Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Natalia Płotka

Natalia Płotka

Inowrocław

Mym sprzymierzeńcem jest Moc i potężnym sprzymierzeńcem ona jest.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

345 PLN z 35000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2019.

Smycz Kompana

O projekcie

 

Twój pies to Houdini i wyślizgnie się ze wszystkiego? Masz problem z dopasowaniem szelek lub obroży? Zwierzak dławi się i ciągle coś go uwiera? Wypróbuj Smycz Kompana!

Celem zbiórki jest stworzenie tej unikatowej, zaprojektowanej przeze mnie smyczy, która nadaje się absoloutnie dla każdego psa! 

Chcesz wiedzieć jak powstała Smycz Kompana?
>>ZAJRZYJ TUTAJ<<

 

 

Smycz Kompana - uniwersalna pomoc również dla Ciebie, Twojego psa i Waszej relacji. To takie "3 w 1", czyli obroża, szelki i smycz.

 

Została stworzona również z myślą o pracy z psami w schroniskach.

 



   Składa się z jednego odcinka liny zakończonej rączką z jednej strony i podwójną pętlą ze spawanym kółkiem z drugiej. Na linę założone są gumowe oringi, które mają za zadanie: idealne jej dopasowanie, zapobieganie zaciskaniu się wokół szyi oraz luzowaniu wokół klatki piersiowej.




   Zakładamy ją najpierw na szyję, dopasowujemy tak, aby nie uciskała tchawicy, a wolna pętla była umieszczona między łopatkami i blokujemy oringami. Powinny się one znaleźć mniej więcej na linii łokcia. Następnie linę przekładamy pod klatką piersiową oraz przez wolną pętlę na grzbiecie i również dociskamy oringiem. Pętla wokół klatki piersiowej nie rozluźni się, ale może zacisnąć jak lasso, uniemożliwiając ucieczkę. Nieważne, z której strony ją przełożysz, Smycz Kompana będzie zawsze idealnie dopasowana do Twojego psa. Brak jakichkolwiek klamer i sprzączek zapewnia maksymalny komfort. Jej noszenie nie boli, nie zaburza środka ciężkości, nie ogranicza ruchu, nie powoduje dławienia, duszenia i otarć. Nawet kiedy przesuwa się na boki, jest dla zwierzaka wygodna. Pies oddziałowuje na linę swoim ciężarem, a otrząsając się pomoże Ci ją do siebie dopasować. Pomagamy sobie cierpliwością, głosem, ewentualnie smaczkami lecz najbardziej liczy się pogłebienie Waszej więzi oraz szczera chęć i radość psa ze spędzonego blisko Ciebie czasu. Nie wierzysz? Przymierz sam! W końcu pasuje na każdego! Dobierz tylko grubość liny do gabarytów zwierzęcia, a Smycz Kompana dopasuje się nawet do kota, fretki oraz kozy! To oznacza koniec przymierzania!


!!!UWAGA!!!

Smycz Kompana NIE JEST narzędziem treningowym, zwłaszcza dla szczeniąt! Nie szarp swojego psa w Smyczy Kompana! Nie pozostawiaj go wniej bez opieki! Używaj delikatnie i pogłębiaj swoją więź z psem. Nie bądź troglodytą i daj psu czas! Po prostu #niedajsięzwariować i razem ze #smyczkompana dołącz do #paniłapateam!


>>Smycz Kompana będzie dostępna w trzech rozmiarach<<

S
*wykonana z 2,5m liny o grubości 8mm
*odpowiednia dla zwierząt do 8kg

M
*wykonana z 3m liny o grubości 10mm
*odpowiednia dla zwierząt od 8 do 20kg

L
*wykonana z 3,5m liny o grubości 12mm
*odpowiednia dla zwierząt powyżej 20kg


Chcesz wiedzieć więcej? ZAGLĄDAJ NA BLOGA


Kim jest Pani Łapa?

Pani Łapa - Natalia Płotka

Jestem zoofizjoterapeutą małych zwierząt i przyszłym behawiorystą. Opiekuję się dwoma psami, w tym jednym po przejściach, stąd moje zainteresowania. W swoim rodzinnym mieście pełnię rolę petsittera oraz wolontariusza w lokalnym schronisku dla zwierząt. Pragnę zdobyć jak największą wiedzę i doświadczenie w pracy z psami lękliwymi i tworzyć metody do skutecznej współpracy z nimi. Moim marzeniem i celem jest danie szansy każdemu psu, każdemu opiekunowi i każdej więzi oraz żeby pozostały one niezapomniane.

Prowadzę FANPAGEBLOGA oraz INSTAGRAMA, zapraszam!



nagrody zacznę wysyłać na przełomie sierpnia i września :)

Media o Twoim projekcie:

Znalazła patent na spokojny spacer z czworonogiem

ino.online | 2019-06-09

Z zawodu zoofizjoterapeutka, przyszła behawiorystka. Na terenie Inowrocławia pełni też rolę petsitterki. Natalia Płotka, bo o niej mowa, jest miłośniczką zwierząt, która dąży do tego, żeby wszystkim czworonogom żyło się lepiej.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2019 22:10