Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Skinny Skórka

Michał Skinny Skórka

Skinnyland

Do 2013 roku 1/2 duetu Skinny Patrini. Wraz z Anią Patrini wydali dwa albumy: 'Duty Free' oraz 'Sex', dawali koncerty w wielu polskich klubach, zagrali na większości festiwali, wyjeżdżali kilkukrotnie na koncerty w całej Europie. Utwory z pierwszej płyty znalazły się na ścieżce dźwiękowej do filmu 'Galerianki'.
Po trasie koncertowej 'Sex' na przełomie 2012 i 2013 roku, Skinny Patrini zakończyli działalność.
W 2013r. Michał został zaproszony do produkcji dwóch utworów na najnowszej płycie Justyny Steczkowskiej, "Anima" („Kochankowie Syreny” i „High Heels”).
W 2016r. premierę miała płyta „The Skin I’m In”, na której znalazły się, m. in. „I wish”, duet z Kasią Stankiewicz (Varius Manx), Nothing Wasted czy Happy Thoughts.
W 2018r. Skinny wyprodukował remix do piosenki „Breath” zespołu Varius Manx, który został oficjalnym hymnem zawodów Iron Man w Gdyni.
W 2019r. planuje wydać drugi album solowy...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11064 PLN z 10000 PLN

89 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.04.2016.

Pierwsza solowa płyta Skinny'ego - The Skin I'm In

O projekcie

NOTHING WASTED - najnowszy klip zapowiadający płytę "The Skin I'm In":I WISH (feat. Kasia Stankiewicz) - pierwszy singiel promujący płytę "The Skin I'm In"
 

O MNIE:

kadr z klipu 'Happy Thoughts'

Michał 'Skinny' Skórka - do 2013 roku 1/2 duetu Skinny Patrini. Wraz z Anią Patrini wydaliśmy dwa albumy: 'Duty Free' (2008) oraz 'Sex' (2012). Jako Skinny Patrini koncertowaliśmy w bardzo wielu polskich klubach, zagraliśmy na większości mniejszych i większych festiwali, wyjeżdżaliśmy kilkukrotnie na koncerty w Niemczech, Francji, Irlandii, Hiszpanii, Rumunii, na Węgrzech, w Chinach. Utwory z naszej pierwszej płyty znalazły się na ścieżce dźwiękowej do filmu 'Galerianki' (2009).
Po trasie koncertowej 'Sex' na przełomie 2012 i 2013 roku, zakończyliśmy działalność.

Skinny Patrini, "Little Hell" ("Duty Free", 2008)

W 2014 roku zostałem zaproszony do produkcji dwóch utworów na najnowszej płycie Justyny Steczkowskiej, 'Anima' (utwory wyprodukowane przeze mnie - 'Kochankowie Syreny' oraz 'High Heels' z gościnnym udziałem Pati Yang - okazały się być singlami promującymi wydawnictwo).

Justyna Steczkowska feat. Pati Yang, "High Heels" ("Anima", 2014)

Teraz nadchodzi moment na otwarcie nowej ścieżki twórczej - moment wydania na świat mojego pierwszego dziecka, 'The Skin I'm In' - płyty bardzo, bardzo intymnej, i - jak mówią ci, którzy mieli możliwość wysłuchania materiału przed ostatecznym miksem i masteringiem - naprawdę pięknej.

 

CEL PROJEKTU:

kadr z klipu 'I Wish'

Kochani.

Potrzebuję Waszego wsparcia, by móc wydać swój pierwszy solowy album.

Zatem oddaję los "The Skin I'm In" w Wasze ręce.

Po prawej stronie przygotowałem dla Was nagrody. Możecie wesprzeć projekt na wiele możliwych sposobów - od wsparcia bez nagrody, poprzez mp3ki lub fizyczne wydanie albumu, po koncert w Waszym klubie.

Pieniądze zebrane tą drogą pozwolą mi na wydanie albumu w taki sposób, jaki sobie wymarzyłem - w dwóch fizycznych wersjach (CD / CD+DVD). Jeśli zbierzemy więcej pieniędzy, chciałbym również wydać tę płytę na winylu.

"The Skin I'm In" już jest. Czeka jedynie na ostateczne miksy dwóch utworów i wymarzony mastering całości w hamburskim studio Master And Servant. Są też klipy do większości utworów, ale - oczywiście - brakuje środków na dokończenie prac nad pozostałymi, na mastering oraz tłoczenie płyt...

Od powodzenia tego projektu zależy jak dużo tych klipów powstanie i czy uda się zrealizować pomysł wydania limitowanej płyty winylowej.

Liczę na Wasz udział i widzimy się na koncertach/DJsetach/live actach w klubach!'

 

BUDŻET PROJEKTU:

mastering płyty "The Skin I'm In" - 4.500pln
tłoczenie płyty + druk okładki - 5.500pln
Jeśli uda się zebrać 12.000pln, wyślę płytę do profesjonalnego masteringu w celu wydania limitowanej edycji płyty winylowej.
Jeśli zaś 15.000pln, będziemy mogli cieszyć się pięknie wydaną płytą winylową oraz kolejnym klipem promującym album.


kadr z klipu 'Two Kindred Spirits'

 


kadr z klipu 'Nobody Comes'


HAPPY THOUGHTS - drugi singiel promujący płytę "The Skin I'm In"

KONTAKT:


zapraszam na profil fb:
http://www.facebook.com/skinnytheskinimin
oraz na kanał yt:
https://www.youtube.com/user/skinnyfromsp
niebawem i tam więcej informacji na temat płyty...

 

TERMIN REALIZACJI:

KWIECIEŃ/MAJ 2016

 

Projekt "The Skin I'm In" wspierają:

Kasia Stankiewicz


Justyna Steczkowska

Media o Twoim projekcie:

Michał "Skinny" Skórka: Codziennie chodzę do pracy, muzykę tworzę po godzinach, bo kocham to robić [WYWIAD]

kultura.gazeta.pl | 2016-03-21

Kilka lat temu Skinny był sporą gwiazdą - jako połowa duetu Skinny Patrini grał nieznany wówczas w Polsce niemal zupełnie electro-pop, przecierając szlak dla wszystkich Rebek, Dumplingsów i Rys. Dziś powraca z płytą solową, na której dokończenie zbiera pieniądze na drodze crowdfundingu.

SKINNY PROSI FANÓW O POMOC

www.muno.pl | 2016-03-01

Skinny zorganizował internetową zbiórkę pieniędzy, której celem jest sfinansowanie jego solowego albumu, "The Skin I'm In".

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.04.2016 18:06