Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Panfil

Łukasz Panfil

Wrocław, Polska

Nazywam się Łukasz Panfil od kilku lat zajmuję się tematyką wspierania rozwoju młodych zawodników przez najbliższe otoczenie a także relacjami na linii trener-rodzice - m.in. zrobiłem doktorat z tego tematu.

Poza tym jestem:
- osobą odpowiedzialną za rozwój Wydziału Sportu Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu,
- założycielem platformy e-learningowej UpYourLevel (Nowy Wymiar Edukacji dla Sportu),
- autorem bloga Młody Zawodnik Bez Tajemnic,
- autorem programu "Kompetencyjny Skok Jakościowy. Co zrobić, żeby stać się jeszcze lepszym trenerem?".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5432 PLN z 22000 PLN

66 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

24%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.12.2015.

Sportowy Rodzic

O projekcie

Ważna informacja dla osób, które nie spotkały się wcześniej z crowdfundingiem, a sporo już osób zadało mi pytanie "jak to działa?":

==> To nie jest zwykła zbiórka pieniędzy. Chcę Was włączyć do współfinansowania ciekawego i potrzebnego w sporcie dzieci i młodzieży przedsięwzięcia. Za każde wpłacone pieniędzy otrzymacie produkt finalny z dodatkami w różnych opcjach, w zależności od wysokości wsparcia - opcje macie podane po prawej stronie!

==> Jeżeli projekt NIE uzyska minimalnego progu, choć wierzę że dzięki Wam uda nam się go zrealizować, wszystkie pieniądze są zwracane!

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wygląda crowdfunding na świecie to zapraszam na stronę www.kickstarter.com! O tym dlaczego zdecydowałem się na crowdfunding wyjaśniam poniżej w tekście. Generalnie jednak - chcę (wraz zespołem) dostać od Was zielone światło na działanie.

Zajmuję się tym zagadnieniem od 6 lat i mam pełne przekonanie, że ten projekt pomoże wielu osobom!!!  

Zamieszczamy MENU, żeby ułatwić nawigację po stronie:

 1. "Sportowy Rodzic" w skrócie
 2. Skąd pomysł?
 3. Zmień swoje podejście i nastawienie - zmień rzeczywistość sportową
 4. O zespole
 5. Co możemy stworzyć dzięki Wam i dla Was?: książka z elementami interaktywnymi
 6. Co jeszcze?: e-sesje treningowo-coachingowe
 7. To nie wszystko...: dodatki do książki
 8. Nagrody i terminy

 

    

Tytułem wstępu...

Są 3 kluczowe problemy, które koniecznie musimy rozwiązać w sporcie dzieci i młodzieży:

1) wewnętrzna motywacja dzieci do uprawiania sportu, która może i jest na wysokim poziomie gdy zaczynają one przygodę ze sportem, ale potem z roku na rok systematycznie spada - dlatego też tak dużo dzieciaków w wieku 12-13 lat rezygnuje ze sportu albo ogólnie zraża się do aktywności fizycznej, choćby tej podejmowanej na lekcjach wychowania fizycznego czy w swoim czasie wolnym;

2)  wszechobecna nowoczesna technologia (komputery, smartfony, internet, gry), która sama w sobie nie jest zła (tak już skonstruowany jest współczesny świat), ale która niebezpiecznie odciąga dzieci i młodzież m.in. od sportu i szeroko rozumianej aktywności fizycznej;

3) coraz większa otyłość i problemy ze zdrowiem wśród dzieci i młodzieży (ale też dorosłych), czego konsekwencji omawiać nie trzeba!

WAŻNE: Wszystkie one mają jeden wspólny mianownik: z jednej strony spotyka się z nimi bardzo wielu rodziców, a z drugiej - rola i zaangażowanie rodziców w ich rozwiązanie może znacząco wpłynąć na poprawę jakości sportu amatorskiego i rekreacyjnego (związanego z kształtowaniem z młodych ludzi aktywnego i zdrowego społeczeństwa), a także wizerunku i poziomu sportu profesjonalnego!

Zreszta do ww. problemów dochodzą także różne inne dylematy i problemy rodziców związane ze sportem ich dzieci, jak chociażby:

- czy moje dziecko ma szansę być drugim Robertem Lewandowskim, Marcinem Gortatem czy Otylią Jędrzejczak?

- czy przez sport nie będzie miało problemów w nauce?

- co zrobić jeśli moje dziecko jest zbyt zmęczone po treningach?

