Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Pepłowski

Paweł Pepłowski

Klub Adrenalina, Olsztyn

Nazywam się Paweł Pepłowski i może to nigdy nie wydarzyłoby się gdybym nie chciał spełnić swojego największego marzenia i otworzyć pierwszy w Polsce Społeczny Klub Sportów Ekstremalnych - ADRENALINA. To moja pasja zrzeszać ludzi, którzy lubią wyzwania i pokonują swoje słabości i coraz wyżej podnoszą poprzeczkę. Taki właśnie jestem. Chciałbym pokazać, że indywidualne inicjatywy mogą przynieść dużo dobrego i warto w to inwestować. Będziemy wszelkimi sposobami dążyć do osiągnięcia celu i mamy nadzieję, że pomysł Wam też spodoba się i spełnimy również Wasze marzenia. Jeśli więc zastanawiasz się jak spędzić wolny weekend? Dołącz do nas! Zakochasz się w jednym z tych sportów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

386 PLN z 20000 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2015.

Pierwszy w Polsce Społeczny Klub Sportów Ekstremalnych

O projekcie

POMÓŻ NAM STWORZYĆ PIERWSZY W POLSCE SPOŁECZNY KLUB MIŁOŚNIKÓW ADRENALINY

 

 

To Klub dla wszystkich, którzy szukają dużej dawki adrenaliny i chcą ekscytująco spędzić wolny czas. Marzenia są po to by je realizować i brać z życia pełnymi garściami. Teraz masz niesamowitą okazję! Bądź bohaterem swojego życia! Poznaj siebie i spełnij marzenia bo marzenia dają wolność! Dołącz do nas!

Spełnij marzenie o lataniu paralotnią! Wzbij się w przestworza! Rajd quadem po bezdrożach czy akrobacje na skuterze wodnym to doskonały pomysł na spędzanie czasu, a może nawet hobby!

 

Wspólnie otwórzmy Klub, który będzie zrzeszał pasjonatów adrenaliny, gdzie będziemy mogli przekraczać granice. Chcemy pokazać, że każdy może korzystać ze sportów, które nie powinny być zarezerwowane tylko dla bogatych. Chcemy zorganizować takie miejsce, gdzie każdy będzie mógł poczuć dawkę emocji nie rujnując przy tym budżetu, bo koszt paliwa w porównaniu do zakupu nowego sprzętu to tyle co nic. Realizując projekt możemy wspólnymi siłami doświadczyć czegoś nowego oraz spełniać pasje. 

 

Staramy się też rozszerzyć ofertę miasta do uprawiania nowych sportów w Olsztyn Aktywnie. Chcielibyśmy w przyszłości organizować profesjonalne zloty miłośników adrenaliny z całego kraju a może nawet zagranicy. Promujemy sporty akcji dla tych osób, które nie mają możliwości zakupu sprzętu lub warunków do jego przechowywania.

 

Nazywam się Paweł Pepłowski i może to nigdy nie wydarzyłoby się gdybym nie chciał spełnić swojego największego marzenia i otworzyć pierwszy w Polsce Społeczny Klub Sportów Ekstremalnych - ADRENALINA. To moja pasja zrzeszać ludzi, którzy lubią wyzwania i pokonują swoje słabości i coraz wyżej podnoszą poprzeczkę. Taki właśnie jestem. Chciałbym pokazać, że indywidualne inicjatywy mogą przynieść dużo dobrego i warto w to inwestować. Będziemy wszelkimi sposobami dążyć do osiągnięcia celu i mamy nadzieję, że pomysł Wam też spodoba się i spełnimy również Wasze marzenia. Jeśli więc zastanawiasz się jak spędzić wolny weekend? Dołącz do nas! Zakochasz się w jednym z tych sportów.

 

- Nasza ekipa opracowała biznes plan i projekt dofinansowania z UE w ramach programu 2.1 Wzrost potencjału turystycznego / Poddziałanie 2.1.3 Infrastruktura sportowo-rekreacyjna

- Przygotowała zaplecze Klubu oparte na powierzchni magazynowej oraz biuro

- Zorganizowała instruktorów i ochotników dla tych wszystkich, którzy będą stawiać pierwsze kroki w off-roadzie, wodnych akrobacjach czy podniebnym lataniu

- Stworzyła stronę internetową i forum Klubowe, które służyć będą wymianie doświadczeń i pomysłów dla nowych inicjatyw www.adrenalina.olsztyn.pl

