Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Kotyna

Michał Kotyna

Łódź

Mąż i ojciec. Prowadzę blog spawalniczo-narzędziowy. Przeprowadzam testy maszyn i urządzeń. W wolnych chwilach spawam amatorsko. Zawsze służę pomocą oraz wiedzą i nikogo nie odprawiam z kwitkiem. Głodny wiedzy i zdobywania doświadczenia, ciągle poszukuję nowych informacji na interesujące mnie tematy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

459 PLN z 3450 PLN

12 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.01.2015.

Spawanie dla każdego - projekt spawalniczy

O projekcie

Nasz projekt "Spawanie dla każdego" ma na celu promowanie spawania nie tylko, jak to się przyjęło, wśród mężczyzn, ale również wśród kobiet. Będą to również filmy z poradami oraz prezentacjami różnych metod spawania. Formą wyjściową będzie materiał wideo prezentowany za pośrednictwem YouTube.

Projekt jest podzielony na dwie sekcje.

Pierwszą z nich jest nauka spawania trzema najpopularniejszymi metodami, czyli:

- MMA (elektroda otulona)

- MIG/MAG (półautomat)

- TIG (elektroda nietopliwa)

W roli ucznia, a raczej uczennicy wystąpi Viola. Chcemy, żeby nauka, była przeprowadzona na osobie wcześniej nie spawającej, aby każdy z widzów mógł w równym czasie nabierać doświadczenia i porównywać swoje postępy.

Drugą będa filmy z różnego rodzaju poradami oraz prezentacjami, czyli jak najlepiej spawać różnego rodzaju materiały, jak dobrać parametry maszyny, jaką metodę wybrać, żeby była najefektywniejsza.

Posiadamy zarówno czas, miejsce jak i wiedzę do przeprowadzenia tego projektu oraz liczymy na dalszy rozwój. Do tej pory mamy uzbieranych około 24 scenariuszy na przyszłe filmy z poradami oraz poświęcone "nauce spawania".

 

  MICHAŁ KOTYNA - majsterkowicz od dziecka. Od ponad 7 lat jest związany z branżą elektronarzędzi, a od ponad 4 lat również spawalnictwa. Swoje doświadczenie zdobywał u największych i najlepszych na rynku. Od 2 lat posiada uprawnienia spawalnicze i rozwija się dalejw tym temacie. Od ponad roku prowadzi stronę/bloga spawalniczo-narzędziowego.

  VIOLETTA KOTYNA - właśnie od ponad 4 lat wysłuchuje coraz to nowe informacje o tematyce spawalnictwa i elektronarzędzi. Wspiera męża w prowadzeniu strony oraz zainteresowało ją również zagadnienie spawania, czego efektem jest ten projekt. Nie ukrywa, że jej się to podoba :)

 

Strona o której mowa to NARZEDZIOWA.COM.PL - tworzymy ją z myślą o ludziach chcących poznać narzędzia i urządzenia spawalnicze od praktycznej strony. Testy, prezentacje, opinie i porady to tematy na jakich chcemy się skupić przy dalszym rozwoju strony.

 

Potrzebujemy Waszej pomocy w zbiórce środków na dalszy rozwój. Chcemy nagrywać filmy, które później będą zamieszczone na naszym kanale YouTube.

 

Kamera wraz z akcesoriami - 1200zł

Spawarka TIG z funkcją PULS - 1550zł

Osprzęt do spawarki - 450zł

Materiały BHP oraz spawalnicze - 250zł

 

 

W zamian za Wasze wsparcie przewidujemy nagrody:

- Podziękowania pisemne

- Płyty z nauką spawania

 

- Brelok spawany

- Podkoszulki

 

 

 

 

 

Możesz odwiedzić Nas i zobaczyć co robimy.

Znajdziesz Nas tutaj:

WWW / www.narzedziowa.com.pl

FACEBOOK / narzedziowacompl

YOUTUBE / narzedziowacompl

 

 

PARTNERZY KAMPANII

 

OXYLINE Sp. z o.o.

www.oxyline.eu

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.01.2015 18:06