Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jacek Darken Gołębiowski

Jacek Darken Gołębiowski

Kraków, Poland

Twórca, wydawca, bloger i fan gier fabularnych oraz planszowych.

Od lat aktywnie zajmuje się promocją nowych rozwiązań w grach fabularnych. Udało mu się już wydać The Shadow of Yesterday, Przetrwaliście Zagładę oraz Opowieści z Karczmy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4087 PLN z 800 PLN

109 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 12.02.2014 18:06

[18+] S/Lay w/Me Edycja Polska

Kolor wysłany

Dodano 21.05.2014, godz. 18:12

Witajcie

Wysyłka kolorowych podręczników już się rozpoczęła. Drukarnia dostarczyła podręczniki dopiero w poniedziałek. Niestety, niskie nakłady nie są traktowane priorytetowo.

Tak czy inaczej, cieszmy się! Wszystkie fizyczne produkty zostały już albo dostarczone albo są w drodze do Was, tak więc duża część pracy już za nami. Nakład kolorowej wersji wynosił tylko 30 kopii, więc każdy kto otrzyma tę wersję, może czuć się naprawdę wyjątkowo. Nie będzie jej wydrukowanej więcej już nigdy… więcej. :)

http://www.pinterest.com/pin/495677502710538830/

Przetrwaliście Zagładę w wersji 1,5 wymaga znacznie większej ilości czasu niż sądziłem. Bardzo Was przepraszam za niespełnione obietnice związane z tą grą. Jest mi szalenie nieprzyjemnie, wiedząc, że nadal jej nie otrzymaliście. Wiem też, że szybko jej nie dostarczę, z uwagi na pozostałe działania wydawnicze. Nie podaję terminu. Otrzymacie ją, gdy faktycznie będę dumny z nowej wersji. Przepraszam, za moją chęć udoskonalania rzeczy tym razem okazała się być sporą wadą.

Zbiór opowiadań napisanych specjalnie przez Ninę A. Neumann jest ciągle w trakcie tworzenia. Jej roboczy tytuł brzmi 11 Kochanków i będzie zawierał ostatecznie 11 opowiadań. Na ten moment są gotowe 3 opowiadania, a czwarte jest w trakcie pisania.

Pozdrawiam, zakłopotany
Jacek/Darken

Dodano: 01.06.2014, 17:56
  tjal
tjal
Od kiedy mniej więcej powinienem zacząć się martwić jak jeszcze przesyłka nie doszła ;) ?