Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Siostry Goławskie

Siostry Goławskie

Warszawa, Polska

Siostry Goławskie to dwie, młode, utalentowane bliźniaczki z Jaworzna.
Swoją przygodę z muzyką zaczęły bardzo wcześnie zaczynając występować w ludowym zespole Pieśni i Tańca. Dziewczyny ukończyły Szkołę aktorską w Krakowie. Są półfinalistkami programu X Factor 3.
Obecnie są w trakcie gromadzenia materiału na debiutancką płytę.

Siostry jako konferansjerki będą miały przyjemność prowadzić Światowe Dni młodzieży w Sosnowcu ! Również tam zaprezentują premierowo swoją piosenkę "MY LORD"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

756 PLN z 3000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

25%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.09.2016.

Klip do utworu 'My Lord' - Siostry Goławskie

O projekcie

 

 

Jesteśmy Kasia i Ewa Goławskie i razem tworzymy siostrzany duet muzyczny. Urodziłyśmy się w Jaworznie, gdzie od najmłodszych lat przekazywano nam miłość do muzyki w rodzinnej atmosferze. Tak więc można powiedzieć, że śpiewamy odkąd pamiętamy. Szerszemu gronu  dałyśmy się poznać w programie X-Factor, gdzie dotarłyśmy do półfinału. W muzyce chcemy zawierać elementy naszej wrażliwości trafiając przez to do naszej publiczności. Staramy się tworzyć muzykę w sposób świadomy, a określić siebie możemy poprzez kilka słów - siła, temperament, pasja i wolność. Naszą siłą jest to, że jest nas dwie ! Podobne głosy, nieco różne charaktery uzupełniające się wzajemnie i pasja do muzyki. Tylko dzięki Waszej pomocy możemy zrealizować swoje kolejne muzyczne marzenia i wspinać się co raz wyżej.  Idziemy swoją drogą nie patrząc na współczesne trendy. Stawiamy na indywidualizm i oryginalność bo piękne jest to co jeszcze nie odkryte...

Cel naszego projektu to kwota 3000 zł, którą chcemy przeznaczyć na dokończenie realizacji teledysku do utworu „My Lord". Większość funduszy już mamy ale dzięki tej niewielkiej kwocie będziemy mogły zaangażować do współpracy aktorów, profesjonalną obsługę planu oraz sprzęt.

Urodziła się tu gdzie najpiękniej, gdzie najbezpieczniej, gdzie miłość łączy się z zapachem czereśni...

Posłuchaj fragmentu utworu

A tak było w porannym DDtvn

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/ewa-i-kasia-na-scenie,77862.html

 - fragment z programu Dzień Dobry TVN

Premiera utworu MY LORD odbędzie się na Światowych Dniach Młodzieży już 23 lipca.

 

 

Kamil Mehl
Reżyser

Absolwent Krakowskich Szkół Artystycznych na wydziale aktorskim. Aktor musicalowy i dramatyczny (m.in: Studio Buffo) Reżyser filmów krótkometrażowych o tematyce dokumentalnej. Organizator warsztatów aktorskich i muzycznych w ramach turnusów letnich Wakacji w Piekle. W trakcie pracy nad pełnometrażowym filmem fabularnym "Sztuka oddychania" i filmem dokumentalnym "Bydło". W świecie teledysków od niedawna (debiut "Klik" dla Bovskiej) Od niedawna we współpracy z jednym z warszawskich domów produkcyjnych, gdzie w świecie reklam odpowiada ze scenariusz i reżyserię.

 

Marta Wiśniewska
Producent wykonawczy

Posiada kilkuletnie doświadczenie jako Producent i Kierownik Produkcji. Współpracuje z jednym z warszawskich domów produkcyjnych, gdzie zajmuje się produkowaniem materiałów video, głównie do Internetu. Są to filmy promocyjne i reklamowe, dbające o wizerunek klienta i prezentowanie jego marki. Dzięki zdobytemu doświadczeniu może rozwijać się w kolejnych formach video. Jest zwolenniczką krótkich form przekazu video, a teledyski są jedną z jego najlepszych form. Ostatnio miała przyjemność produkowania materiału dla artystki Bovska do piosenki "Klik".

Aleksandra Prądzińska
Montażystka

Studentka II stopnia kulturoznawstwa, o specjalizacji filmoznawczej na UMK w Toruniu. W produkcji filmowej najbardziej fascynuje się montażem. Jest to dziedzina, w której się odnajduje i ma w niej największe doświadczenie. Brała udział w warsztatach filmowych (m.in. w Szkole Teledysków oraz Gdyńskiej Szkole Filmowej). Zrealizowała krótkometrażowy dokument o studentach malarstwa UMK, zmontowała teledysk dla Bovskiej „Klik” oraz relacje z wydarzeń kulturalnych i sportowych w Toruniu. Obecnie pracuje nad realizacją teledysku dla kompozytora i DJ-a Steve Nash’a oraz projektem teledysku dla Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej.

