GrupaPolak
50 tys.

RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Kategoria - Muzyka

265%

Postęp

63635 zł

Mamy już

Udany!

Status
Poster Image

O projekcie

Kampania finansowania społecznościowego RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

CEL PROJEKTU

Drodzy Przyjaciele zespołu Cisza Jak Ta.

Genezą naszej wspólnej poetycko-muzycznej podróży, w której jesteśmy już od kilkunastu lat, jest fascynacja współtworzeniem muzycznych chwil ulotnych. Gdzieś przy turystycznych ogniskach, przy kominkach w górskich schroniskach czy też przy świecach w miejscach zupełnie czasem prozaicznych, rodziła się magia wybrzmiewania pieśni, które w akustyczne instrumenty przywiewał wiatr historii. Często te niezwykłe piosenki niosły się jedynie od gitary do gitary, od śpiewnika do śpiewnika, a ich autor był niemożliwy do ustalenia. Czasami gdzieś na słabym technicznie nagraniu pozostał jakiś ślad po pierwotnym wykonaniu, zbyt mały jednak, żeby pieśń należycie odtworzyć czy przekazać.
Chcielibyśmy z pomocą Waszą i naszych muzycznych Przyjaciół - przywrócić te piosenki na poetycko-górskie szlaki. Chcemy wspólnie z Wami stworzyć płytę z przepięknymi, acz zapomnianymi pieśniami leżącymi od lat na dnie starej szuflady...

KIM JESTEŚMY

Kampania crowdfundingowa RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA
Cisza Jak Ta to szóstka pozytywnie zakręconych muzyków i muzykantów połączona ogromnym szacunkiem do słowa i odnajdywaniem dla zobrazowania poetyckich metafor możliwie najpiękniejszych dźwięków. Nieodłącznym członkiem zespołu jest też zespołowe zwierzątko do kochania – pies Juno, który od pięciu niemal lat dzieli z nami trudy i radości podróży i występów w całej Polsce.
Na ścieżkach poezji i muzyki zespół jest już od 13 lat, choć jego skład ewoluował, by przed trzema ustabilizować się i trwać - mamy nadzieję do końca świata:)
A wszystko zaczęło się od festiwali harcerskich, poetyckich, studenckich, podczas których grupa przyjaciół nieśmiało prezentowała swoje pierwsze autorskie piosenki, wspierając się czasem coverowymi wykonaniami twórczości mistrzów gatunku,  będącej dla nas nauką i inspiracją zarazem. Od odziedziczonej po nazwie drużyny harcerskiej i przybranej na okoliczność harcerskiego festiwalu Czkawa w Gryficach zespół przyjął -  zdawało się tymczasową -  nazwę "Cisza Jak Ta", która jak się okazało została z nami na dobre i na złe:)  Po nagraniu pierwszej wspólnej płyty zatytułowanej "Zielona Magia" Cisza zaczęła podróżować ze swoją muzyką po kraju.
Początkowo nieśmiało i okazyjnie, by w 2012 roku ruszyć w niemal nieustającą trasę koncertową i spotkać się ze Słuchaczami już ponad 650 razy. Od najmniejszych scenek pod schroniskowym kominkiem czy przy ognisku, przez sceny domów kultury w całej Polsce, aż po wielkie sceny plenerowe - wszędzie towarzyszyły nam Wasze uśmiechy i niesamowita wręcz życzliwość i otwartość.
W takiej właśnie atmosferze, powstawało kolejnych 9 ciszowych płyt, a zawarte na płytach piosenki to już ponad 80 utworów.
Poetyckich opowieści o życiu i miłości – spiritus movens naszej wędrówki.

