Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

www.Normobaria.Center

www.Normobaria.Center

Kraków, Polska

Planujemy uruchomić usługi w oparciu o komorę normobaryczną w Krakowie. Zapisz się na newsletter na PasjadoSPA.pl a nie ominie Cię to wydarzenie

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5 PLN z 80300 PLN

1 Wspierający

9 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.10.2020.

Sprężarka nurkowa - zajęcia z rehabilitacji nurkowej

O projekcie

(Preczytaj całość- warto) :)

 

Budżet

Chcemy kupić to urządzenie- Coltri Sub MCH 26 firmy Coltri- cena: 72.796

+ 7.0504 koszty związane z obsługą zbiórki i prowizja dla portalu.

 Łącznie 80.300

 https://sklep-nurkowy.pl/sprezarki-nurkowe/coltri-sub-mch-26

 

Jesteśmy firmą działającą w temacie zdrowia i urody. Zdrowie, SPA to nasza Pasja. Słowo Spa zawiera w sobie nasz cel- promowanie zabiegów i produktów, mających na celu poprawę zdrowia i samopoczucia. 

 

Głównym celem naszej firmy PasjadoSPA.pl (Główne PKD- fizjoterapia, NIP: 677 224 70 40) PasjadoZdrowia jest propagowanie postaw prozdrowotnych, zdrowy styl życia, walka z chorobami cywilizacyjnymi takimi jak: otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroby wieńcowe, miażdżyca, nowotwory, udary, zawały serca itd.

 

Poprzez koncentrację na potrzebach odbiorców naszych działań jesteśmy w stanie oferować im wsparcie na najwyższym poziomie. Dodaliśmy do naszej oferty rahabilitacje nurkową. Stąd też pojawił się pomysł, a żeby wystartować z akcją, którą wesprą zarówno ludzie dobrej woli, jak i pasjonaci tego sportu oraz pozostała duża społeczność ludzi aktywnych.

 

Potrzebujemy profesjonalnego sprzętu do nabijania butli nurkowych. Sprzęt musi być wydajny- nabijać kilka butli jednocześnie. Musi to być urządzenie, które oferuje najwyższą jakość powietrza- z myślą o naszych podopiecznych. Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu.  Nie możemy sobie pozwolić na zaniedbania- zanieczyszczenia, które może wprowadzić do butli kompresor niskiej jakości.

  

Oprócz zajeć fizjo-nurkowania, będziemy obsługiwać pasjonatów nurkowania. Będziemy nabijać im butle.

 W Krakowie brakuje miejsc, gdzie można nabić butlę.

 

 

Dlaczego akurat taka droga sprężarka?

1. bezpieczeństwo- czyste powietrze, bez drobinek oleju

2. pelen automatyzm nabijania, również powrót do bezpieczeństwa- wyłaczy się automatycznie

3. szybkość, kilka butli nabijamy jednoczesnie. Przy tanich kompresorach, nabicie 4 butli, każda z osobna to nawet godzina czasu (1 butla 15min)

 

 

Ta sprężarka jest w pełni automatyczna- napełnianie butli sprowadza się do jej podłączenia oraz włączenia sprężarki. Sprężarka wyłączy się automatycznie, kiedy butla zostanie napełniona. Wartość ciśnienia przy jakim wyłączy się sprężarka, to przeważnie przedział od 200-230at. Do sprężarki można podłączyć jednocześnie od jednej do kilku butli.

Źle serwisowana sprężarka lub dużo tańsza sprężarka może podawać do butli zanieczyszczone powietrze - woda i drobinki oleju. Wyobraźcie sobie sytuacje, gdzie jesteśmy np na 10-30 metrach pod wodą i podczas oddechu dostaje się nam woda wraz z powietrzem....Życie jest bezcenne. Wtajemniczeni w temat nurkowania wiedzą, dlaczego nie można od razu wypłynąć szybko do góry z -30m.

 

Stąd nawet nie zastanawiamy się nad tym, czy lepiej jest kupić kompresor za 10 tys zł czy prawie 80 tys zł. 

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że życie w obecnych czasach w zdrowiu jest coraz trudniejsze.

 

Ma na to wpływ: nieodpowiednia dieta, brak ruchu, zanieczyszczenie powietrza, używki. To tylko niektóre z czynników, które podwyższają ryzyko powstawania chorób cywilizacyjnych.

Coraz większym zagrożeniem jest życie w ciągłym stresie i pod presją czasu. Organizm szybko ulega wycieńczeniu, pojawia się depresja, wypalenie zawodowe, izolacja ze społeczeństwa. Postępując codziennie zgodnie z zasadami zdrowego trybu życia, możemy jednak zminimalizować ryzyko pojawienia się tych schorzeń.

 

I w tym miejscu pojawiamy się my- PasjadoSPA.pl. Wypróbujesz nas?

Nurkuje też z pełnosprawnymi motorycznie nurkami. Nurkowanie to sport, który relaksuje ciało i umysł. Czyste powietrze z butli bardzo wskazane na obecny "wirusowy czas". Od dawna wiemy, że techniki oddechowe i czyste powietrze świetnie działa np. na depresję.

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.10.2020 22:10