- co zrobić jeśli moje dziecko stresuje się przed meczem?

- co zrobić, gdy moje dziecko jest załamane po porażce?

Tych problemów lub barier może być niestety więcej. 

Wszystkie one powoduje, że samo mówienie rodzicom, że sport jest dobry a oni pełnią ważną w nim rolę nie wystarczy. Należy też pomóc rodzicom walczyć z tymi właśnie problemami.

Mamy na to rozwiązanie!!!! Żeby jednak pomóc Wam je rozwiązać, wpierw musimy otrzymać pomoc od Was.

O co chodzi? 

Napiszemy (o mnie i o zespole będzie poniżej) książkę "Sportowy Rodzic. Przewodnik Po Skutecznym Wspieraniu Rozwoju Sportowego". Sam tytuł mówi w zasadzie wszystko o tym co znajdziecie w środku.

Nie będzie to jednak zwykła książka, ale nowatorskie połączenie trzech elementów:

1. książka „Sportowy Rodzic. Przewodnik Po Skutecznym Wspieraniu Rozwoju Sportowego Dziecka"

2. interaktywne elementy powiązane z książką – eksperckie teksty, video i podcasty

3. multimedialna sesja treningowo-coachingowa (5-cio tygodniowa)

 

O mnie...

Nazywam Łukasz Panfil i jeśli miałbym w trzech zdaniach opisać kim jestem i czym się zajmuję to określiłbym to tak:

Jestem naukowcem, który bada sport dzieci i młodzieży. Jestem też nauczycielem, który dzieli się z innymi wszystkim co odkryje. Przede wszystkim jednak jestem typem wizjonera i człowieka z pasją, który stara się urzeczywistniać swoje wizje związane z tym, co bada i czego naucza.

Ta książka ma być efektem i podsumowaniem ostatnich kilku lat, które poświęciłem na zgłębianie zagadnień związanych z rozwojem sportowym dzieci i młodzieży oraz wspieraniem tego rozwoju.  

Do udziału w jego tworzeniu zaprosiłem troje ekspertów, których kompetencje bardzo wzmocnią wartość samej książki i tego, co jest z nią związane - Paweł Habrat, Mariusz Paszkowski, Jagoda Podkowska (o naszym zespole przeczytasz w dalszej częśći).

Kim jest tytułowy "Sportowy Rodzic"?

To każdy rodzic, który:

   1. rozumie istotę sportu dzieci i młodzieży oraz swoją rolę w rozwoju sportowym swojego dziecka,
   2. wie jakie korzyści, poza sprawnością fizyczną i zdrowiem, daje sport i, co jeszcze ważniejsze, wie co zrobić, żeby dziecko dzięki uprawianiu sportu stawało się coraz lepszym człowiekiem,  
   3. potrafi radzić sobie z różnymi barierami i problemami, które spotykają jego dziecko jak i jego samego (m.in. brak czasu, brak motywacji, stres, niewystrarczająca wiedza),
   4. w każdej sytuacji pamięta, że we wszystkim powyższym jest przede wszystkim rodzicem. 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, skąd wziął się pomysł na "Sportowego Rodzica" oraz co było dla mnie główną inspiracją, obejrzyj poniższe video, które służy też jako 10minutowe wystąpienie wprowadzające do tematu. 

video-SR from Łukasz Panfil on Vimeo 

 

W tym projekcie nie chodzi tylko o to, żebyś "kupił/a książkę". Sport dzieci i młodzieży to fundament dla sportu dorosłych - zarówno dla kształtowania zdrowego i aktywnego społeczeństwa dobrych ludzi, jak i dla sportu profesjonalnego. Zarówno jeden jak i drugi obszar pozostawiają w naszym kraju bardzo wiele do życzenia! Nie zmienimy tego, jeżeli nie zaczniemy od podstaw. Rola rodziców w tym względzie jest ogromna! Jeden rodzic, podobnie zresztą jak jeden trener i jeden młody sportowiec samodzielnie nie zmieni rzeczywistości. Jednak wszyscy razem jesteśmy w stanie to zrobić!

Dlatego zdecydowaliśmy się na crowdfunding. To nie jest aukcja, podczas której wystawiamy coś na sprzedaż, ani zbiórka funduszy na jakiś cel, ale zaproszenie do wspólnego projektu, jakiego jeszcze w Polsce prawdopodobnie nie było! Chcemy zaktywizować rodziców i trenerów: poprzez wsparcie nas na początku dacie nam znać, że jesteście zainteresowani różnymi naszymi inicjatyami, a dla nas będzie to zielone światło, żeby wdrożyć w życie coś co z jednej strony pomoże Wam, a z drugiej przyczyni się do poprawy sportu dzieci i młodzieży w naszym kraju i to na niespotykaną dotąd skalę.  