Szymon Ronowicz
Operator i kolorysta

Absolwent antropologii, stypendysta programów naukowych oraz wykładowca. Prowadzi warsztaty operatorskie na UMK w Toruniu. Współpracownik Action Studio, z którym fotografował dla FashionTV na Bliskim Wschodzie. Autor zdjęć to kilku filmów promocyjnych, etiud studenckich, filmów dyplomowych oraz dokumentu. Obecnie bierze udział w projekcie teledysku dla Vienia (zdjęcia, korekcja barwna), trzykrotnego mistrza świata w turntabliźmie Steva Nash’a (zdjęcia, korekcja barwna) oraz dla Bovskiej (korekcja barwna).

 

Wojciech Pleskacz
Scenarzysta


Zawodowo piszę przeróżne rzeczy. Ukończyłem Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracowałem jako dziennikarz muzyczny i copywriter w agencjach brandingowych i reklamowych we Wrocławiu i Warszawie. W swoim dorobku, oprócz reklam, mam również scenariusze teatralne i teledyskowe. W przygotowaniu jest książka-album z moimi opowiadaniami.
Scenarzysta pisze o kimś, o czymś, nigdy o sobie.  

 

ZOBACZ CO NASZA ŚWIETNA GRUPA PRODUKCYJNA MÓWI O

CAŁEJ REALIZACJI TELEDYSKU

ZRÓBMY TELEDYSK SIOSTROM GOŁAWSKIM !

 

0-5 zł – wsparcie bez nagrody

5-35 zł – podziękowanie na facebooku + piękne zdjęcie z autografem

35 -50 zł – podziękowanie na facebooku + zdjęcie z autografem + pamiątkowy gadżet (pin, długopis lub zawieszka)

50-100 zł – podziękowanie na facebooku + zdjęcie z autografem + pamiątkowy gadżet (pin, długopis lub zawieszka) + scenariusz do teledysku + podziękowanie z planu od całej ekipy
100-200zł - podziękowanie na facebooku + zdjęcie z autografem + pamiątkowy gadżet (pin, długopis lub zawieszka) + scenariusz do teledysku + podziękowanie z planu od całej ekipy + 3 teasery teledysku

200-350 - podziękowanie na facebooku + zdjęcie z autografem + pamiątkowy gadżet (pin, długopis lub zawieszka) + scenariusz do teledysku + podziękowanie z planu od całej ekipy + 3 teasery teledysku + fragment utworu „live" ze specjalną dedykacją tylko dla Ciebie
350-500 podziękowanie na facebooku + zdjęcie z autografem + pamiątkowy gadżet (pin, długopis lub zawieszka) + scenariusz do teledysku + podziękowanie z planu od całej ekipy + 3 teasery teledysku + fragment utworu „live" ze specjalną dedykacją tylko dla Ciebie + kolacja w naszym towarzystwie

500-1000 podziękowanie na facebooku + zdjęcie z autografem + pamiątkowy gadżet (pin, długopis lub zawieszka) + scenariusz do teledysku + podziękowanie z planu od całej ekipy + 3 teasery teledysku + fragment utworu „live" ze specjalną dedykacją tylko dla Ciebie + kolacja w naszym towarzystwie + zaproszenie na plan teledysku

1000-2500 - podziękowanie na facebooku + zdjęcie z autografem + pamiątkowy gadżet (pin, długopis lub zawieszka) + scenariusz do teledysku + podziękowanie z planu od całej ekipy + 3 teasery teledysku + fragment utworu „live" ze specjalną dedykacją tylko dla Ciebie + kolacja w naszym towarzystwie + zaproszenie na plan teledysku + podziękowanie w teledysku (masz szansę stać się partnerem naszej produkcji)

2500 i więcej - podziękowanie na facebooku + zdjęcie z autografem + pamiątkowy gadżet (pin, długopis lub zawieszka) + scenariusz do teledysku + podziękowanie z planu od całej ekipy + 3 teasery teledysku + fragment utworu „live" ze specjalną dedykacją tylko dla Ciebie + kolacja w naszym towarzystwie + zaproszenie na plan teledysku + podziękowanie w teledysku (masz szansę stać się partnerem naszej produkcji) + PAKIET PRODUCENTA (staniesz się producentem naszegoklipu, a oficjalne podziękowanie i making off trafi w Twoje ręce)

 

 

Bardzo chciałabyśmy abyście stali się znaczącą częścią naszego teledysku. Tylko dzieki Wam możemy dokończyć to co zaczęliśmy. Wiemy, że internet oraz najpopularniejszy serwis youtube jest w dzisiaj najlepszą formą promocji. A jak same tego doświadczamy, reklama dźwignią handlu. Wierzymy, że nasze nowo powstające piosenki oraz utwór MY LORD dostaną dużo mocy i  energii od Was .

Kochani, tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy działać, rozwijać się i w swojej muzyce pozostać tylko sobą !

 

Jeśli uda się zebrać:

110% - wynagrodzimy ciężką pracę wszystkich osób obecnych na planie.

120% - nakręcimy dodatkowo profesjonalny making off i akustyczną wersję kolejnego numeru.

130% - zadbamy by KAŻDY z darczyńców otrzymał zdjęcie z planu z podziękowaniem od całej ekipy

więcej – to już chyba będzie kolejny klip! Piosenka „DOM" czeka na swoją realizację. Byłoby ekstra !

jeśli masz pytania, pisz -https://www.facebook.com/KasiaEwaGolawskie/

lub dzwoń - 793 921 205 (koordynator naszego projektu)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.09.2016 21:09