WAŻNE MOMENTY W HISTORII ZESPOŁU

2003 - Wyróżnienie na Ogólnopolskiej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie.
2004 - "Zapach chleba" piosenką laureatką Festiwalu Piosenki Studenckiej Bazuna.
2005 - "Ciepły sen o Bieszczadach" piosenką laureatką Festiwalu Piosenki Studenckiej Bazuna.
2005 - Wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Nadzieja” w Kołobrzegu.
2006 - "Ciebie szukałem" piosenką laureatką Festiwalu Piosenki Studenckiej Bazuna.
2006 -  II miejsce na Ogólnopolskim Studenckim Przeglądzie Piosenki YAPA w Łodzi.
2007 -  I miejsce, Nagroda Publiczności i Nagroda SKPB na Festiwalu YAPA w Łodzi.
2012 - "Nasze Światy" - Poetycką Płytą Roku w audycji Baza Ludzi z Mgły.
2013 -  Zespół uhonorowany Pegazem Kultury dla Twórców Kultury 2013.
2014 - "Wuka" - Poetycką Płytą Roku w audycji Baza Ludzi z Mgły.
2014 -  Nagroda Publiczności Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego „Skoda Auto Muzyka”.
2015 -  Nagranie płyty "Jedyny Taki Koncert" z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego w Radio Gdańsk
.

ZESPÓŁ TWORZY I KONCERTUJE W SKŁADZIE

 

Kampania crowdfundingowa RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Aleksandra Frąckowiak – flet poprzeczny i wokal.
Z racji filigranowej sylwetki nazywana w zespole „Mini Olą” albo „Miniusiem”. Zawsze pogodna i uśmiechnięta studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, nie sposób wyprowadzić ją z równowagi :)

 

 

Zbiórka RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 Ilona Karnicka – skrzypce, wokal, piosenki.

Na scenie skupiona i dbająca o każdy dźwięk perfekcjonistka. Poza sceną świetny kompan do spontanicznych wariactw :) Ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia w Gdyni, jest też magistrem psychologii.

 

Projekt RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 Darek „Junior” Bądkowski – gitara basowa.

Miłośnik ciężkiego metalu, gitarzysta z niezwykłą cierpliwością zgłębiający wszelkie niuanse gitarowe metalowych brzmień. Z gitarą basową zetknął się w Ciszy Jak Ta, gdy zaistniała żywotna potrzeba gry na stanowisku basisty. Darek szybko oswoił ten instrument w takim stopniu, że na stałe został ostoją rytmu i niskiego, ciepłego brzmienia basu.

 

 Zbiórka RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIAMichał Łangowski - gitara prowadząca, wokal, narracja, piosenki.

Miłośnik gór i akustycznego grania, magister AWF w Poznaniu, ZSB w Szczecinie, wychowawca, kierownik obozów wędrownych i pilot wycieczek. W zespole zajmuje się bezskutecznie ogarnianiem i zarazem współtworzeniem chaosu :)

 

 Kampania finansowania społecznościowego RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA Mariusz „Mariol” Skorupa – gitara solowa, harmonijka ustna, wokal, piosenki.

Utalentowany gitarzysta o szerokim spektrum zainteresowań muzycznych. Ukończył poznańską Akademię Medyczną, jest magistrem farmacji, kierownikiem apteki i realizatorem dźwięku.

 

 

Zbiórka RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 Mateusz „Zyzy” Wyziński – perkusja, cajon, gitara, wokal, piosenki.

Początkowo perkusista, później dał się również poznać jako śpiewający gitarzysta zespołu. Wulkan energii i ostoja rytmu zarazem. Zawodowo – magister inżynier informatyki.

 

NA CO ZBIERAMY

 

Chcemy wraz z Wami i zaproszonymi muzycznymi Przyjaciółmi, nagrać wyjątkową płytę zawierającą kompilację piosenek zasłyszanych gdzieś na poetycko-górskich szlakach. Przepięknych, zapomnianych pieśni, które raz poznane - później śpiewają się już same. Których genezą powstania, a zarazem najważniejszą cechą, jest możliwość wspólnego ich zaśpiewania. To pieśni pełne nostalgii, ale i radości. Niosące uniwersalne, ponadczasowe wartości, pachnące wiatrem, wolnością, górami i miłością.  Płytę taką chcemy zaaranżować delikatnie, zwiewnie, oraz zarejestrować w dobrym studio. Do zaśpiewania każdej z piosenek pragniemy zaprosić różne osoby, muzycznych Przyjaciół Ciszy Jak Ta z bratnich zespołów. Żeby ta płyta była naszym wspólnym hołdem dla nieznanych, czy zapomnianych twórców tych pięknych pieśni.