Młodzi sportowcy mają treningi, mecze i zawody, podczas których mogą uprawiać sport. Mają też trenerów, którzy im pomagają. 

Trenerzy mają kursy, studia i szkolenia, a także książki i artykuły oraz wykładowców, którzy ich uczą i wskazują im drogę.  

Natomiast rodzice młodych sportowców mają jedynie kilka stron i kilka książek, które dotykają różnych obszarów, ale nie stanowią jednej spójnej całości. Poza tym wciąż jest ich za mało! Projekt "Sportowy Rodzic" może to zmienić!

Dużo już zostało zrobione:

- zebrane i skumulowane kompetencje oraz doświadczenie - moje i zaproszonych ekspertów,

- setki (albo więcej) rozmów z rodzicami, trenerami, psychologami i młodymi zawodnikami na tematy poruszane w książce,

- badania przeprowadzone w tym obszarze,

- bardzo starannie przetestowane mechanizmy związane z multimedialną sesją treningowo-coachingową,

- bardzo starannie przetestowane mechanizmy związane z tworzeniem elementów interaktywnych.

   

„Sportowy Rodzic” jest na tyle intedyscyplinarnym przedsięwzięciem, że nie wyobrażam sobie zrealizować go samemu. Poza tym chciałbym, żeby produkt, który dla Was tworzymy był kompletny i w pełni odpowiadał na jak największą ilość Waszych problemów, pytań i wątpliwości.

Dlatego zaprosiłem do współpracy 3 ekspertów, którzy nie dość, że są jednymi z najlepszych w naszym kraju to jeszcze, co jest dla mnie szalenie istotne, też wyznają takie wartości jak: pasja, jakość, stałe podnoszenie kompetencji i współpraca!

Czas przedstawić nasz zespół:

Posiada doktorat z zakresu zarządzania w naukach humanistycznych, uzyskany na Uniwersytecie Jagiellońskim. Tematem jego pracy był "System wspierania rozwoju talentów sportowych na przykładzie dyscypliny piłka nożna". Przez 8 lat jeździł na kolonie sportowe jako opiekun, instruktor i kierownik. Swoją przygodę z edukacja dla sportu rozpoczął w roku 2003, prowadząc zajęcia na kursach Menedżera Piłki Nożnej organizowanych przez Akademię Umiejętności - Management&Coaching. W kolejnych latach był także koordynatorem tych kursów. Od roku 2009 związany jest z Wydziałem Sportu Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu, w której jest wykładowcą, koordynatorem studiów podyplomowych dla trenerów, a także odpowiada za rozwój Uczelni. Współpracuje z Insytutem Sportu przy Ministerstwie Sportu i Turystyki jako wykładowca i ekspert. Od 5 lat zajmuje się tematyką zarządzania talentami w sporcie, zarówno w odniesieniu do dzieci i młodzieży, jak i do ukształtowanych zawodników, pokazując, że są to dwa bardzo różne obszary, jednak mocno od siebie zależne. W obszarze pracy z dziećmi i młodzieżą, szczególnie interesuje go aspekt wspierania ich rozwoju przez najbliższe otoczenie, m.in. rodziców. Jest autorem bloga „Młody Zawodnik Bez Tajemnic” oraz e-booka „Rodzic, trener, nauczyciel – Zwycięska Drużyna Twojego Dziecka”. W 2014 roku założył innowacyjną platformę e-learningową UpYourLevel (Nowy Wymiar Edukacji dla Sportu). Jest także autorem nowatorskiego programu „Kompetencyjny Skok Jakościowy. Co zrobić, żeby stać się jeszcze lepszym trenerem?”.    

