Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Makevent

Makevent

Poznań

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Oczekujący

0 PLN z 75000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016.

O projekcie

 

Naszym celem jest zarażenie, jak największej liczby osób niesamowitymi emocjami, pozytywnym myśleniem, a także odstresowaniem od codziennych obowiązków, dlatego wierzymy że projektem zarazimy wszystkich fanów dobrej zabawy.

Slide Street Festiwal to wydarzenie, które z pewnością podniesie adrenalinę każdemu z uczestników oraz sprawi radość wszystkim obecnym. Mając na uwadzę coraz większą popularność imprez plenerowych, zaobserwowaliśmy znaczne zainteresowanie wśród wielu grup wiekowych . Dlatego projekt kierujemy dla wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę, a zarazem chcą być częścią naszej społeczności. 

Slide Street Festiwal to gigantyczna zjeżdżalnia wodna, która zmieni Wasze miasta w park wodny, gdzie w pełni radości wśród przyjaciół i rodziny będziecie delektować się wyjątkowymi chwilami, które na zawsze zapiszą się w Waszej pamięci. W trakcie imprezy będzie dużo zabawy, tańca, muzyki oraz mnóstwo niespodzianek. Dlatego zachęcamy wszystkich niezależnie od wieku, gdyź każdy znajdzie odpowiednią atrakcję dla siebie. Oprócz zjeżdżalni będą punkty gastronomiczne oraz liczne konkursy z nagrodami od sponsorów. Nie przegap szansy, by stać się częścią najbardziej wkręcającej imprezy tego lata w Polsce.

Pomysłodawcami jest dwóch pasjonatów dobrej zabawy. Od zawsze w naszych głowach tliły się nieszablonowe pomysły i marzyliśmy o  organizacji czegoś na wielką skalę. Obsługę imprez zamierzamy oprzeć na wolontariuszach, którzy będą nadzorowani przez Event Managera. Wolontariusze pomagać będą przy wydawaniu pakietów startowych, obsłudze technicznej w trakcie trwania imprezy oraz nadzór nad prawidłowym użytkowaniem zjeżdżalni, dzięki czemu staną się członkami naszego zespołu. Liczymy także na duży udział partnerów oraz pomoc sponsorów imprezy.

75.000zł to brakująca kwota do zakupu zjeżdżalni.

Kwota powyżej 75.000zł zostanie przeznaczona na kampanię promocyjną w mediach.

Jesteśmy na etapie finalizacji produkcji zjeżdżalni, jednak bieżące wydatki na logistykę pochłonęły znaczną część budżetu.

Dlatego zwracamy się do Was o pomoc. Wierzymy że wspólnymi siłami stworzymy niesamowity projekt, który będzie integralną częścią każdej miejscowości latem w Polsce. 

5 zł


Podziękowania w mailu

10 zł

Długopis Slide Street Festival

25 zł

Dmuchane koło Slide Street Festival

35 zł


Czapka Slide Street Festival

50 zł


Koszulka Slide Street Festival

65 zł


Bilet wstępu na Slide Street Festival

100 zł


Dmuchane koło + koszulka + czapka + długopis

250 zł

Bilet VIP na dowolną imprezę - upoważnia do godzinnego zjazdu poza godzinami trwania imprezy + catering w trakcie imprezy

500 zł


2 bilety VIP + catering + dmuchane koło, czapka, koszulka, długopis

1000 zł


Uczestnictwo w kręceniu filmu promującego imprezę (liczba biletów ograniczona do 300)

2500 zł


Reklama w filmie Promo + 2 x banery reklamowe podczas trwania imprez + 2 x flagi reklamowe na trasie przejazdu

5000 zł


Reklama w filmie Promo + napisy końcowe + 2 banery reklamowe podczas trwania imprezy + 2 x flagi reklamowe na trasie przejazdu + stoisko na Festiwalu

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Nagrody zostaną rozesłane przed premierowym Slide Street Festiwalem.

Wszystko w Waszych rękach :) Zapraszamy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016 18:06