Chcielibyśmy, żeby te piosenki mogły na nowo zaistnieć, zabrzmieć i nieść się od śpiewnika do śpiewnika, od człowieka do człowieka, od serca do serca...
Chcielibyśmy, żebyście poznali piosenki z dna Starej Szuflady.

PLAN

 

Płytę chcielibyśmy zarejestrować w profesjonalnym studio, dającym nam możliwość symultanicznego nagrywania wszystkich grających instrumentów i głosów w tym samym momencie. Tzw. "setka", to technika dająca najbardziej prawdziwe, pełne emocji i naturalności brzmienie, tak ważne dla tych zwiewnych i delikatnych piosenek. Trudna w wykonaniu i realizacji, wymagająca profesjonalnego studio nagrań, ale warta wysiłku w nią włożonego. Do nagrań chcielibyśmy zaprosić wokalistów i wokalistki z zaprzyjaźnionych zespołów, by wraz z nami zaśpiewali wybrane wcześniej do tej kompilacji piosenki. Wcześniej dokonamy wyboru, kto w interpretacji której z wybranych piosenek odnajdzie się najlepiej. Po nagraniu płyty pieczę nad miksem i masteringiem całości powierzyć chcemy realizatorowi, który wydobędzie z nich zarówno ich pierwotną magię, jak i radość naszego ich współtworzenia.

Od strony graficznej chcielibyśmy zlecić studiu graficznemu projekt okładki, który zawierać będzie książeczkę ze słowami zawartych na płycie piosenek z zapisem akordowym, żeby adepci sztuki gitarowej mogli te pieśni z łatwością nieść w świat. Wierzymy, że są tego warte. Jesienią 2016 roku do Waszych rąk trafi płyta, której muzyczną zawartość pokochacie, a my będziemy cieszyli się z tego, że te zapomniane, urocze piosenki dostaną nowe życie.

 

Żeby jednak takie pyta mogła się pojawić - konieczne będzie poniesienie następujących kosztów:

 

 

 

Wynajem studio, nagrania, miks i mastering nagranych ścieżek: ok. 13.000 zł
projekt okładki: ok. 500 zł
Wytłoczenie płyt: ok. 5.500 zł
Zwroty kosztów podróży i noclegi dla zaproszonych Gości: ok. 2.500 zł
Koszty pozostałe (wysyłka, transport, manipulacyjne): ok. 2.000 zł
Prezentacja wydawnictwa w mediach: ok 500 zł

 

 

 

Całość to 24.000 zł, bez których nie damy rady stworzyć tego krążka.

Progi:

Jeśli uda nam się zgromadzić niezbędne środki na stworzenie tej wyjątkowej płyty, to znajdzie się na niej 12 przepięknych utworów.
Jeśli zdecyduje się nas wesprzeć więcej osób - każde dodatkowe 500 zł pozwoli zarejestrować jeszcze jedną piosenkę - być może powstanie więc więcej płyt Projektu - seria wydawnicza...wszystko w Waszych rękach :)

 

