Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sinusoidal

Sinusoidal

Wrocław

Sinusoidal - duet producenta Michała Siwaka oraz wokalistki Adrianny Styrcz. Ich muzyczne klimaty to elektronika, triphop, downtempo.
Mają na koncie liczne występy w kraju i za granicą. Grali na takich festiwalach jak: Heineken Opener, Selector Festival, Tauron Nowa Muzyka, Earthdance Den Haag, Green Vibrations Eindhoven, UA/PL Alternative Meetings Lwów. Dzielili scenę z takimi artystami jak: Little Dragon (support), Lamb (support), The KDSM, Disclosure, Sub Focus, Totally Enormous Extinct Dinosaurs.
Płyty: Sinusoidal EP (2011), Out Of The Wall (2011).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20902 PLN z 20000 PLN

134 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.03.2015.

SINUSOIDAL "108" - NOWY ALBUM

O projekcie


Od wydania naszego albumu Out of the Wall i EPki Sinusoidal EP minęły prawie cztery lata. W tym czasie każde z nas wędrowało różnymi muzycznymi drogami, spotykając wielu mądrych i utalentowanych ludzi. Zbieraliśmy pomysły i inspiracje na kolejną płytę Sinusoidal. Sto osiem spotkań, prób i nagrań, i oto już prawie jest !!!

Nasi drodzy wierni słuchacze oraz ci, którzy nas jeszcze nie znacie - śpieszymy powiadomić Was, że materiał nowej płyty jest już prawie gotowy.

Nowe kompozycje tworzone były przy akompaniamencie waszej sympatii i dowodów pamięci, za co serdecznie dziękujemy.

Teraz zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie w zebraniu środków na sfinalizowanie projektu naszego nowego albumu.

 

 

30.01.2015 Wystartowaliśmy z naszą akcją na PolakPotrafi.pl!

o nas

Michał Siwak – producent muzyczny, dj. Założyciel projektów Sinusoidal oraz Kojro/Siwak. Współproducent Ep-ki Karoliny Czarneckiej "Córka". Występował na festiwalach w kraju i zagranicą (Electronica Festival Istanbul, Era Nowe Horyzonty, Nemiroff Global, Hennessy Artistry, Heineken Opener, Tauron Nowa Muzyka, Selector). Kompozytor muzyki teatralnej. Zwycięzca PPA w nurcie OFF w 2009 roku (Vertinsky Project/Lila Negr).

 

Adrianna Styrcz – wokalistka. Półfinalistka popularnego programu rozrywkowego ‘X-factor’, uczestniczka Red Bull Bass Camp. Współpracowała z takimi artystami jak Gooral, Beneficjenci Splendoru, Natalia Lubrano, Eklektik Session, Fat Burning Step, HooDoo-Band. Adrianna przygodę muzyczną zaczęła od prywatnych lekcji fortepianu w wieku lat trzech, następnie po ukończeniu państwowej podstawowej szkoły muzycznej w klasie fletu poprzecznego, zajęła się edukacją wokalną m.in. u Ewy Kossak, Grażyny Łobaszewskiej, Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy.

 

Stylistycznie poruszamy się w obrębie muzyki elektronicznej. Wydaliśmy dwie płyty - Out of the Wall (2011) oraz Sinusoidal EP (2011).Od tego czasu graliśmy wiele koncertów w kraju i za granicą (Ukraina, Holandia, Anglia) oraz występowaliśmy na wielu festiwalach (Opole, Heineken Opener, Tauron Nowa Muzyka, Selector). Supportowaliśmy m.in. takie zespoły jak Lamb czy Little Dragon.

Utwory na nasz najnowszy album są już napisane, zaaranżowane i nagrane. Wszystko do tej pory opłacaliśmy z własnych kieszeni. Potrzebujemy ostatniego podmuchu, by projekt uniósł się i pofrunął. Sprawdź nas na: YouTubeSoundcloud.

KLIP Z PŁYTY "SINUSOIDAL EP" - "THE ONE"

 

KLIP Z PŁYTY "OUT OF THE WALL" - "LITTLE STORIES" - W REMIKSIE MARCINA CICHEGO (SKALPEL)

 

 PIERWSZY KLIP PROMUJĄCY NOWĄ PŁYTĘ - "RIVER"

o płycie

Symbole, matematyka, fizyka i muzyka odgrywają w naszym życiu kluczową rolę, stąd pomysł na nazwę nowej płyty. To nowy istotny etap w naszym rozwoju muzycznym i współtworzeniu nowych dźwięków. Wkroczenie w samoświadomość i dorosłość. Sinusoida losu zawsze będzie dostarczać wrażeń, oraz inspirować do opowiadania o tym co dotyczy nas i naszej artystycznej ścieżki, to dzieje się nieprzerwanie.

Materiał powstawał i dojrzewał prawie 4 lata, po to by w 2015 roku zakończyć się pełnowymiarowym krążkiem. Nie ma na tej płycie żadnego przypadkowego dźwięku.

Album zawierać będzie 11 utworów, bo to mistrzowska liczba i liczba numerologiczna Adrianny.

 

O czym jest nowa płyta?

 

- o ciężkich ludziach, ściągających w dół i siejących defetyzmy, 
- o tym jak często mamy potrzebę ucieczki, ale nie tej w popłochu, tylko by złapać inny punkt widzenia, nie pozostawać w bezruchu i strachu, 
- o dzieciństwie i trudnych relacjach z rodzeństwem, które staramy się zrozumieć, zgrabnie łącząc dobre wspomnienia z oczyszczeniem z poczucia winy,
- o naszym zadaniu na tej Ziemi i o marzeniach, 
- o małości i bezbronności, czasami nawet bezradności, 
- o gotowości do pożegnań - zawsze, bo śmierć, to tylko przejście do innego wymiaru, 
- o zatruciu złą muzyką, ale też o złośliwości i nieumiejętności trzymania języka na wodzy,
 - o naszym zawiedzeniu i o tym, jak nie potrafimy przestać kochać ludzi, którzy nas zdradzają albo się od nas odwracają, 
- o nadziei, o otwartej szeroko głowie, oczach, sercu, dłoniach i przeświadczeniu, że najwięksi tego świata są tacy sami jak my, 
- o podnoszącym się komforcie życia, podziękowaniu i docenianiu tego co mamy, a także tego, że mamy coraz więcej, 
- o pełni, o pewności tego kim jesteśmy i własnej wartości, ale najbardziej o paradoksie bycia skończonym na początku drogi.

 

 Tak, przyznajemy, to bardzo osobiście i egoistycznie nazwana płyta. Krok milowy w poznawaniu i dowiadywaniu się o samych sobie.

 

budżet

Za pośrednictwem PolakPotrafi.pl pragnęlibyśmy zebrać pieniądze na finalny miks albumu, mastering oraz projekt okładki. Chcielibyśmy, aby miks zrealizował znany warszawski producent Envee, mastering - Marcin Cichy z wrocławskiego duetu Skalpel, a projekt graficzny okładki - Bartek Arobal - twórca okładek płyt dla m.in. Moniki Brodki czy Fisz/Emade.

Reszta zebranej sumy ma być przeznaczona na wytłoczenie płyt.

Jeśli uda nam się zebrać więcej niż założyliśmy, zrealizujemy dodatkowo:

przy 23.000 zł - limitowaną serię winyli

przy 26.000 zł - profesjonalny teledysk 

 

nagrody

 

galeria

PROSIMY O WASZE WSPARCIE !!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.03.2015 21:09