Wiele osób marzy o uprawianiu ciekawego sportu ale po prostu ich na to nie stać. Ta inicjatywa ma ułatwić dostęp do sportów akcji. Dlaczego crowdfunding? Pozwala wspierającym stać się częścią projektu i korzystać z Klubu oraz maszyn, w które zostanie zaopatrzony. Co jeżeli nie uda się zebrać 100% wsparcia? Twoje wsparcie wraca do Ciebie nie pomniejszone nawet o grosz. A jak projekt osiągnie 100% albo i więcej to wtedy my dostarczymy nagrodę, którą wybrałeś oraz otrzymasz dostęp do Klubu i możliwość korzystania z quadów oraz po osiągnięciu kolejnych progów z motocrossu, skuterów wodnych czy motolotni. Dlatego jeśli chcecie doświadczyć czegoś nowego to wesprzyjcie nasz projekt a my pozwolimy Wam odkryć nowy kawałek życia.

 

Lista wydatków związanych z prowadzeniem Klubu jest spora, ale koszty stałe ograniczyliśmy do minimum. Obiecujemy, że pozyskane pieniądze zostaną rozsądnie wykorzystane i przeznaczone w 100% na wyposażenie Klubu w najlepszy sprzęt do DAWKOWANIA ADRENALINY: quadów Yamaha Grizzly, Suzuki KingQuad, Can-Am Bombardier, skuter wodny np: Yamaha SJ700, Sea Doo 3d, Hydro Space, motocross KTM SX125 i motolotnia HAZARD ROTAX 582.

 

Na początku w ofercie dla członków Klubu jest darmowa adrenalina na quadach (przez cały rok) i każdy kto wesprze otrzyma honorowe członkostwo i może szykować się na ostrą jazdę. Jesteśmy zdeterminowani, dlatego po osiągnięciu kolejnego progu adrenaliny udostępniamy dla wszystkich członków Klubu skuter wodny a po przekroczeniu III i V progu doznacie euforii na motocrossie i motolotni. Im większe będzie Wasze wsparcie, tym więcej sportów będzie do Waszej dyspozycji.

Otwarcie planujemy w Olsztynie zaraz po zakończeniu Projektu. I od tego momentu każdy z Was może odebrać swoją nagrodę. Zapraszamy nie tylko Olsztyniaków, ale również miłośników adrenaliny z całej Polski do odwiedzenia Warmii i Mazur oraz przy okazji do skorzystania ze sprzętu jaki dla Was przygotujemy. Pomożemy również w organizacji bazy noclegowej a zalety Klubu zapewnią Wam pełną adrenalinę na ziemi, w wodzie i powietrzu.

 

Pierwsza Dawka Adrenaliny

100% - czyli 20 tys. to kwota, która pozwoli zrealizować projekt i otworzyć Społeczny Klub Adrenalina

 

Dwie Dawki Adrenaliny

200% - czyli 40 tys. umożliwi powiększenie sprzętu o skuter wodny i każdy będzie mógł poczuć więcej adrenaliny (do Waszej dyspozycji quady i skuter wodny)

 

Trzy Dawki Adrenaliny

300% - czyli 60 tys. umożliwi doposażyć Klub o dwa motory crossowe do 125 cm/3 (tylko na dowód osobisty) i kolejny wzrost adrenaliny (do Waszej dyspozycji quady, skuter wodny oraz motory crossowe) 

Cztery Dawki Adrenaliny

400% - czyli 80 tys. umożliwi zorganizowanie ogólnopolskiego zlotu miłośników adrenaliny, który odbędzie się w sierpniu 2015 (do Waszej dyspozycji quady, skuter wodny oraz motory crossowe) 

Pięć Dawek Adrenaliny

500% - czyli 100 tys. umożliwi powiększenie sprzętu o motolotnie i każdy z Was poleci jak ptak (do Waszej dyspozycji quady, skuter wodny, motory crossowe oraz motolotnia) 

Sześć Dawek Adrenaliny

600% - czyli 120 tys. umożliwi przygotowanie profesjonalnego toru off-roadowego dla członków klubu (do Waszej dyspozycji quady, skuter wodny, motor crossowy oraz motolotnia) 

 

Po przekroczeniu ostatniego progu każdy z Was otrzyma film z kamerki GoPro podczas swojej zabawy, co stanowi wspaniałą pamiątkę na całe życie.