PO SŁOWIE

Długo zastanawialiśmy się nad zmierzeniem się z powstaniem takiej płyty.
W autorskim, własnym repertuarze Ciszy Jak Ta jest już bowiem ponad 80 utworów, ciągle powstają nowe, nad którymi nieustannie pracujemy. Już wkrótce ruszają prace nad aranżacjami piosenek na kolejny krążek spod znaku CJT. 
A jednak pomiędzy kolejnymi płytami z ciszową muzyką chcieliśmy wreszcie znaleźć chwilę czasu na coś zupełnie innego.
Zapragnęliśmy podzielić się z Wami piosenkami, które chodząc latami po górach poznawaliśmy od przypadkowo spotkanych muzyków. Pieśni, których autorów nie da się odnaleźć, nieistniejących w zapisie muzycznym,  a zarazem takich, które raz wspólnie zaśpiewane - niełatwo jest zapomnieć. To utwory, które śpiewamy podczas pokoncertowych śpiewograń gdzieś w górskich schroniskach, przy ogniskach...wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie wrażliwi na piękno słowa i magię współtworzenia chwili. Nasiąknęliśmy tymi pieśniami. 
Dziś chcemy wraz Wami i grupą muzycznych Przyjaciół nagrać płytę w hołdzie ich Twórcom.
Żebyście mogli je poznać i zabrać do świata własnej wrażliwości.
Liczymy na Was jak zawsze bardzo.
Kłaniamy się nisko i do zobaczenia na koncertach!

Projekt RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Ciszaki

 NAGRODY

Wpłacenie 5 zł - będzie miłym przejawem czystej sympatii dla nas i naszej muzyki.

 

 

 

Jeśli wpłacisz 10 zł - po zakończeniu projektu otrzymasz od nas Dyplom Wspierającego Ciszaki, który wyślemy do Ciebie w PDF drogą mailową wraz z podziękowaniem.

 

 

 

Jeśli wpłacisz 15 zł - po zakończeniu projektu otrzymasz od nas oficjalną pocztówkę zespołową z imiennym podziękowaniem i podpisami wszystkich członków zespołu :-)

 

 

 

Jeśli wpłacisz 25 zł - płyta Cisza Jak Ta i Przyjaciele - "Projekt Ze Starej Szuflady" wysłana zostanie przedpremierowo na Twój adres e-mail w wersji cyfrowej tuż po zakończeniu miksów i masteringu.

 

 

 

Jeśli wpłacisz 30 zł - po zakończeniu projektu otrzymasz od nas dowolną, wybraną z naszych dotychczas wydanych płyt z osobistą dedykacją, oraz duży plakat Ciszaków 70x100 cm z autografami wszystkich uczestniczących w nagraniach muzyków Ciszy, jak i muzycznych Gości.

 Kampania crowdfundingowa RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Zbiórka RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

 

Jeśli wpłacisz 35 zł - trafi do Ciebie limitowana płyta kompilacyjna z wybranymi przez Słuchaczy dwudziestoma naszymi najpopularniejszymi utworami, oznaczona hasłem "wyłącznie do użytku wewnętrznego Przyjaciół Zespołu Cisza Jak Ta"

Projekt RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Jeśli wpłacisz 40 zł - płyta Cisza Jak Ta i Przyjaciele - "Projekt Ze Starej Szuflady"  trafi do Ciebie pocztą przedpremierowo, tuż po odebraniu płyt z produkcji wraz z podpisami wszystkich współtworzących ją muzyków i  imiennym podziękowaniem.

 

Projekt RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

 

Jeśli wpłacisz 45 zł - Otrzymasz od nas po zakończeniu projektu pierwszy oficjalny Śpiewnik Zespołu Cisza Jak Ta. Będzie on zawierał 80 naszych utworów wraz zapisem akordowym, historią powstania każdej z piosenek opisanej przez jej autora oraz obrazującymi je grafikami autorstwa Artystki, Ilony Ewy Urban.
To niezwykłe wydawnictwo trafi do Ciebie z imienną dedykacją od zespołu Cisza Jak Ta.

