Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Skinny Skórka

Michał Skinny Skórka

Skinnyland

Do 2013 roku 1/2 duetu Skinny Patrini. Wraz z Anią Patrini wydali dwa albumy: 'Duty Free' oraz 'Sex', dawali koncerty w wielu polskich klubach, zagrali na większości festiwali, wyjeżdżali kilkukrotnie na koncerty w całej Europie. Utwory z pierwszej płyty znalazły się na ścieżce dźwiękowej do filmu 'Galerianki'.
Po trasie koncertowej 'Sex' na przełomie 2012 i 2013 roku, Skinny Patrini zakończyli działalność.
W 2013r. Michał został zaproszony do produkcji dwóch utworów na najnowszej płycie Justyny Steczkowskiej, "Anima" („Kochankowie Syreny” i „High Heels”).
W 2016r. premierę miała płyta „The Skin I’m In”, na której znalazły się, m. in. „I wish”, duet z Kasią Stankiewicz (Varius Manx), Nothing Wasted czy Happy Thoughts.
W 2018r. Skinny wyprodukował remix do piosenki „Breath” zespołu Varius Manx, który został oficjalnym hymnem zawodów Iron Man w Gdyni.
W 2019r. planuje wydać drugi album solowy...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20953 PLN z 20000 PLN

98 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.11.2019.

Druga solowa płyta Skinny’ego

O projekcie

SKINNY - "Losing My Religion" (R.E.M. cover)

 

Zapraszam Was, Kochani, do wsparcia mnie w nagraniu i wydaniu mojej drugiej solowej płyty "Lust".

 

 

SKINNY FEAT. KASIA STANKIEWICZ "I WISH" ("THE SKIN I'M IN", 2016)

 

Od momentu wydania mojej pierwszej solowej płyty minęły trzy lata. Przyjęcie albumu przerosło moje najśmielsze oczekiwania, a fakt, że cały czas dostaję od Was wiadomości o tej płycie i jak ważna jest ona dla Was, napędza mnie jeszcze bardziej do działania.

 

 

 

W międzyczasie współpracowałem z Justyną Steczkowską (produkcja dwóch utworów na płytę "Anima" (wybrane na single promujące wydawnictwo "Kochankowie Syreny" i "High Heels")) oraz Varius Manx (remix utworu "Breath" - hymn zawodów triathlonowych Iron Man w Gdyni).

 

 JUSTYNA STECZKOWSKA "KOCHANKOWIE SYRENY" ("ANIMA", 2014)

 

VARIUS MANX I KASIA STANKIEWICZ FEAT. SKINNY "BREATH"

("ENT" LIMITED EDITION, 2018)

 

Wychodząc naprzeciw podpowiedziom wielu z Was, postanowiłem ponownie zainicjować akcję crowdfundingową, dzięki której będziecie mogli wesprzeć mnie - nie tylko finansowo - w nagraniu i wydaniu mojego drugiego solowego albumu, płyty Lust.

Przygotowałem dla Was kilka nagród, które możecie prześledzić po prawej stronie ekranu i wybrać dla siebie tę, która sprawi Wam najwięcej radości. Mogę tylko obiecać, że płyta będzie po prostu piękna i już wiem, że wielu z Was jej wydanie bardzo ucieszy. Zatem zapraszam Was, kochani, do świata moich nowych dźwięków, których niewielką próbkę możecie usłyszeć już w materiale video. Ściskam Was bardzo gorąco.

Skinny

 

Budżet płyty:

opłacenie studio nagrań: ok. 10.000pln

mastering płyty: ok. 4.000pln

tłoczenie płyty, druk okładki, etc.: ok. 6.000pln

Planowana wysyłka płyt i nagród:

zima/wiosna 2020

FACEBOOK:
http://www.facebook.com/skinnytheskinimin/

YOUTUBE:

https://www.youtube.com/watch?v=1VDr0jZjZ2w

Media o Twoim projekcie:

Prapremiera Losing My Religion i Nail It w trójkowej Offensywie

www.polskieradio.pl | 2019-10-30

Młodzi, ambitni, zdolni, czyli tacy, którzy mają do świata trochę pretensji. Z daleka i bezpośrednio ze studia. To ich muzyką są wypełnione te dwie godziny. Z płyt officjalnych i nagrań demo. Ze scen klubów, sal i festiwali w różnych zakątkach świata. Z piwnic czasami też. Jednym słowem – \"OFFensywa

Prapremiera Last w Off Control (Czwórka)

www.polskieradio.pl | 2019-10-30

Wraca po trzech latach i, jak mówi, ten powrót wydarzył się w sposób naturalny. – Nie nagrywam, jeśli nie mam niczego do powiedzenia. Wchodzę do studia, kiedy pojawia się pomysł. Druga płyta jest już prawie skończona – mówił Michał \"Skinny\" Skórka.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.11.2019 22:10