Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Software Guardians

Software Guardians

Gdańsk

Mały zespół studentów (dokładnie dwóch) z trójmiasta. Rozpoczęliśmy pracę nad grą mobilną opartą o rozszerzoną rzeczywistość i chcielibyśmy móc skupić się na niej przez najbliższe miesiące, a następnie wydać ją, aby była dostępna dla większego grona odbiorców, którzy będą mogli czerpać tyle przyjemności z grania w nią, ile my z jej tworzenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

51 PLN z 28000 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.09.2020.

Space AR - gra strategiczna AR na urządzenia mobilne

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

 Przedstawiamy nowy projekt realizowany przez nasz mały zespół studentów (dokładnie dwóch) z trójmiasta. Rozpoczęliśmy pracę nad grą mobilną opartą o rozszerzoną rzeczywistość.

 

Chcielibyśmy móc skupić się na niej przez najbliższe miesiące, a następnie wydać ją, aby była dostępna dla większego grona odbiorców, którzy będą mogli czerpać tyle przyjemności z grania w nią, ile my z jej tworzenia.

 

 Aktualnie jest bardzo mało gier AR (z rzeczywistością rozszerzoną), a szkoda bo daje ona ogromne możliwości, zarówno developerom jak i graczom.

 

 

Opis gry:

 

 "Zanurz się w rzeczywistości rozszerzonej, w której każdy krok w prawdziwym świecie zwiększa moc Twojej wirtualnej floty.

 

 Odkrywaj nowe planety, zasiedlaj je, zbieraj zasoby i buduj nowe budynki. Rozbuduj swoją infrastrukturę i zadbaj o płynność ekonomiczną swoich jednostek. Rozszerz swoją flotę, budując lub zdobywając w inny sposób nowe statki, drony, armaty i inny sprzęt.

 

 Zbieraj zasoby, części, artefakty i przedmioty. Odblokuj nowe skórki, aby Twoja flota była jeszcze bardziej efektowna. Przygotuj swoją flotę do coraz dalszych podróży i podziwiaj różnorodność pięknych planet oraz zaawansowane animacje budynków i statków.

 

 Eksploruj kosmos, ale uważaj - wojna trwa. Cztery frakcje: ludzie, sztuczna inteligencja, Bio-tech i Steampunkowie walczą o dominację i władzę nad całą galaktyką. Ty decydujesz, do której dołączysz, decydujesz, z kim sprzymierzysz się, decydujesz, kogo zniszczysz.

 

 

 To, że dołączasz do jednej frakcji, nie oznacza, że musisz współpracować tylko z nią, możesz dowolnie wchodzić w sojusze lub wzywać floty swojej rodzimej rasy do wojny według własnych planów. Ty decydujesz, czy ważniejsze jest zwycięstwo Twojej rasy czy floty. Los wojny jest w twoich rękach."

 

 Planowane platformy mobilne, na które zostanie wydana gra:

-iOS

-Android

 

 Premierę gry planujemy na lato 2021.

 

 

 Potrzebny budżet: 28 tysięcy.

 

 W przypadku zebrania mniejszej kwoty, zrealizujemy projekt gry, ale w wersji uproszczonej. Między innymi zmniejszy się liczba dostępnych statków, dronów i budynków, a modele i animacje będą zdecydowanie mniej rozbudowane.

 W sytuacji zebrania większej liczby środków, gra zostanie rozbudowana o kolejne innowacje.

 

Development: 30%

Grafika i modele 3D: 20%

Sprzęt: 20%

Oprogramowanie: 10%

Usługi prawne (regulamin itp.): 2.5%

Kampania promocyjna gry: 7.6%

PolakPotrafi.pl: 7,4% 

System płatności: 2,5%

 

Zapraszamy do obserwacji postępów projektu na:

https://www.facebook.com/Software-Guardians-104576964525000/

 

Kontakt:

softwareguardians@wp.pl

https://www.facebook.com/Software-Guardians-104576964525000/

 

 Przewidywane terminy:

-Premiera gry zaplanowana na lato 2021.

 

Terminy realizacji nagród:

 

-"Podziękowanie na FB oraz na przyszłej stronie internetowej gry" zamieścimy do tygodnia, od momentu zakończenia zbiórki.

-"Zestaw 5 tapet z moty

wami z gier" dostarczymy w ciągu miesiąca od zakończenia zbiórki.

 

-"Oficjalne miejsce w kajucie chwały, wraz z twórcami gry, gdzie każdy gracz będzie mógł zobaczyć, dzięki komu powstała gra" oraz "oficjalne miejsce na szycie w kajucie chwały" pojawią się w grze w dniu jej premiery.

 

-"Wyróżnione miejsce na przyszłej stronie internetowej gry" zostanie zrealizowane do tygodnia, od momentu zakończenia zbiórki.

 

-"Wspomniany sponsor na końcu wszystkich przyszłych filmów promocyjnych gier"- realizowane w każdym filmiku promocyjnym gry, od momentu zakończenia zbiórki.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.09.2020 22:10