Kampania crowdfundingowa RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA


Jeśli wpłacisz 50 zł -
otrzymasz od nas po zakończeniu projektu jedną z 4 oficjalnych koszulek zespołowych w wybranym przez siebie kolorze i rozmiarze :-)

 

Zbiórka RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Zbiórka RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

 

 Zbiórka RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 Kampania crowdfundingowa RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Jeśli wpłacisz 75 zł - Otrzymasz od nas pocztą 2 bilety na dowolny przez nas organizowany koncert z imiennym zaproszeniem podpisanym przez wszystkich członków zespołu. Na koncercie zadedykujemy Wam wybrany przez Was utwór:-)

 

Projekt RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

 

 

Jeśli wpłacisz 100 zł - płyta Cisza Jak Ta i Przyjaciele - "Projekt Ze Starej Szuflady" trafi do Ciebie pocztą przedpremierowo, tuż po odebraniu płyt z produkcji z nazwiskiem wspierającego wydrukowanym wewnątrz okładki, wśród osób bez których pomocy płyta nie mogłaby się ukazać, oraz z podpisami wszystkich członków zespołu.

 Kampania finansowania społecznościowego RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

 


Jeśli wpłacisz 150 zł -
trafi do Ciebie ręcznie namalowana przez Artystkę, Joannę Budę, wysokiej jakości koszulka zespołowa, mająca na plecach namalowane artystycznie skrzydła Anioła Szemkela, z przodu zaś napis "Przyjaciel Zespołu Cisza Jak Ta". Ta niezwykła, przepiękna, ręcznie wykonana a przez to osobista koszulka, jest zarazem mimo swojej artystycznej genezy bardzo praktyczna - można ją swobodnie prać, a nawet prasować, ale przede wszystkim cieszyć się z jej "uskrzydlającej" mocy :)

Kampania finansowania społecznościowego RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

Jeśli wpłacisz 300 zł - nagramy dla Ciebie akustycznie dowolny utwór z naszego repertuaru dedykując go na nagraniu osobie, którą wybierzesz.
Utwór taki wyślemy na adres e-mail po zakończeniu projektu.

 

Projekt RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

Jeśli wpłacisz 250 zł - po zakończeniu projektu otrzymasz od nas pocztą komplet 8 naszych płyt i płytę "Cisza Jak Ta i Przyjaciele - Ze Starej Szuflady" z podpisami wszystkich członków zespołu i imienną dedykacją.

 

Kampania crowdfundingowa RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Jeśli wpłacisz 500 zł - po zakończeniu projektu otrzymasz od nas specjalny bilet Vicowski (Very Important Ciszak) uprawniający do nieograniczonego dożywotniego wstępu na wszystkie organizowane przez nas koncerty :-)

 

Projekt RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

 


 

Jeśli wpłacisz 2000 zł - płyta Cisza Jak Ta i Przyjaciele - "Projekt Ze Starej Szuflady" trafi do Ciebie pocztą przedpremierowo, tuż po odebraniu płyt z produkcji, z nazwiskiem, logo bądź nazwą wspierającego wydrukowanym w specjalnym miejscu wewnątrz okładki, jako główny mecenas płyty, oraz specjalnie przygotowaną grafikę w antyramie z podziękowaniem za wsparcie, bez którego płyta nie mogłaby się ukazać.

 

Kampania finansowania społecznościowego RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

Jeśli wpłacisz 3000 zł - zagramy dla Ciebie specjalny prywatny, akustyczny koncert Ciszy Jak Ta w ustalonym po zakończeniu projektu czasie i miejscu.

Kampania finansowania społecznościowego RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA


Jeśli wpłacisz 3500 zł
- trafi do Ciebie jedna z gitar naszego gitarzysty solowego, Mariusza Skorupy. LAG T300DCE. Zasłużony to instrument, na którym powstały nagrania do trzech naszych płyt. Gitara była głównym instrumentem Mariusza podczas ponad 300 koncertów Ciszy Jak Ta. Jest precyzyjnie wyregulowana przez lutnika i brzmi doskonale. To instrument z duszą i historią. W zestawie dedykowany twardy, solidny futerał. Na płycie tylnej gitary napiszemy specjalną dedykację dla tego, kto przedłuży jej muzyczną historię :)

