Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Legia Warszawa Siatkówka

Legia Warszawa Siatkówka

Warszawa

Legia Warszawa to jeden z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Polsce. Początek XXI wieku nie okazał się być szczęśliwym czasem dla powstałej w 1947 roku siatkarskiej sekcji „Wojskowych”. Teraz potrzebuje wsparcia by ponownie grać w II lidze.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2504 PLN z 10000 PLN

27 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

25%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.08.2015.

Przygotowania do sezonu siatkarzy Legii Warszawa

O projekcie

 

CEL PROJEKTU

 Zebranie środków na obóz przygotowawczy siatkarzy Legii Warszawa przed startem sezonu 2015/2016 oraz międzynarodowy turniej, który już na początku września odbędzie się w Warszawie!

 

KIM JESTEŚMY?

Sekcja siatkówki Legii Warszawa to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn siatkarskich w Polsce. Po latach nieobecności, sekcja w sezonie 2014/2015 wróciła na siatkarskie boiska. Klub prowadzi młody, dynamiczny i profesjonalny zarząd. Prężnie odbudowujemy struktury, gdyż mamy jasno określony cel - powrót „Wojskowych” na siatkarskie salony i zebranie w swoich szeregach najlepszych zawodników związanych z Warszawą, a dziś rozsianych po całym kraju.

 

DLACZEGO POLAKPOTRAFI?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez wsparcia wszystkich ludzi, którym bliska sercu jest idea siatkarskiej Legii, dalszy rozwój klubu nie jest możliwy. Dlatego w zeszłym roku, jako pierwszy klub siatkarski w Polsce zdecydowaliśmy się zaangażować Was w aktywne wsparcie sekcji.

DOTRZYMALIŚMY SŁOWA!

Pieniądze zebrane w zeszłym roku pomogły w znaczącym stopniu na zrealizowanie celu - utrzymanie drużyny w II lidze. Dziś chcemy tą drużynę rozwijać! Chcemy, by Legia stała się siatkarską wizytówką miasta. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie do sezonu. Bez niego, nie będziemy w stanie walczyć o wyższe cele, niż te, jakie były naszym udziałem w poprzednim sezonie. Jesteśmy przekonani, że RAZEM MOŻEMY TEGO DOKONAĆ!!!

 

NA CO ZBIERAMY?

Zebrana kwota pozwoli pokryć koszty noclegu, wynajmu obiektów sportowych, transportu, wyżywienia, odpowiedniej suplementacji itd. – wszystkiego co potrzebne, aby dobrze przygotować się do nadchodzących rozgrywek.

Właściwe przeprowadzenie przygotowań do sezonu pozwoli nam pewnie rozpocząć ligowe zmagania. Chcemy od początku rozrywek włączyć się w walkę o miejsca 1-4, które dadzą szansę na awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Ponadto, dla jeszcze lepszego przygotowania do sezonu, w dniach 4-6 września na Arenie Ursynów odbędzie się MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ "CITY VOLLEY 2015"!!! Po raz pierwszy, przed sezonem odbędzie się w Warszawie turniej z udziałem czterech drużyn z czterech państw:

Legia Warszawa

Polonia Londyn (Wlk. Brytania)

Saint-Cloud Paris SF (Francja)

Netzhoppers KW-Bestensee (Niemcy)

Część pieniędzy zostanie przekazana właśnie na finansowe wsparcie organizacji turnieju.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSPARCIA NASZEGO PROJEKTU. Pragniemy aby najbliższy sezon i same przygotowanie do niego już od początku były wspierane przez osoby, którym bliska sercu jest idea rozwoju siatkarskiej Legii.

 

NAJCIEKAWSZE PRZEWIDZIANE NAGRODY

 T-shirty z logo siatkarskiej Legii z podpisami zawodników!

Możliwość promocji logo swojej firmy na koszulkach zawodników!

Reklamy na hali i na stronie internetowej i profilu facebookowym Klubu!

Trening z siatkarzami Legii

Karnet na ligowe mecze Legii w sezonie 2015/2016

Możliwość przekładania numerów na tablicy wyników w trakcie jednego z ligowych spotkań :)

 …i wiele, wiele innych!

 

ZAUFALI NAM

 

 

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Siatkarska Legia rozwija się dzięki Wam!

 

KONTAKT

Oficjalny profil klubu na Facebooku

Oficjalny profil klubu na Twitterze

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.08.2015 18:06