Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sick Live

Sick Live

Poznań

Cześć! Jesteśmy zespołem z Polski. Właśnie ukończyliśmy pracę nad naszym debiutanckim albumem. Dzięki Waszej pomocy chcemy zrealizować teledyski, które bardzo pomogą w promocji naszej muzyki :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

903 PLN z 25000 PLN

26 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014.

Sick Live - teledysk

O projekcie

Cześć!  

Nazywamy się SickLive. Jesteśmy trójką muzyków wywodzących się z różnych środowisk muzycznych. Razem postanowiliśmy wspólnie wyprodukować unikalny i bardzo współcześnie brzmiący album muzyczny. Nasze inspiracje obejmują jazz, soul, funk, pop, electro i house.  

Historia SickLive zaczęła się, gdy Marcin ' Sick' Sucharski i DJ Haze stworzyli .niezależną wytwórnię muzyczną 'Pierogi Records', z myślą o prezentowaniu najciekawszych zjawisk w polskiej muzyce elektronicznej. Dwa lata później Pierogi Records zaprezentowała pierwszy singiel Dj Sick’a"Pixel 513". Jeszcze wtedy gościnnie w nagraniu pojawił się wokalista John James i wielokrotnie nagradzany saksofonista jazzowy Maciej "Kocin" Kociński. Utwór został później zremiksowany przez najlepszych artystów i producentów takich jak Slope, DJ Haze, Jeremy Sylvester i Splendor & Slava . Krótko po tym John James zaproponował, aby do grupy dołączył klawiszowiec i producent Jacek Winkiel. Tak narodziła się wizja SickLive  

W ciągu 24 miesięcy wspólnej pracy udało nam się stworzyć sporo materiału muzycznego, który promowany był poprzez regularne koncerty w całej Polsce. W tym czasie powstawała nasza debiutancka płyta, która oficjalnie została ukończona i zmasterowana z końcem 2013r. Cały album sfinansowaliśmy zupełnie sami, przeznaczając pieniądze z koncertów, działając barterowo. Nieocenione okazało się wsparcie przyjaciół, którzy użyczali nam gościnnie studia nagrań, nagrywali wspaniałe partie instrumentalne widząc, że wkładamy w ten album naprawdę dużo pasji. Dziękujemy Wam !!!  

Przed nami następna część pracy by album już wkrótce ujrzał światło dzienne! Pragniemy aby towarzyszyły mu oryginalne teledyski, które oddadzą klimat projektu i pomogą promować naszą muzykę. Z Wami to będzie możliwe!!! Zebrana kwota z pewnościa wystarczy na pierwwszy z nich.

"Chcielibyśmy zrobić jeden mega kosmiczny klip! Coś co rozwali system i udowodni że to Polska rządzi w temacie video! Długo nad tym myśleliśmy: jeden czy dwa... ale! Najlepiej robić jakość nie ilość!? klipy to jednak, zakładając jakość, bardzo drogie przedsięwzięcie! Kamery, aktorzy, wózki, dźwigi, make-up, reżyser, montaż, efekty, miejsca... lista po filmach jest zawsze bardzo długa!"

Po prawej stronie możecie zdecydować w jaki sposób nas wesprzeć. Będziemy Wam naprawdę bardzo wdzięczni. Dziękujemy i do zobaczenia na koncertach!  

sick-live

Media o Twoim projekcie:

Sick Live i PolakPotrafi.pl w TVP Poznań

www.tvp.pl | 2014-02-01

Zobaczcie materiał o projekcie zespołu Sick Live i działalności PolakPotrafi.pl w poznańskim Teleskopie TVP. (skocz do 5. minuty)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2014 18:06