Projekt RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

 

Jeśli wpłacisz 5000 zł - zagramy dla Ciebie specjalny prywatny koncert Ciszy Jak Ta w ustalonym po zakończeniu projektu czasie i miejscu przy wykorzystaniu naszego sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego, obsługiwany przez naszego akustyka :)

 

Kampania finansowania społecznościowego RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

NASZA TWÓRCZOŚĆ


 

NASZE MIEJSCA W SIECI

Nasza oficjalna strona internetowa

Nasze miejsce na YouTube

Projekt RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 

ŻYCIE W TRASIE

Kampania crowdfundingowa RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

 Kampania finansowania społecznościowego RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA
Projekt RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA
Kampania finansowania społecznościowego RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA
Kampania crowdfundingowa RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Zbiórka RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Projekt RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

700

Wspierających

63635 zł

Z całkowitej kwoty 24000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 06.07.2016
Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

12 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

Miły przejaw czystej sympatii dla nas i naszej muzyki.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Po zakończeniu projektu otrzymasz od nas Dyplom Wspierającego Ciszaki, który wyślemy do Ciebie w PDF drogą mailową wraz z podziękowaniem.

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Po zakończeniu projektu otrzymasz od nas pocztą oficjalną pocztówkę zespołową z naszym zdjęciem, imiennym podziękowaniem i podpisami wszystkich członków zespołu :-)

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Płyta Cisza Jak Ta i Przyjaciele - "Projekt Ze Starej Szuflady" wysłana zostanie przedpremierowo na Twój adres e-mail w wersji cyfrowej tuż po zakończeniu miksów i masteringu.

62 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Po zakończeniu projektu otrzymasz od nas dowolną, wybraną z naszych dotychczas wydanych płyt z osobistą dedykacją, oraz duży plakat Ciszaków 70x100 cm z autografami wszystkich uczestniczących w nagraniach muzyków Ciszy, jak i muzycznych Gości.

28 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Limitowana płyta kompilacyjna z wybranymi przez Słuchaczy dwudziestoma naszymi najpopularniejszymi utworami, oznaczona hasłem "wyłącznie do użytku wewnętrznego Przyjaciół Zespołu Cisza Jak Ta"

67 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Płyta "Cisza Jak Ta i Przyjaciele - Ze Starej Szuflady" trafi do Ciebie pocztą przedpremierowo, tuż po odebraniu płyt z produkcji wraz z podpisami wszystkich współtworzących ją muzyków i imiennym podziękowaniem.

440 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 45 zł lub więcej!

Otrzymasz od nas po zakończeniu projektu pierwszy oficjalny Śpiewnik Zespołu Cisza Jak Ta. Będzie on zawierał 80 naszych utworów wraz zapisem akordowym, historią powstania każdej z piosenek i opisaną przez jej autora, oraz obrazującymi je grafikami autorstwa Artystki - Ilony Ewy Urban.
To niezwykłe, pięknie zdobione wydawnictwo trafi do Ciebie z imienną dedykacją od zespołu Cisza Jak Ta.

220 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Otrzymasz od nas po zakończeniu projektu jedną z 3 oficjalnych koszulek zespołowych w wybranym przez siebie kolorze i rozmiarze, oraz kroju.

37 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 75 zł lub więcej!

Otrzymasz od nas pocztą 2 bilety na dowolny przez nas organizowany koncert z imiennym zaproszeniem podpisanym przez wszystkich członków zespołu, oraz specjalną dedykacją podczas koncertu. Wspierający oczywiście sam zadecyduje czyje nazwiska mają się znaleźć na biletach i dla kogo ma być dedykacja :-)

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Płyta "Cisza Jak Ta i Przyjaciele - Ze Starej Szuflady" trafi do Ciebie pocztą przedpremierowo, tuż po odebraniu płyt z produkcji z nazwiskiem wspierającego wydrukowanym wewnątrz okładki, wśród osób bez których pomocy płyta nie mogłaby się ukazać, oraz z podpisami wszystkich członków zespołu.

