Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Starvin Marvin

Starvin Marvin

Gliwice

Jesteśmy istniejącą od 2009 r. formacją i nazywamy się Starvin' Marvin. Pochodzimy z Gliwic i Knurowa (Śląskie). Nasz skład tworzą:
Jacek Wojdalski (wokal),
Jakub Skorupa (gitara),
Paweł Tkocz (perkusja),
Michał Paduch (syntezatory) ,
Tomasz Macha (bas)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

265 PLN z 3500 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

7%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.02.2014.

Starvin Marvin Ultimate - Nowa Płyta

O projekcie

O nas krótko i treściwie:
Jesteśmy istniejącą od 2009 r. formacją i nazywamy się Starvin' Marvin. Pochodzimy z Gliwic i Knurowa (Śląskie). Nasz skład tworzą: 
Jacek Wojdalski (wokal),
Jakub Skorupa (gitara), 
Paweł Tkocz (perkusja),
Michał Paduch (syntezatory) ,
Tomasz Macha (bas)

Co piszemy o sobie udając, że napisał to ktoś inny:
Grupa przełamuje utarte schematy muzyczne, tworzy własny niepowtarzalny styl, będący swoistą syntezą upodobań oraz osobowości jej członków. W 2011 r. wydała debiutancki minialbum, zatytułowany „Marvin Mówi”, którym zainteresowało się Polskie Radio Czwórka, nadając mu patronat medialny. Do tej pory zespół zagrał m. in. na Seven Festiwal w Węgorzewie, na żywo w „Czwórce” w programie Ministerstwo Dźwięku oraz podczas dwóch kolejnych edycji Drum Festu.
Muzyka Starvin' Marvin to destylat emocji wzbudzanych przez życie, przemijanie, śmierć i rozpad, jako przeciwstawność nieskończoności czasu i materii. Po wydaniu „Marvin mówi” grupa nie zaprzestała w poszukiwaniach klarując powoli kierunek swojej twórczości, roboczo określając go jako „Ultimate”. W obecnej chwili trwają przygotowania do wydania drugiej płyty.

Nowa płyta "Ultimate":
Większość czasu jakim dysponujemy poświęcamy na muzykę. Tworzymy, gramy, nagrywamy i tak w kółko do nieskończoności. W tym momencie część związaną z rejestracją śladów mamy za sobą więc pracujemy nad miksowaniem materiału i przygotowaniami do wydania nowego albumu. 
Sami jesteśmy w stanie zrobić na prawdę wiele, część budżetu na nowy album pokryjemy z własnej kieszeni, aczkolwiek bez wsparcia z zewnątrz będzie nam ciężko zdobyć wystarczającą ilość środków, dlatego szukamy wsparcia na platformie crowdfundingowej. Barierą, której nie jesteśmy w stanie przeskoczyć bez finansowego wsparcia jest promocja. Pierwszym dużym wydatkiem jest wytłoczenie płyt i druk okładki. Chodzi przynajmniej o 1000 sztuk, gdyż mniejszej ilości nie opłaca się zlecać. Jest to zarazem cel jaki sobie wyznaczyliśmy startując z owym projektem. Płyty oczywiści nie trafią do sprzedaży, ich przeznaczeniem będą media, sponsorzy, wytwórnie muzyczne oraz zainteresowani na koncertach fani.
Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z dofinansowania w formie crowdfounding, jest do dla nas eksperyment i nie nastawiamy się zupełnie na nic. Logicznie rzecz biorąc są dwie możliwości: nie uda nam się uzbierać oczekiwanej kwoty co zaskutkuję totalnie niczym - będziemy dalej działać w kwestii pozyskania funduszy, albo się nam poszczęści i nowy album szybciej uzyska fizyczną formę w postaci płyty CD i kawałka kolorowego papieru.
Ewentualną nadwyżkę pieniędzy przeznaczymy na kolejnie działania związane z promocją, najprawdopodobniej teledysk lub promocję trasy koncertowej. 

Zapraszamy do zapoznania się z tym co, w większości własnymi siłami, udało nam się stworzyć w 2010 i 2011 roku. Jeśli Cię to przekonuje to weź i wesprzyj nasz projekt, a jeśli nie do końca to wiedz, że teraz stać nas na dużo więcej!!! :)

 

Zapraszamy do polubienia nas na fejsie :) https://www.facebook.com/mymarvin

 

----------------------------------Zapowiedź nowej płyty (2013)----------------------------------

 

----------------------------------Marvin Mówi (2011)----------------------------------

 

----------------------------------Video---------------------------------- 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.02.2014 18:06