 

Psycholog sportu z nominacją Psychologa Olimpijskiego przy Polskim Komitecie Olimpijskim, członek Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, podkomisji psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Od 2006 do chwili obecnej współpracuje z Polskim Związkiem Tenisa (kadra do lat 12-14 ,16-18 oraz seniorka kadra DavisCup. Pracuje indywidualnie z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych w obszarze psychologicznego wsparcia oraz treningu mentalnego. Psycholog reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas EURO (2012) i Reprezentacji Polski w tenisie. Współpracował mi: drużyną̨ Polonii Warszawa (Ekstraklasa), Politechniką Warszawską (Plus Liga ), Jagiellonią Białystok (Ekstraklasa), Zagłębiem Lubin (awans I liga/Ekstraklasa od 2014 do chwili obecnej). Współautor narzędzi diagnostyczno-treningowych dla sportowców oraz publikacji i książek z zakresu psychologii sportu miedzy innymi: Pod Presją z Jerzym Dudkiem, Uwierzyć w wygraną oraz Tennis Mental Game Secrets. Wykładowca w Wyższej Szkole Trenerów Sportu oraz na Uniwersytecie SWPS i Akademią Wychowania Fizycznego, gdzie prowadzi wykłady z zakresu psychologii sportu i technik radzenia sobie ze stresem. Jest ekspertem z zakresu psychologii sportu w programie Laboratorium Pro w Canal Sport oraz jurorem programu Piłkarski Diament.Prowadzi wykłady na  szkoleniach i kursach dla trenerów, rodziców i zawodników z zakresu psychologii sportu.

Przesłanie dla rodziców:

„Świadomość roli oraz umiejętność adekwatnego zachowania się wobec małego sportowca podczas treningów i zawodów, stanowi podstawę współpracy na linii trener-rodzic-zawodnik. Bardzo ważne jest wypracowanie podejścia opartego o wzajemny szacunek i jasne zasady związane ze swoją rolą. Rodzice małych sportowców często nie mają świadomości tego, jak wielki wpływ ma ich zachowanie na kształtowanie się psychiki swojego dziecka.”

 

Dyrektor sportowy Coerver Coaching Polska. Trener, który wprowadzał metodologię Coervera do Polski. Uczestnik corocznych szkoleń dla Akademii Piłkarskich klubów Premier League. Prelegent na wielu konferencjach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Prowadził zajęcia oraz szkolił trenerów na międzynarodowych obozach piłkarskich. Uczestnik i prelegent na elitarnym szkoleniu dla trenerów w Szwajcarii w 2013 i 2014 roku. Od 2012 roku w strukturach Coerver Coaching International. Autor stałych publikacji w wielu czasopismach przeznaczonych dla trenerów piłki nożnej. Prowadzi zajęcia indywidualne z zawodnikami T-Mobile Ekstraklasy.

Przesłanie dla rodziców:

Rodzic pełni istotną rolę w procesie szkolenia młodych sportowców. Ma silny i bezpośredni wpływ na postawę swojego dziecka. Jego zachowania powinny być wzorem, inspirować, motywować pociechę do autorozwoju sportowego, a także wpływać na proces usamodzielniania. Rodzic musi znaleźć odpowiedni balans pomiędzy wspieraniem  a pomaganiem, co często bywa trudne ze względu na dużą ambicję. Dlatego też niezwykle istotna jest świadomość rodziców i znajomość podstawowych zasad psychoedukacji dziecka.

 

Dietetyk sportowy i specjalistka ds. suplementacji - pracuje w zawodzie od 8 lat. Współpracuje z Polskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów opiekując się Kadrą Narodową oraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej gdzie prowadzi wykłady z zakresu żywienia i suplementacji na kursach trenerskich UEFA PRO. Wykładała również na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie - prowadziła zajęcia z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Jest szefem Departamentu Żywienia High Level Center gdzie opiekuje się zawodnikami różnych dyscyplin wytrzymałościowych - zarówno juniorami jak i seniorami. Doktoryzuje się w Katedrze Żywienia Człowieka SGGW. Wielokrotna zwyciężczyni zawodów krajowych oraz międzynarodowych w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Dwukrotna Mistrzyni Polski oraz zdobywczyni Pucharu Polski.

Przesłanie dla rodziców:

„Zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta dziecka jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na jego optymalny rozwój. Zwłaszcza w okresie wzrostu i rozwoju wszystko to co znajdzie się na talerzu będzie miało znaczenie. To rodzice przede wszystkim kształtują nawyki żywieniowe u swoich dzieci a popełniane w domu błędy żywieniowe będą negatywnie wpływały na możliwości rozwoju umysłowego i sportowego. Intensywne treningi od najmłodszych lat życia sprawiają, że zapotrzebowanie na składniki pokarmowe jest dużo wyższe u dzieci niż u ich rodziców a pokarm spożywany w tym czasie musi być najlepszym źródłem paliwa. Co to znaczy? To znaczy, że jeśli chcemy pomagać w sukcesie sportowym naszego dziecka to musimy zadbać o jego odżywianie już od najmłodszych lat - taka jest rola rodzica.”

