Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne Orzeł Świeszyno

Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne Orzeł Świeszyno

Świeszyno, Polska

Stowarzyszenie formalnie działa od kwietnia 2015 roku. Dużo wcześniej nieformalne działania prowadziła grupa, która stała się stowarzyszeniem. Organizowaliśmy turnieje tenisa stołowego, siatkarskie, piłkarskie, działania kulturalne. Celem stowarzyszenia jest m.in. promowanie i inicjowanie aktywności sportowej, kulturalnej i rekreacyjnej w lokalnej społeczności, prowadzenie działalności w zakresie upowszechniania sportu, kultury, rekreacji i kultury fizycznej, inspirowanie i aktywizowanie lokalnej społeczności. Działania prowadzone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3930 PLN z 3500 PLN

61 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.08.2016.

Zakup stołów pingpongowych na treningi i turnieje

O projekcie

Projekt to kontynuacja działań Stowarzyszenia Sportowo-Kulturalnego ORZEŁ Świeszyno w zakresie promocji sportu i zdrowego trybu życia mieszkańców gminy Świeszyno poprzez udział w rozgrywkach tenisa stołowego. Zamierzamy zorganizować treningi tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży oraz comiesięczne turnieje pingpongowe, podczas których młodzi adepci tenisa i dorośli będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Do tego celu niezbędne są nam przede wszystkim stoły do ping-ponga oraz profesjonalny sprzęt typu rakietki, piłki i siatki. Dotychczas korzystaliśmy z uprzejmości innych instytucji i pożyczaliśmy stoły i sprzęt na turnieje, jednak stwarzało to problemy natury logistycznej (odpowiedni termin, sposób i koszt transportu stołów). Poza tym regularne treningi wymagają ciągłego korzystania z odpowiedniego sprzętu, tj. stołów, siatek, rakietek i piłek.

Nasze Stowarzyszenie formalnie działa od kwietnia 2015 roku. Dużo wcześniej nieformalne działania prowadziła grupa, która stała się Stowarzyszeniem. Organizowaliśmy turnieje tenisa stołowego, siatkarskie, piłkarskie, działania kulturalne. Celem Stowarzyszenia jest m.in. promowanie i inicjowanie aktywności sportowej, kulturalnej i rekreacyjnej w lokalnej społeczności, prowadzenie działalności w zakresie upowszechniania sportu, kultury, rekreacji i kultury fizycznej, inspirowanie i aktywizowanie lokalnej społeczności. Działania te prowadzone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. O atrakcyjności i skuteczności podejmowanych przez Stowarzyszenie inicjatyw najlepiej świadczy stale rosnąca liczba członków Stowarzyszenia, która podwoiła się w ciągu niespełna roku od powstania SSK Orzeł Świeszyno.

Do finansowania naszych działań wykorzystujemy różne źródła, od składek członkowskich, przez konkursy i projekty, po darowizny od osób prywatnych i przedsiębiorstw. Ciągle poszukujemy też nowych sposobów pozyskiwania środków na działania dla lokalnej społeczności, stąd też niniejszy pomysł na crowdfunding.

Realizacja naszego projektu będzie możliwa w przypadku osiągnięcia kwoty 3500 zł, z czego 2800 zł przeznaczone zostanie na stoły do pingponga, a pozostałe 700 zł na sprzęt (siatki, rakietki i piłki). W przypadku uzyskania dodatkowych środków z kampanii, przeznaczymy je na stroje sportowe dla trenujących dzieci i młodzieży. Planowany termin zakupu stołów i sprzętu to sierpień 2016 r.

W zamian za pomoc w sfinansowaniu naszego projektu proponujemy limitowane kolekcje długopisów, smyczy, kubków i koszulek. Wszystkie gadżety opatrzone będą hasłem "Mój jest ten kawałek... stołu - sponsor tenisowego sprzętu treningowego dla SSK Orzeł Świeszyno". Główną nagrodą będzie możliwość rozegrania sparingu pingpongowego ze zwycięzcą Świeszyńskiej Ligi Tenisa Stołowego A.D. 2015! Nagrody rzeczowe przekazane zostaną do końca września 2016 roku, a sparingi rozegrane zostaną podczas jednego z tegorocznych turniejów pingpongowych we wrześniu lub październiku.

Zapraszamy na nasz profil:

https://www.facebook.com/ORZELSWIESZYNO

Wszelkie pytania prosimy kierować na:

ssk.orzel@gmail.com

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie!!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.08.2016 18:06