Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Cisza Jak Ta

Cisza Jak Ta

Cała Polska

Bogate aranżacyjnie podejście do nurtu piosenki folk-poetyckiej. Flet poprzeczny, skrzypce, pięć wokali, trzy gitary i delikatna perkusja stanowią o muzycznym całokształcie. Niemal 100 utworów w repertuarze, 9 płyt i ponad 700 koncertów zagranych przez 13 lat działalności artystycznej. Koncerty Ciszy Jak Ta prowadzą słuchaczy przez górskie połoniny, morskie brzegi, czy brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości - prawdziwym sensie życiowej wędrówki, we wszystkich jej barwach i odcieniach. Zapraszamy do świata Ciszy!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

63635 PLN z 24000 PLN

700 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

265%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.07.2016.

RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Ostatnie godziny Projektu :)

Dodano 06.07.2016, godz. 17:31

Przed nami ostatnie kilka godzin Projektu, w którym po raz kolejny przywróciliście nam wiarę w Ludzi i sens walki o marzenia :)
Wiemy już na pewno, że miast jednej - powstaną dzięki Wam co najmniej 3 płyty, cała seria wydawnicza "Ze Starej Szuflady"...Mnóstwo pięknych pieśni czeka na nowe życie w Waszych sercach i śpiewnikach :)
Przed nami teraz ogrom pracy, związany nie tylko z początkiem nagrań, ale przede wszystkim z realizacją niemal 700 najróżniejszych zamówień :)!!
W ciągu kilku dni, gdy tylko otrzymamy od portalu Polak Potrafi adresy mailowe wszystkich Wspierających - będziemy kontaktowali się z Wami mailowo celem ustalenia szczegółów przyszłych wysyłek - adresów, osób w dedykacjach, rozmiarów koszulek itp:)
Pamiętajcie, że pisać będziemy pod adresy mailowe, których użyliście do zalogowania się w projekcie Polak Potrafi - często (zwłaszcza logując się przez portal Facebook) - taki adres mailowy jest nigdy przez Was niesprawdzaną pocztą - zwróćcie na to uwagę :)
Pamiętajcie także o zajrzeniu do folderu "spam" - czasami i tam trafiają takie maile.

Tymczasem - czas na ostatnie decyzje w projekcie - za kilka godzinek zamykamy i ...bierzemy się do pracy

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.07.2016 22:10