Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krzysztof Maciejowski

Krzysztof Maciejowski

Sanka, Małopolskie

Cześć :) Mam na imię Krzysztof i jestem studentem informatyki na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej na Politechnice Krakowskiej. Mieszkam w małej miejscowości w okolicach Krakowa. Jeśli chodzi o zainteresowania to jest to bardzo szeroka paleta :). Są to m.in informatyka, elektronika, astronomia oraz fizyka, a z tych związanych z aktywnością fizyczną to chociażby koszykówka i pływanie. W mojej głowie powstaje masa pomysłów i w miarę możliwości staram się je realizować i pomimo że czasami są one bardzo czasochłonne to efekt finalny wynagradza wszystkie trudy. Moim mottem życiowym jest łacińska sentencja "Per aspera ad astra" - Przez ciernie (trudy) do gwiazd.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

530 PLN z 2300 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

23%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.09.2019.

STAN1 PROJECT - NEAR SPACE BALLOON FLIGHT

RSS

Brak wpisów!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.09.2019 22:10