie naszych Rodziców i Dziadków oraz uczenie ich asertywności konsumenckiej.

Chcemy nagrać naszą prezentację "Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji", aby móc docierać do jak największej liczby Seniorów.


Jesteśmy świadomi, że nagranie skierowane do naszych Rodziców i Dziadków powinno mieć prostą formułę z dobrym dźwiękiem.

Wesprzyj nas, abyśmy mogli nagrać materiał, który może uchroni Twoich Rodziców i Dziadków!

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 15.12.2019 22:10