32 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Trafi do Ciebie ręcznie namalowana przez Artystkę, Joannę Budę, wysokiej jakości koszulka zespołowa, mająca na plecach namalowane specjalną farbą skrzydła Anioła Szemkela, z przodu zaś napis "Przyjaciel Zespołu Cisza Jak Ta". Ta niezwykła, artystyczna i osobista koszulka jest zarazem mimo swojej artystycznej genezy bardzo praktyczna - można ją swobodnie prać, a nawet prasować, ale przede wszystkim nosić z dumą i cieszyć się z jej "uskrzydlającej" mocy :)

22 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 250 zł lub więcej!

Po zakończeniu projektu otrzymasz od nas pocztą komplet 9 Ciszowych płyt, oraz płytę "Cisza Jak Ta i Przyjaciele - Ze Starej Szuflady" z podpisami wszystkich członków zespołu i imienną dedykacją.

16 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Nagramy dla Ciebie akustycznie dowolny utwór z naszego repertuaru dedykując go w nagraniu osobie, którą wybierzesz.
Utwór taki wyślemy na adres e-mail po zakończeniu projektu.

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Po zakończeniu projektu otrzymasz od nas specjalny bilet Vicowski (Very Important Ciszak) uprawniający do nieograniczonego dożywotniego wstępu na wszystkie organizowane przez nas koncerty :-)

3 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 2000 zł lub więcej!

Płyta Cisza Jak Ta i Przyjaciele - "Projekt Ze Starej Szuflady" trafi do Ciebie pocztą przedpremierowo, tuż po odebraniu płyt z produkcji, z nazwiskiem, logo bądź nazwą wspierającego wydrukowanym w specjalnym miejscu wewnątrz okładki, jako główny mecenat płyty, oraz ze specjalnie przygotowaną grafiką w antyramie z podziękowaniem za wsparcie, bez którego płyta nie mogłaby się ukazać.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 3000 zł lub więcej!

Zagramy dla Ciebie specjalny prywatny koncert akustyczny Ciszy Jak Ta w ustalonym po zakończeniu projektu czasie i miejscu.

3 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 3500 zł lub więcej!

Jedna z gitar naszego gitarzysty solowego, Mariusza Skorupy. LAG T300DCE. Zasłużony instrument, na którym powstały nagrania do trzech naszych płyt. Gitara była głównym instrumentem Mariusza podczas ponad 300 koncertów Ciszy Jak Ta. Jest precyzyjnie wyregulowana przez lutnika i brzmi doskonale. To instrument z duszą i historią. W zestawie dedykowany twardy, solidny futerał. Na płycie tylnej gitary napiszemy specjalną dedykację dla tego, kto przedłuży jej muzyczną historię :)

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5000 zł lub więcej!

Zagramy dla Ciebie specjalny prywatny koncert akustyczny Ciszy Jak Ta w ustalonym po zakończeniu projektu czasie i miejscu, przy wykorzystaniu naszego sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego, i obsługiwanego przez naszego akustyka :)

1 Wspierający

O Projektodawcy

Cisza Jak Ta

Cisza Jak Ta

Cała Polska

Bogate aranżacyjnie podejście do nurtu piosenki folk-poetyckiej. Flet poprzeczny, skrzypce, pięć wokali, trzy gitary i delikatna perkusja stanowią o muzycznym całokształcie. Niemal 100 utworów w repertuarze, 9 płyt i ponad 700 koncertów zagranych przez 13 lat działalności artystycznej. Koncerty Ciszy Jak Ta prowadzą słuchaczy przez górskie połoniny, morskie brzegi, czy brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości - prawdziwym sensie życiowej wędrówki, we wszystkich jej barwach i odcieniach. Zapraszamy do świata Ciszy!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: