Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Konrad Kozij

Konrad Kozij

Braniewo, Polska

Witam, Zajmuje się programowaniem mikrokontrolerów oraz aplikacji na telefon. Od kilku miesięcy pracuje na modułem który umożliwia sterowanie światłami samochodu za pomocą aplikacji, W dalszych planach mam zamiar stworzenie modułu który umożliwi odbiorcy sterowanie światłami ze swojego komputera i z każdego miejsca na świecie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5 PLN z 40000 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 20.11.2019.

STERUJ ŚWIATŁAMI SAMOCHODU ZA POMOCĄ APLIKACJI

O projekcie

 

Witam

 

Prezentuję moduł świateł do samochodu, który umożliwia sterowanie światłami twojego auta za pomocą aplikacji.

 

 

 Wszystko co jest potrzebne abyś sterował swoimi światłami to podłączenie modułu do samochodu, co jest bardzo proste i zainstalowanie aplikacji w swoim telefonie, tablecie, nawigacji. Dzięki aplikacji możesz ustawić sobie powitanie twojego samochodu jeśli go odtworzysz, jak i pożegnanie gdy go zamkniesz, możliwe jest ustawienie z jaką mocą mają świecić światła twojego samochodu. Posiada 20 różnych sekwencji powitania i pożegnania, Jeśli chcesz to w każdym momencie możesz zobaczyć pokazówkę nie ingerując w otwarcie lub zamknięcie samochodu, Wszystko to oferuje aplikacja która jest zainstalowana w twoim telefonie. Chciałbym położyć nacisk na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, które w Polsce jest na bardzo słabym poziomie, a dzięki aplikacji będziesz mogł włączyć światła nawet nie wsiadając do auta i sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Zainteresuje to również osoby które zajmują się motoryzacją i często spotykają się na zlotach aut, ponieważ przynosi to niesamowite efekty wizualne w twoim nawet starym samochodzie. Moduł będzie pasował do wszystkich samochodów, tych starych i nowszych, zamieni twoje auto w maszyne z wieloma funkcjami na miano współczesnych samochodów.  W moich przyszłych planach jest połączenie samochodu z funkcją Wifi która umożliwi ci sterowanie światłami samochodu z domu i z każdego miejsca na świecie.

 

Prezentacja aplikacji i zastosowania w samochodzie

 

   Pieniądze które otrzymam zostaną przeznaczone na komputer który umożliwi mi dokończenie aplikacji pod względem graficznym, ponieważ obecny mój komputer jest bardzo słaby, a chciałbym abyś w aplikacji posiadał swój samochód w świetnej oprawie graficznej na miano współczesnych gier komputerowych np; Forza 4, Need for Speed.

 

 

  

Chciałbym również aby moduł został zamknięty w profesjonalnym opakowaniu z logo , dlatego też potrzebuje drukarki 3D która umożliwia produkcje takich oto opakowań, Czas druku opakowania na taniej drukarce 3D wynosi od 4 do 6 godzin, to samo można powiedzieć o jakości druku która również jest na bardzo słabym poziomie.

 

 

  Chciałbym także przeznaczyć część budżetu na reklamę produktu, ponieważ czym większe grono odbiorców tym więcej osób może zakupić mój produkt. Dzięki budżetowi chciałbym spróbować promowania w internecie, ponieważ w dzisiejszych czasach portale takie jak Allegro, czy sklepy internetowe generują duże zyski, a chciałbym też otworzyć swoją stronę internetową na której będą wszystkie informacje o module, aplikacji, instrukcje podłączenia, oraz produkty do kupienia.

 

Każda osoba która wpłaci pieniądze otrzyma ode mnie nagrodę zamieszczoną z prawej strony ekranu.

 

Kwota przeznaczona na komputer do oprawy graficznej - 10 000zł

 

Kwota przeznaczona na profesjonalną drukarkę 3D - 10 000zł

 

Kwota przeznaczona na profesjonałną stronę internetową wraz z reklamą produktu - 10 000zł

 

Kwota na podzespoły elektryczne potrzebne do produkcji modułu - 10 000zł

 

Jeśli jakikolwiek budżet pozostanie przeznaczę go na kontynuacje projektu modułu z którego będziesz mógł sterować swoimi światłami z domu i każdego miejsca na świecie.

 

 W razie dodatkowych pytań: emial - van.sam@interia.pl oraz numer kontaktowy - 514392950

 

Zróbmy nasze samochody bardziej inteligentne, na miano współczesnych aut!!!!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 20.11.2019 22:10