Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ALTER EVENT

ALTER EVENT

Poznań, Polska

Warto reperować Świat, albo chociaż próbować

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Edward Zulw

Edward Zulw

Poznan, Poland

Artur Brzyski

Artur Brzyski


400 PLN z 20000 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.05.2020.

SILENT DISCO PONAD WSZYSTKO! Chcemy wrócić na Wolność

O projekcie

Sient Disco ponad wszystko! Wróćmy na Wolność!

 

Cześć, jesteśmy Alter Event i damy Wam wuchtę muzyki, radość, taniec i tyle wolności ile zdołacie ogarnąć.  Jak?

Robiąc dla Was cały
 sezon imprez w słuchawkach.

 

Gdy skończy się koronadizaster zrobimy dla Was  Imprezę inagurującą sezon Silent na Wolności!

 

Nie wiemy na co nas będzie stać, czy będą clowni, lasery, fire show, raperzy, tabuny tancerzy, modelki, influencerzy, clowni czy zacni aktywiści. Nie wiemy też czy z kranów popłynie Soplica śliwkowa albo chociaż Johnnie Walker, ale wiemy, że będzie to tak gruba impreza, że chcesz na niej być.

 

 

 

 

 

 

Wrócą gorące letnie noce, będziecie tańczyć, rozmawiać,  bawić się z przyjaciółmi, poznawać nowych ludzi. Będziemy łamać diety i popijać drogie wódki tanim winem albo na odwrót. A nocy będzie mało, bo 3 zacnych Dj-ów zagra wprost do waszych uszu 3 rodzaje muzy na raz i nie pozwoli wam zejść z parkietu ani na chwile.

 

Jesteś w tym z nami? Widzimy się na  Imprezie Inaugurującej Sezon Silent Disco! Liczba miejsc ograniczona!

 

Nie pokona nas żaden wirus. Silent Disco Ponad Wszystko!

 

Co jest naszym celem?

PRZETRWAĆ I MÓC ZORGANIZOWAĆ CAŁY SEZON IMPREZ SILENT DISCO

 

Pomóż nam i zamów już dziś słuchawki na imprezy wakacyjne. Ty dajesz nam zaufanie i trochę bejmów, my dajemy Ci zaangażowanie i bilet do wymiany na jedną z dziesiątek naszych imprez.

 

Ty pozwalasz nam zrobić Najgłośniejsza Cisze w Mieście, a my będziemy  mieli z czego przygotować się do sezonu, zapłacić 3 Dj-om, pracownikom i może kupimy sobie trochę makaronu na zapas :)

  

 

  

Czym się zajmujemy?

Co roku przez całe lato organizujemy imprezy Silent Disco  w Poznaniu na Przylądku Arkadia przy Placu Wolności, a od zeszłego roku doszło także przepiękne miejsce nad Warta: Plaża Zagro.

 

W tym roku planowaliśmy robić imprezy w każdy czwartek nad Wartą i w każdą sobotę na Placu Wolności wszystko miało ruszyć w maju... no właśnie miało, ale Polska stanęła.

 

 

 

 

Dlaczego miałbyś pomóc akurat nam? 

Ponieważ jesteśmy stąd, całe życie Poznań, całe studia wolontariat na rzecz  studentów . Nie jesteśmy korporacją czy potężną firmą. Robimy swoje i staramy się żeby Poznań stawał się lepszym miastem.

 

Przez ponad 8 lat wspieraliśmy wiele projektów, nierzadko udostępniając nasz sprzęt za darmo. Od początku robimy Silent Disco dla WOŚP, dawaliśmy też słuchawki artystom na ich różnego rodzaju projekty dyplomowe. Czujemy, że warto się wspierać  i tworzyć kulturę, ale teraz także my potrzebujemy Waszego wsparcia. 

 

Kim Jesteśmy?

Alter Event powstał w 2011 roku i jest to najstarsza firma w Polsce, która specjalizuje się w organizacji imprez Silent Disco. Nasze pierwsze imprezy odbywały się w legendarnym Blue Note Jazz Club.

 

 

Wkrótce w zaprzyjaźnionym klubie „Opcja”  Silent Disco  po raz pierwszy wyszło na dwór, a konkretnie do ogrodu tego wspaniałego przybytku. Impre kończyliśmy grubo po 5 rano, (ktoś z Was tam był?). Wspierało nas grono młodych zdolnych Dj-ów: Margin, Kangur i Rubin (pozdro), dalej było już tylko fajniej, kolejne zacne kluby, miejscówy, miasta, galaktyki.

 

Takim oto sposobem „Najgłośniejsza Cisza w Mieście” opanowała Świat. Graliśmy między innymi w Muzeum Narodowym w Poznaniu, na Zamku Królewskim w Warszawie, od Szczecina po Dębice, Morze, Jeziora, Góry, Mazury o prestiżowych  (dla nas bardzo) Festiwalach Malta i Transatlantyku nie wspominając. 

 

 

Jak możecie pomóc?

 

Napiszcie nam, że robimy dobrą robotę, że lubicie Silent Disco, że Wam zależy na pięknych imprezach albo dajcie znać, co możemy zrobić lepiej, każda konstruktywna krytyka jest ważna.

 

A jeśli, pomimo tego że wszyscy będziemy głodować, stwierdzisz że warto wysupłać dla nas trochę bejmów i przeżyć z nami przygodę to zapraszamy po bilety i inne nagrody.

 

Glejt na imprezę inaugurującą sezon Silent na Wolności - 20 zł

 

Glejt na 1 wybraną imprezę w sezonie Silent Disco by Alter Event - 10 zł

 

I wiele innych

 

 

Gdy uzbieramy 10 000 to na imprezie inagurującej:

  • Zrobimy pokaz tańca
  • zorganizujemy pokaz laserów

 

Gdy uzbieramy 20 000 to na imprezie inagurującej:

  • zorganizujemy fireshow
  • zrobimy koncert rapsów

 

 

Kontakt

Nasze Facebooki:

Nasza strona:

Mail:

  • patryk.kolecki@gmail.com

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.05.2020 22:10