 

"Coś więcej niż książka - edukacja też może być ciekawa i przyjemna"

Książka "Sportowy Rodzic. Przewodnik po Skutecznym Wspieraniu Rozwoju Sportowego Dziecka." nie ma być jedynie książką... Znaczy oczywiście książką (dzięki Wam!) będzie, ale chcemy ją znacznie wzbogacić. Otóż na niektórych stronach, przy części rozdziałów znajdziecie QRkody - wystarczy zeskanować je komórką czy tabletem aby uzyskć dostęp do dodatkowych elementów interaktywnych, tj. wykładów video lub podcastów znacznie rozwijających tematy poruszone w książce i wzbogacające je o przykłady czy doświadczenia praktyków! W ten sposób chcemy stworzyć dla Was produkt kompletny, a zarazem ciekawy i bardzo nowatorski!  

 Elementy interaktywne

(połączone z książką za pomocą QRkodów)

Istotnym elementem książki są interaktywne elementy, które będą z nią powiązane za pomocą QRkodów, i dzięki którym będzie można zgłębić zagadnienia poruszane w książce. Będą one dotyczyły takich tematów jak m.in.:

 • specyfika sportu dzieci i młodzieży,
 • rozwój sportowy i rozwój przez sport,
 • przygotowanie motoryczne młodych sportowców,
 • trening mentalny młodych sportowców,
 • motywowanie dzieci do sportu,
 • sport a inne sfery życia,
 • zdrowie odżywianie młodych sportowców.

Powyższe tematy będą podejmowane w postaci: tekstów, video, videoprezentacji, wywiadów i podcastów.

Jak to dokładnie działa? To bardzo proste!

1. Na niektórych stronach (przy różnych rozdziałach) będą znajdować się tzw. "QR-kody" - specjalne kody (darmowe skanery QR kodów bez problemu można pobrać na każde urządzenie wyposażone w aparat - m.in. smartfon czy tablet).

2. Kody te, po zeskanowaniu komórką, będą kierowac prosto do elementów interaktywnych (video, podcasty, dodatkowej teksty, zadania) ...

3. ... które będą się odnosiły bezpośrednio do tematu, przy którym zamieszczony był dany kod. Dzięki temu w bardzo ciekawy sposób będzie można zgłębić tematykę zawartą w ksiażce! Będą się one odwoływały bezpośrednio do informacji zawartej w czytanym akurat fragmencie książki. Wykłady będziesz mógł odtwarzać dowolną ilość razy!

Elementy interaktywne będą prezentowane w 4 formach - wykładach video, prezentacjach video, plikach audio (podcasty) oraz w formie dodatkowych tekstów wzbogaconych grafikami i/lub infografikami. Ich ilość zależy od tego, jak wiele uda się nam osiągnąć na PolakPotrafi! W podstawowej wersji będzie to 10 nagrań audio i 5 wykładów video (+ kilka dodatkowych tekstów). W wersji maksymalnej będzie to aż 40 nagrań i 20 wykładów, co uczyni z "książki" jednocześnie podręcznik i "przewodnik" po bardzo dużej ilości wiedzy dostępnej w dodatkowych wykładach i zadaniach!

Trzeciem elementem produktu, który tworzymy są multimedialne sesje treningowo-coachingowe. Czym w ogóle owe sesje są? Otóż wraz z książką, jeżeli zdecydujecie się na taką opcję, otrzymacie dostęp do portalu "SportowyRodzic.PL" - znajdziecie na nim...no właśnie, co? Nie będzie to zwykły kurs, nie będzie to też wykład, ani tym bardziej zwykły PDF do przeczytania. Chcieliśmy stworzyć taką formę poszerzania wiedzy i kompetencji, która była by ciekawa, efektywna, efektowna i przyjemna. I tak właśnie wymyśliliśmy ową e-sesję treningowo-coachingową! Otrzymacie dostęp do platformy, na której raz w tygodniu udostępniane będą specjalnie dla Was dwa moduły. Każdy moduł zawierał będzie wykład video, tekst, studium przypadku z danego problemu, czasem kartę pracy czy też "dobrych rad" (do wydrukowania). Będą też quizy i możliwość konsultacji online. I tak co tydzień przez 5 tygodni! Dzięki temu powtórzysz, utrwalisz i dowiesz się jak stosować "książkową" wiedzę w praktyce!

