Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Chór Dziewczęcy SKOWRONKI

Chór Dziewczęcy SKOWRONKI

Poznań

Chór Dziewczęcy SKOWRONKI bezsprzecznie należy do czołówki chórów dziewczęcych w Polsce. Zapracował sobie na to miano w swojej 65-letniej historii. Zespół od początku działa przy Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
Od prawie 25 lat dyrektorem artystycznym, a jednoczesnie dyrygentem jest absolwetntka poznańskiej Akademii Muzycznej ALICJA SZELUGA. Myśląc o osiągnięciach chóru trudno wymieniać wszystkie, ale warto wspomnieć o dwukrotnym sukcesie w Ogólnopolskim Turnieju LEGNICA CANTAT w latach 2003 i 2005 (I miejsce) oraz w 2007 - GRAND PRIX tego konkursu, czy o spektakularnym osiągnięciu na Ohrid Choir Festival w Macedonii w sierpniu 2011 r., gdzie SKOWRONKI zdobyły I miejsce w kategorii chórów dziecięcych i Grand Prix festiwalu.
Zasadniczy skład Chóru Dziewczęcego SKOWRONKI tworzą uczennice poznańskich szkół gimnazjalnych i licealnych, a od tego roku również studentki wyższych uczelni.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

23754 PLN z 20000 PLN

213 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.04.2015.

SKOWRONKI lecą do Carnegie Hall

SKOWRONKI WRÓCIŁY Z CARNEGIE HALL!!!

Dodano 29.12.2015, godz. 20:37

Drodzy Mecenasi, Kochani Przyjaciele!
Z wielką radością informujemy, że właśnie wróciłyśmy z Nowego Jorku!!!
Nasz projekt udał się znakomicie! 16 grudnia 2015 r. zaśpiewałyśmy pełny, dwugodzinny koncert w najbardziej prestiżowej sali koncertowej świata - nowojorskiej Carnegie Hall. Nasz występ spotkał się z niesamowicie gorącym przyjęciem licznie zgromadzonej publiczności. Cztery bisy, standing ovation, znakomite recenzje - to są owoce naszych muzycznych działań. Dziewczęta zrobiły furorę, zaśpiewały po prostu niebiańsko.

O tym wyjątkowym koncercie opowiada w telewizji WTK Dyrygent Chóru - Pani Alicja Szeluga http://wtkplay.pl/video-id-22686-cztery_bisy_w_carnegie_hall . Zachęcamy do obejrzenia tej relacji

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za wsparcie naszego projektu. :))))
Pozdrawiamy Was muzycznie!!!

SKOWRONKI

Dodano: 03.01.2016, 19:30
  pwozniak49
pwozniak49
Serdecznie gratuluję. Żałuję, że prawie cały okres przygotowawczy (i nadal) jestem poza krajem i nie mogłem uczestniczyć w kolejnych Waszych koncertach w kraju poczynając od września ubr. Mam jednak nadzieję, że w końcu "odbiję" sobie tę stratę. Bo dla mnie to WIELKA STRATA. Jestem niezwykle szczęśliwy, że Wam się udało. To ogromny Wasz sukces, ale przede wszystkim i niewątpliwie sukces, który nie udał by się, gdybyście nie miały TAKIEGO Dyrygenta i przyjaciela w jednej osobie. Pani Alicji Szeluga.
Dodano: 02.01.2016, 20:56
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Serdeczne gratulacje!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.04.2015 21:09