Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jacek Darken Gołębiowski

Jacek Darken Gołębiowski

Kraków, Poland

Twórca, wydawca, bloger i fan gier fabularnych oraz planszowych.

Od lat aktywnie zajmuje się promocją nowych rozwiązań w grach fabularnych. Udało mu się już wydać The Shadow of Yesterday, Przetrwaliście Zagładę oraz Opowieści z Karczmy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4087 PLN z 800 PLN

109 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 12.02.2014 18:06

[18+] S/Lay w/Me Edycja Polska

PDF rozesłany

Dodano 13.02.2014, godz. 16:53

Hej

Przepraszam, że tak krótko, jednak piszę to z obozów RPG i pracuje nad kolejną zbiórką, więc wybaczcie formę. Podręczniki są już wydrukowane i w niedługim czasie będą wysyłane do was. PDF z grą, ebook "Ziemią wypełnisz jej usta" oraz pierwsze opowiadanie ze nienazwanego zbioru opowiadań zostało już rozesłane do wszystkich.
Dajcie znać, jeżeli nadal nie otrzymaliście maila. Pamiętajcie też, aby dodać swoje dane w formularzu znajdującego się w linku poniżej. Bez tego nie możemy wam rozesłać podręczników.
https://docs.google.com/forms/d/15_MiEUhjzL_YNkd14zKDm0stMmtGM11Tg9-k4NpLU6I/viewform

Dziękuje. Dziękuje. Dziękuje.

Kiedy nie mogłem zasnąć w noc przed startem zbiórki, bałem się, że nie zbiorę nawet 800zł. Stało się jednak inaczej. 4078zł i 109 osób które wsparły projekt obdarzyły mnie zaufaniem. Dzięki waszym pieniądzom mogę nie tylko dać wam tę grę, ale także kolejną czyli Dogs in the Vineyards, którą prywatnie uważam za najlepszego istniejącego RPGa. Oczywiście, z mniejszym czy nawet brakiem sukcesu, zrobił bym wszystko, aby go wydać - nie łatwo mnie powstrzymać, co wiedzą ludzie, którzy kibicowali mi przez 3,5 roku pracy nad pierwszą wydawaną przeze mnie zagraniczną grą The Shadow of Yesterday. Jednak dzięki waszej pomocy (teraz mam nadzieje, że i przy kolejnej zbiórce), wypuszczę drugą grę jeszcze przed Pyrkonem. Szaleństwo? Fuck it, skoro ja i wy tego chcemy i dążymy do tego.

Właściwie to MY. Bo tak samo jak każdy z was, jestem fanem gier fabularnych i chce widzieć, jak kwitną a nie trwają lub więdną. Sam nie jestem w stanie tego zrobić, ale razem uda się nam to. I za to dziękuje. Za pomoc w spełnianiu mojego marzenia, które mam nadzieje, jest lub staje się także waszym marzeniem.

Czyli naszym.

Jacek/Darken