 

Do waszej dyspozycji będą quady - podsyłamy krótki instruktaż :)

Wyczynowy skuter wodny

Motolotnia „nad Olsztynem”

Wspólnie osiągniemy cel, dlatego liczymy na Waszą pomoc! Każdy grosz przybliża do otwarcia Olsztyńskiego Społecznego Klubu Adrenalina!

 

WDZIĘCZNOŚĆ

Dlatego gorąca prośba o powiadomienie o tym projekcie wszystkich bliskich, aby do nas dołączyli, być może oni też nas wesprą. Dodaj do ulubionych nasz Klub na facebooku i zaproś tam swoich znajomych. A jeżeli znasz osoby, które prowadzą poczytne blogi lub interesują się tym tematem zaproś je na naszą stronę internetową. Wszystkim dziękujemy za wsparcie!

 

ZMIERZ SIĘ SAM ZE SOBĄ I ZARYZYKUJ

symboliczna cegiełka oraz wpis i imienne podziękowanie na stronie Klubu i Facebooku

otrzymasz rewelacyjny portfel ze skóry ekologicznej CAVALDI - do wyboru różne kolory

otrzymasz markową książkę (prawie 300 stron) na temat zdrowego stylu życia

otrzymasz duży dwuosobowy markowy parasol rzędowy

otrzymasz 4 godz. jazdy quadem po wcześniejszej rezerwacji

otrzymasz 4 godz. jazdy quadem + 3 godz. skuterem wodnym po przekroczeniu II progu

otrzymasz 4 godzin jazdy quadem + 3 godz. skuterem wodnym + 2 godz. motorem crossowym po przekroczeniu III progu

otrzymasz 4 godzin jazdy quadem + 3 godz. skuterem wodnym + 2 godz. motorem crossowym + 1 godz. motolotnią po przekroczeniu V progu

otrzymasz 200 winietek zaprojektowanych na dowolną okazję + 4 godz. jazdy quadem

otrzymasz koszulkę z logo Klubu + 4 godz. jazdy quadem

otrzymasz dzień jazdy sportowym Alfa Romeo GT

otrzymasz 2 osobowy całodniowy spływ kajakiem rzeką Krutynią + 4 godz. jazdy quadem

dla firm reklama na stronie Klubu lub na Klubowym facebooku przez 6 miesięcy

otrzymasz 5 godzinny rajd quadem z założycielami Klubu Adrenalina + koszulka z logo Klubu

kampania reklamowa na pojazdach Klubu (quady + kolejne progi jetski, motocross, paralotnia) przez 6 miesięcy

kampania reklamowa na pojazdach Klubu (quady + kolejne progi jetski, motocross, paralotnia) oraz na facebooku i stronie Klubu przez 6 miesięcy

otrzymasz możliwość nadania nazwy (np. nazwa firmy lub twoja własna) jednemu z ekstremalnych pojazdów klubowych + dzień szalonej zabawy w Klubie Adrenalina

weekendowy kurs nauki wyczynowej jazdy quadem lub kolejno wg. osiagnietych progów skuterem wodnym, motorem crossowym, latania motolotnią

logotyp na stałe na stronie klubu

objęcie Klubu ADRENALINA honorowym patronatem i tytuł jednego ze sponsorów głównych

otrzymasz karnet na cały sprzęt Klubowy w 2015r.
 = 100 godzin adrenaliny !!!
 

otrzymasz DOŻYWOTNI karnet na cały sprzęt Klubowy
= 100 godzin adrenaliny rocznie !!!

nazwa Twojej Firmy poprzedzi nazwę Klubu np. Firma Adrenalina SKA

 

Chcemy promować sporty ekstremalne dla wszystkich zainteresowanych i dlatego nagrodą jest przede wszystkim członkostwo – adrenalina. Wszyscy, którzy wesprą otwarcie Klubu ADRENALINA SKA mogą liczyć na wpis i imienne podziękowanie na oficjalnej stronie www.adrenalina.olsztyn.pl. Wszyscy otrzymają honorowe członkostwo i będą mieli wpływ na działanie Klubu.

 

Chcielibyśmy także przyczynić się do popularyzacji sportów ekstremalnych w naszym kraju i zwrócić uwagę na to, że mądre wykorzystywanie profesjonalnego sprzętu jest bezpieczne i daje niesamowitą energię do działania i życia. 

 

Jeżeli boisz się i nie wiesz czy do nas dołączyć, ZRÓB TO! I zacznij doświadczać życia! Spełnione marzenia nie mają ceny!

 

 

 

PATRONAT

1_1_logotyp_kolor_podstawowy.jpg (1465×464)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2015 14:02