Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sounds Like The End Of The World

Sounds Like The End Of The World

Elbląg

Sounds Like The End Of The World to pięcioosobowy zespół instrumentalny. Projekt rozpoczął swoje życie w maju 2012 roku, a jego brzmienie jest wypadkową wieloletniego doświadczenia muzyków, zdobywanego przez lata podczas gry w innych formacjach muzycznych. Swoboda poruszania się w gatunku oraz łatwość tworzenia pozwoliło zespołowi na zarejestrowanie w styczniu 2013 promocyjnego mini-albumu zawierającego 5 autorskich utworów. Obecnie zespół przygotowuje materiał na płytę długogrającą, która rejestrowana będzie w lutym 2014r.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1847 PLN z 5100 PLN

35 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

36%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.11.2013.

Zostań wydawcą debiutanckiej płyty SLTEOTW

O projekcie

Sprawa wygląda następująco!

Zespół instrumentalny Sounds Like The End Of The World dzięki wsparciu sponsora wchodzi do studia nagrać swój debiutancki album już pod koniec lutego 2014r. Tak się składa, że nagranie płyty to nie wszystko, płytę trzeba jeszcze wydać i promować! I tutaj pojawia się ten moment, w którym Wy! możecie pomóc osiągnąć nam nasz cel. Cel ten jest prosty, mierzalny oraz (najważniejsze) REALNY! Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie go osiągnąć.

 Co chcemy osiągnąć?

- Wydać naszą płytę długogrającą w 2000 egzemplarzy!Dzięki wydanemu krążkowi w takiej ilości sztuk będziemy mogli swobodni
e zająć się jego promocją i wysyłaniem do rozgłośni radiowych oraz mediów w celu promocji. Dzięki Wam i Waszemu wsparciu będziemy mięli rzeczywistą możliwość zaistnieć na szerszym rynku muzycznym. Pamiętajcie, że Nawet 1zł będzie dla nas ogromną pomocą!

Teraz musicie odpowiedzieć sobie na jedno, kluczowe pytanie: Czy Polak Potrafi?

My wierzymy, że TAK! :)

Poznaj:                              Posłuchaj:                             Obejrzyj:

                                            

Media o Twoim projekcie:

Elblążanie potrzebują wsparcia

www.fabrykazespolow.pl | 2013-10-01

Dzięki akcji na portalu PolakPotrafi.pl wrocławska grupa Bipolar Bears zebrała środki do wydania swojego trzeciego albumu. Teraz pora na elbląską formację Sounds Like The End Of The World.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.11.2013 18:06