Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Rumiński

Łukasz Rumiński

Iława

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1158 PLN z 6200 PLN

18 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

18%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.10.2011.

Stół wielodotykowy

O projekcie

O mnie

Zacznę od tego, że jestem nauczycielem języka angielskiego w małej szkole wiejskiej i interesuję się nowymi technologiami w edukacji. Według mnie zajęcia na lekcjach języka angielskiego z kredą i gąbką powinny już dawno przejść do lamusa. Niestety, jak wiemy w polskich szkołach brakuje pieniędzy i rzadko kiedy się zdarza, że szkoła wyposażona jest w nowinki technologiczne wspomagające nauczanie takie jak np. tablica interaktywna. Tak też jest i w szkole w której pracuję. Aby urozmaicić lekcje moim uczniom i zaspokoić własne dążenie do posiadania we własnej klasie tablicy interaktywnej, posługując się wskazówkami z internetu, udało mi się ją zbudować wykorzystując zwykły kontroler do gier nintendo. To nic trudnego i każdy nauczyciel, którego szkoła jest biedna (czytaj: nie ma bogatych sponsorów) może coś takiego zrobić. Koszt wyniósł 140 zł, przy sprzęcie który szkoła posiadała, czyli komputer i projektor. Z tej tablicy korzystam już dwa lata i nie zamieniłbym jej na żaden oryginalny egzemplarz wart tysiące złotych. Ale nie to chciałem wszystkim pokazać.
 
Aby uatrakcyjnić uczniom lekcje jeszcze bardziej zbudowałem dla nich stół wielodotykowy:Koszt stołu wyniósł 1400 zł (materiały), przy sprzęcie który szkoła już posiadała czyli projektor (1600zł) i komputer (2000zł).


Cel projektu

W myśl zasady, że zawsze można lepiej potrzebuję funduszy na wykonanie drugiego stołu. Zakupiony zostanie lepszy projektor, kamera i obiektyw oraz zmieniona zostanie obudowa. Potrzebny będzie również nowy komputer. Koszt całkowity to 6200 zł.


Informacje o moich projektach w Internecie:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.10.2011 20:08