Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

grupainicjatywtworczych

grupainicjatywtworczych

Stalowa Wola

Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Twórczych to ludzie, ich pasja i zaangażowanie. To pogląd, że działalność dla społeczeństwa jest czymś zupełnie naturalnym, czymś, co może przynosić satysfakcję i dawać radość.

Organizujemy wiele inicjatyw na terenie Stalowej Woli, m.in. "Stalowa Wola dla Serca", "Sportowy Zawrót Głowy", "Bitwa o Stalową Matę"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

553 PLN z 5600 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.08.2015.

Bitwa o Stalową Matę / Ogólnopolski Turniej Breakdance!

O projekcie

Od kilku dobrych lat naszym marzeniem jest organizacja turnieju breakdance na ogólnopolskim poziomie. Zawsze jednak coś stawało na przeszkodzie. Zawsze było jakieś ale … Ale nie tym razem! Tym razem zmontowaliśmy ekipę, pozyskaliśmy kilku sponsorów, a do zamknięcia budżetu brakuje naprawdę niewiele. Kochasz taniec, b-boy’ing, kulturę hiphop? Lubisz pomagać? To włącz się do akcji, wesprzyj nas za pośrednictwem portalu polakpotrafi.pl i 15 sierpnia 2015 roku wbijaj do Stalowej Woli na Bitwę o Stalową Matę!

Otwarty Turniej Tańca Breakdance „BITWA O STALOWĄ MATĘ” to ogólnopolskie zawody  b-boy’ingu.  Uczestnicy bitwy zmierzą się 15. sierpnia na parkiecie stalowowolskiego Klubu Labirynt, o łączną pulę nagród w wysokości 3 tys. PLN.  

Inicjatorem imprezy jest stalowowolanin z krwi i kości, B-boy Żurek, który 11 lat temu odkrył breaka i całkowicie oddał mu swoją duszę. Breakdance jest dla niego jak tlen, bez którego nie może oddychać. Nie wierzycie? Zobaczcie sami próbkę możliwości jego i jego ekipy KRU GANG Stalowa Wola:

B-Boy Żurek poświęca się dziś całkowicie swojej pasji, ucząc breaka kolejne, młode pokolenie tancarzy. Gdy tylko dasz mu szanse, stanie na głowie, żeby zachęcić Cię do breaka. :) Dla niego zresztą, to akurat żaden problem. :)))))

Przez dekadę uczestniczył i zajmował czołowe miejsca w wielu turniejach w całej Polsce. Od zawsze marzył o organizacji turnieju w rodzinnym miejście, Stalowej Woli. Dziś już bardzo niewiele brakuje do realizacji tego marzenia. Kluczowe, może okazać się właśnie twoje wsparcie !!!

Udział w bitwie jest zupełnie bezpłatny, a wystartować w niej może dosłownie każdy. Organizatorzy przewidzieli dwie kategorie startowe: kategoria otwarta 3 vs 3 i kategoria dzieci 1 vs 1.

Ale to nie wszystko! BITWA O STALOWĄ MATĘ to nie tylko zawody taneczne, to również święto kultury hip-hop. W założeniu organizatorów od początku bitwa miała mieć wyjątkowy charakter, dlatego oprócz samych konkurencji, przewidziane są warsztaty breakdance z możliwością zapisania się na treningi oraz inne atrakcje w postaci koncertów i after party z koncertem artysty z najwyższej półki polskiego Hip-Hopu.

Wśród JURY konkursu będzie m.in. ukraiński B-boy LUSSY SKY, koniecznie zobaczcie go w akcji:

 • Nazwa: Ogólnopolski Turniej Tańca Breakdance Bitwa o Stalową Matę
 • Termin: 15 sierpnia 2015 roku
 • Miejsce: Klub Labirynt Stalowa Wola

 

Na realiazcję turnieju otrzymaliśmy już wsparcie od Władz Miasta Stalowej Woli oraz Powiatu Stalowowolskiego. Inicjatywa uzyskała również wsparcie z projektu „Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Do zamknięcia budżetu potrzebujemy dokładnie 5600 zł. Środki te chcemy przeznaczyć na organizację koncertu z udziałem topowej postaci polskiej sceny hiphopowej. Koncert, jako element całej imprezy, ma być medialnym magnesem, przyciągającym zainteresowanie branżowych mediów i fanów kultury hiphopowej. Ma być też godnym podsumowaniem pierwszej Bitwy o Stalową Matę.

Jeśli w wyniku zbiórki, uda nam się pozyskać więcej środków, przeznaczymy je w całości na dodatkowe nagrody dla uczestników turnieju w kategorii dzieci 3 vs 3.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć nas za pośrednictwem portalu polakpotrafi.pl, mamy niespodzianki w postaci m.in. podziękowań, tapet na telefon, pamiątkowych medali, opasek, wejściówek, czy lóż VIP na afterparty. Szczegółowy wykaz giftów, które oferujemy w zamian za wsparcie, znajdziecie obok :)

Realizacja nagród nastąpi w przeważającej większości w dniu imprezy.

Organizatorami turnieju są stalowowolscy b-boy-e oraz stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Twórczych. Szczegółowe informacje o imprezie znajdziesz:

 • na stronie internetowej: www.bitwaosm.pl
 • wysyłając mail: kontakt@bitwaosm.pl
 • niebawem podamy Wam również listę naszych profili w mediach społecznosciowych

Kontakty personalne:

 • Kamil Żurawski
  Turniej - zapisy, ekipy, sędziowie, zasady - wszelkie kwestie merytoryczne dotyczące turnieju,
  tel.: 668 729 060
  e-mail: kzurek@buziaczek.pl
 • Szymon Sadowski
  Kwestie organizacyjne, after party
  tel.: 669 597 722
  e-mail: ssadowski@poczta.pl
 • Philipp Zalewski
  Media / Promo / Marketing
  tel.: 533 424 303
  e-mail: media@bitwaosm.pl

 To co, pomożecie? :)

Media o Twoim projekcie:

Bitwa o Stalową Matę – pomóż zorganizować turniej breakdance

hhzone.pl | 2015-07-13

Kochasz taniec, b-boy’ing, kulturę hip-hop? Lubisz pomagać? To włącz się do akcji, wesprzyj inicjatywę za pośrednictwem portalu polakpotrafi.pl i 15 sierpnia 2015 roku wbijaj do Stalowej Woli na Bitwę o Stalową Matę!

Bitwa o Stalową Matę

stalowemiasto.pl | 2015-07-10

Kochasz taniec, b-boy’ing, kulturę hiphop? Lubisz pomagać? To włącz się do akcji, wesprzyj stalowowolskich b-boyów oraz Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Twórczych za pośrednictwem portalu polakpotrafi.pl i 15 sierpnia 2015 roku wbijaj do Stalowej Woli na Bitwę o Stalową Matę!

Bitwa o Stalową Matę

stalowka.eu | 2015-07-09

Od kilku dobrych lat ich marzeniem jest organizacja turnieju breakdance na ogólnopolskim poziomie. Zawsze jednak coś stawało na przeszkodzie. Zawsze było jakieś ale … Ale nie tym razem! Tym razem zmontowali ekipę, pozyskali kilku sponsorów, a do zamknięcia budżetu brakuje naprawdę niewiele. Kochasz taniec, b-boy’ing, kulturę hiphop? Lubisz pomagać? To włącz się do akcji, wesprzyj nas za pośrednictwem portalu polakpotrafi.pl i 15 sierpnia 2015 roku wbijaj do Stalowej Woli na Bitwę o Stalową Matę!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.08.2015 12:12