Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

START CAMP

START CAMP

Sulejów, Polska

Start jest to ogólnopolskie wydarzenie dedykowane dla nastolatków w wieku 13-16 lat. Swoją pierwszą edycję miało w 2004 roku i z roku na rok zgromadza coraz więcej młodych wierzących, obecnie na skalę około 500 osób.
Wierzymy, że jest to czas kiedy w tak młodym wieku, mogą podejmować kluczowe decyzje na całe życie oraz wyzwania do zmian i sięgania po więcej. Każdy z 6 dni Startu uczy codziennej relacji z Bogiem i z ludźmi, życia w lokalnym kościele i służenia innym. Pokazuje że bycie chrześcijaninem już od młodości to życie pełne pasji i autentyczności.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5700 PLN z 5500 PLN

14 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 13.06.2018 22:10

START CAMP 2018 - chcemy widzieć!

O projekcie

START CAMP jest to ogólnopolskie wydarzenie dedykowane dla nastolatków w wieku 13-16 lat. Swoją pierwszą edycję miało w 2004 roku i z roku na rok zgromadza coraz więcej młodych wierzących, obecnie na skalę około 500 osób. 

Wierzymy, że jest to czas kiedy w tak młodym wieku, mogą podejmować kluczowe decyzje na całe życie oraz wyzwania do zmian i sięgania po więcej. Każdy z 6 dni STARTu uczy codziennej relacji z Bogiem i z ludźmi, życia w lokalnym kościele i służenia innym. Pokazuje że bycie chrześcijaninem już od młodości to życie pełne pasji i autentyczności.

DLACZEGO "START"? – bo wiemy, że każdy dzień tego wydarzenia to początek zmian w życiu młodzieży, który może być kontynuowany w ich sercach po powrocie do swoich miejscowości. Wyjeżdżając z naszego STARTu są duchowo dotknięci, posileni i zmotywowani, by w najlepszy sposób sprostać codzienności i nieść światło swemu otoczeniu. To świadomy start w pewne jutro. 


Jest to konferencja, którą dla młodzieży tworzy całe grono liderów i wolontariuszy, którzy niosą w sercu wizję STARTu, często sami są jego wychowankami, i chcą mieć wpływ na młodszych. Poświęcają swoje urlopy, energię i finanse. Nie zarabiamy na tym ani grosza!

 

START CAMP 2018!


"ŻYJ W PEŁNI", "ŻYJ W RADOŚCI" i "ŻYJ W WOLNOŚCI" to główny fokus i przekaz tegorocznej edycji. Chcemy zrobić wszystko by młodzież mogła doświadczyć tego na miejscu i głęboko wierzymy, że będzie to zachęta do życia w ten sposób przez 365 dni w roku. Zainspirujemy młodych by czerpali pełnię i radość i wolność życia ze świadomości i doświadczania bycia dzieckiem Bożym - z Jego nieograniczonej miłości i przychylności.

JAK WYGLĄDA START?


To czas który jest dostosowany do potrzeb nastolatków. Nasza ekipa organizuje czas i opiekę 24h/dobę. Zapewniamy bezpieczną rozrywkę na najwyższym poziomie, kreatywne gry zespołowe, liczne warsztaty praktyczne i teoretyczne . 

Kulminacyjnym momentem dnia na START są poranne i wieczorne spotkania, gdzie młodzież razem uwielbia Boga i słucha słowa Bożego. Pod koniec każdej takiej sesji następuje czas modlitwy o potrzeby. Ważnym dla nas jest, aby czas społeczności z Bogiem kojarzył się młodzieży z czymś ekscytującym i był dostosowany do ich wieku i potrzeb, dlatego od lat staramy się zmieniać, ulepszać i unowocześniać formę spotkań, zachowując jednak ponadczasową prawdę Ewangelii.

W trakcie całej społeczności zarówno w trakcie kazania jak i uwielbienia dużą rolę odgrywa ekran, na którym wyświetlane są grafiki, teksty piosenek i wersety z biblii.

NA CO ZBIERAMY?

W tym roku postanowiliśmy zbierać właśnie na ekran i lepszy rzutnik, aby podnieść jakość wyświetlanych obrazów, poprawić estetykę sceny i zwiększyć odległość z której treści wyświetlane na rzutniku są czytelne. Planujemy wynająć ekran 5m x 2,83 m, oraz rzutnik 8 000 ANSI, który umożliwi nam osiągnięcie tego celu.

 

A CO JEŚLI ZBIERZEMY PONAD 100%?

Spokojnie! Mamy już na to plan!

Jeżeli zbierzemy 120% (na co bardzo liczymy), oprócz rzutnika i ekranu, wynajmiemy duże TV (50'-55'), który powiesimy z tyłu namiotu, także nawet ostatnie rzędy będą miały jeszcze lepszy widok na to co się dzieje na ekranie!

 170% to by było naprawdę coś! W tej kwocie dodatkowo moglibyśmy wynająć dla wokalistów profesjonalne systemy odsłuchowe - dobry odsłuch na scenie to podstawa!

Każdą kwotę powyżej będziemy inwestować w muzyczne i wizualne doświadczenie STARTowiczów! Team STARTu to grupa bardzo kreatywnych ludzi - na pewno każda złotówka zostanie dobrze wykorzystana!

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Masz więcej pytań? Na wszystkie chętnie odpowiemy, czy to odnośnie projektu, czy odnośnie naszych działań na START CAMP 2018 :)

http://startcamp.pl

https://www.facebook.com/startcamppl/