Ale to nie wszystko! Bo po tych 5 tygodniach całość tej wiedzy "zostaje"! Nie musisz "robić" wszystkiego "na już" czy bać się, że wykład zniknie po tygodniu. Po upływie 5 tygodni będziesz miał dostęp do dodatkowej bazy wiedzy składającej się z wykładów, quizów, tekstów, scenek - które ułożą się w swego rodzaju kurs - który będzie wzbogacał wartość merytoryczną książki. 

5-tygodniowa sesja treningowo-coachingowa podzielona będzie na dwie ścieżki:

 1. ścieżka "Walka z Barierami, które przeszkadzają nam w staniu się Sportowym Rodzicem"
 2. ścieżka merytoryczna

 

Jeśli uda się nam osiągnąć kolejne cele - sesji tych będzie więcej! Łącznie aż 3 - każda będzie zawierała podobną ilość materiału. I wszystkie będą dostępne dla każdego wspierającego nas od progu 70zł!

Tematy kolejnych sesji to: 

 • trening mentalny i psychologia sportu dzieci i młodzieży (próg 3) 
 • kształtowanie postaw poprzez sport (próg 4) 

 

 

Jeśli uda nam się osiągnąć CEL 2 (drugi próg dofinansowania) to do każdej książki dołączymy osobny, kolorowy dodatek "Zdrowe odżywianie Twojego dziecka" - będzie to książeczka o potrzebach żywieniowych dzieci - z naciskiem na dzieci aktywne.

Jeśli zrealizujemy CEL 3 (trzeci próg dofinansowania) to do każdej książki dołączymy, nie tylko dodatek o diecie aktywnych dzieci, ale też jeszcze jeden bardzo przydatny prezent - "Teczkę Sportowego Rodzica". Znajdziecie w niej 36 kartonowych kart w teczce - ich zawartość ma na celu pomóc Rodzicom we wspieraniu sportowego rozwoju dziecka: 

 • 2 karty "poradnik motywacyjny" - ze wskazówkami jak motywować małego sportowca, 
 • 2 karty "przezwyciężania porażki" - ze wskazówkami co robić, by dziecko nie załamywało się w przypadku porażki i jak pracować z nim tak, by traktowało porażki jak zwyczajny element rozwoju sportowego (i rozwoju w ogóle),  
 • 4 karty "dobrej rozmowy" ze wskazówkami jak rozmawiać z dzieckiem aby zawsze miało poczucie bycia wysłuchanym oraz aby te rozmowy dostarczały mu wsparcia,
 • 28 karty aktywności - zawierające opis różnego rodzaju specjalistycznych gier i ćwiczeń dla dzieci, które mają za zadanie wzmacniać różne aspekty istotne dla rozwoju sportowego. Znajdą się tam gry i zabawy poprawiające koordynacje ruchową, siłę, wytrzymałość czy też umiejętności współpracy i gry zespołowej. 

 

 

NA CO ZOSTANĄ PRZEZNACZONE PIENIĄDZE?

 • koszty związane z redakcją, korektą, wydaniem i wydrukiem książki
 • koszty związane z przygotowaniem elementów interaktywnych połączonych z książką (m.in. video, podcasty)
 • koszty związane z przygotowaniem video do sesji treningowo-coachingowej 
 • koszty związane przygotowaniem platformy e-learningowej dzięki której otrzymacie dostęp do sesji treningowych i elementów multimedialnych związanych z książką!
 • NAGRODY DLA WAS!
 • prowizja dla PolakPotrafi.pl

 

TERMINY

Kampania na www.PolakPotrafi.PL potrwa 40 dni. Jak tylko się skończy i uda nam się w tym czasie uzyskać dofinansowanie na nasz projekt, a wierzę, że pomożecie nam maksymalnie "rozwinąć skrzydła", od razu przystępujemy do pracy nad książką i innymi elementami projektu.

Planowany termin jej wydania: marzec 2016 - wtedy też wyślemy wszystkie obiecane nagrody.   

 

KONTAKT

Jeżeli chcesz zadać nam pytania ws. projektu albo porozmawiać o jakiejś formie współpracy w jego ramach, napisz do nas na maila: sportowyrodzic@upyou.pl

 

WSPIERAJĄ NAS

PATRON MEDIALNY

 PARTNERZY

Platforma e-learningowa UpYourLevel

 

  

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.12.2015 14:02