Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ShareIt

ShareIt

Warszawa, Polska

ShareIt to młodziutka spółka powołana przez dwóch braci w jednym celu: chcemy, żeby świat był bliższy ludziom, a życie łatwiejsze i bardziej radosne. Planujemy to osiągnąć wykorzystując wszechobecną technologię. Marzy nam się, żeby spełniała funkcję, do której została powołana i zbliżała nas do siebie czyniąc nasze życie prostszym i przyjemniejszym. Aby zrealizować to ambitne założenie ciężko pracujemy, żeby - wspólnie z Wami - stworzyć i udostępnić aplikację mobilną ShareIt.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

611 PLN z 120000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.01.2017.

ShareIt: nie bądź wiśnia - podziel się

O projekcie

 

Polska konkurencja dla Ubera, Airbnb, Allegro, OLX i Facebooka?

 

ShareIt to aplikacja mobilna będąca odpowiedzią na wszystkie sytuacje dnia codziennego, w których nie masz tego, z czego potrzebujesz skorzystać, a jest Ci to potrzebne „tu i teraz”.

 

Dzięki aplikacji możliwe będzie współdzielenie w zasadzie wszystkiego – przedmiotów codziennego użytku, drobnych usług oraz czasu wolnego.

 

 

Aplikacja będzie CAŁKOWICIE DARMOWA. Nie będzie ona również pośredniczyła w jakichkolwiek rozliczeniach pomiędzy użytkownikami (jeśli w ogóle jakieś będą – to będzie zależało wyłącznie od użytkowników).

 

Dzięki GEOLOKALIZACJI

będzie oferowała dostęp w czasie rzeczywistym do ofert z najbliższej okolicy.

 

 

ShareIt ma na celu nie tylko skutecznie i szybko rozwiązywać drobne, codzienne problemy.

 

Ma również promować tradycyjne wartości, takie jak pomaganie sobie w potrzebiedzielenie sięspędzanie ze sobą czasu i osobisty kontakt z drugim człowiekiem.

 

Ideą ShareIt jest

tworzenie świata bliższego i bardziej przyjaznego ludziom.

 

Mróz aż trzaska, a samochód nie chce zapalić? Przydałyby się kable i ktoś życzliwy, a jak na złość jedyny sąsiad którego znasz z imienia wyjechał na narty? ShareIt

  

 

Od zawsze czułeś, że jesteś stworzony do pędzla, a nie do przekładania papierów? Świetnie! W takim razie to ja zajmę się rozłożeniem gazet :-) Odezwij się proszę! Potrzebuję pomocy w pomalowaniu pokoju... Odwdzięczę się dobrą kolacją :-) ShareIt

 

 

Na ból, gorączkę, katar, kaszel i ogólną niechęć pomoże Ci… No właśnie, nic Ci nie pomoże. A na pewno nie od razu. A pies sam się nie wyprowadzi... Daj spokój, dasz radę. Jest aż 2 stopnie, nie wieje (za bardzo) i pada tylko z góry do dołu. Chyba że… ShareIt

 

 

Więcej przykładowych zastosowań aplikacji mobilnej ShareIt znajdziecie na naszych stronach:

facebook.com/ShareItPL

ishareitall.pl

 

Waszej szczególnej uwadze polecamy album "Aplikacja" na naszym fanpage'u na FB. Znajdziecie w nim makiety (mockup'y) aplikacji, które - mamy nadzieję - pozwolą Wam docenić jej atrakcyjny i nowoczesny wygląd, prostotę użytkowania i niezwykle szerokie spektrum zastosowań. 

 

Jesteśmy również na YouTube

youtube.com/channel/UCuXk1rYcLabmqx4yAmUSd-g

 

oraz Instagramie

instagram.com/ShareItPL

 

For English please visit ishareitall.com

 

 

AKTUALNY STATUS PROJEKTU

 

Podchodzimy do tematu poważnie i profesjonalnie, ale również oszczędnie.

 

Aby uwiarygodnić nasze działania oraz w należyty sposób prowadzić wszystkie sprawy związane z projektem powołaliśmy do życia spółkę. Jesteśmy jej jedynymi udziałowcami oraz jedynymi członkami zarządu (nie pobierając z tego tytułu żadnego wynagrodzenia). Ciężko - ale również z entuzjazmem - pracujemy nad realizacją projektu (pro bono - ku chwale ShareIt :-)

 

Do chwili obecnej:

  • Opracowaliśmy wymagania funkcjonalne aplikacji oraz skonsultowaliśmy je z profesjonalnymi developerami.
  • Dokonaliśmy wizualizacji aplikacji.
  • Przygotowaliśmy oprawę muzyczną i graficzną projektu.
  • Zakupiliśmy domeny (ishareitall.pl i ishareitall.com) i utworzyliśmy na nich tzw. landing pages, czyli strony internetowe poświęcone aplikacji. Dla każdej domeny została również założona dedykowana skrzynka pocztowa (ilike@ishareitall.pl i ilike@ishareitall.com).
  • Utworzyliśmy fanpage na FB, kanał na YouTube i konto na Instagramie. Staramy się w różnorodny sposób docierać do możliwie najszerszej grupy odbiorców.
  • Sprawy spółki prowadzimy samodzielnie, tj. nikogo nie zatrudniamy, ani nie korzystamy z pomocy np. księgowej. Jest to pewne... wyzwanie :-) ale dajemy radę i spełniamy wszystkie wymogi formalno-prawne.

 

Wszystkie powyższe prace sfinansowaliśmy z prywatnych oszczędności oraz poświęciliśmy na nie mnóstwo czasu i energii.

 

ShareIt jest naszym "oczkiem w głowie", ale również zajęciem dodatkowym, a nie podstawowym. Poza rozwijaniem ShareIt normalnie pracujemy zawodowo.

 

 

DALSZE KROKI

 

 

We wstępnej fazie funkcjonowania ShareIt (6-12 miesięcy) chcemy również kontynuować działania promocyjne, przede wszystkim poprzez poprawę pozycjonowania stron aplikacji (SEO) oraz reklamę na FB. Zależy nam na tym, żeby ShareIt zaczął być aktywnie wykorzystywany przez jak największą grupę użytkowników, ponieważ to pozwoli mu w pełni rozwinąć swój potencjał i stać się powszechnym narzędziem używanym na co dzień.

 

 

CROWDFUNDING I BUDŻET

 

Wszystko co osiągnęliśmy do tej pory sfinansowaliśmy samodzielnie z oszczędności. Realizacja dalszych etapów prac przekracza nasze prywatne możliwości finansowe - dlatego zdecydowaliśmy się poprosić Was o wsparcie. W naszej ocenie charakter naszego projektu doskonale wpisuje się w ideę finansowania społecznościowego. Poza tym, chcemy pokazać, że naprawdę Polak Potrafi. Stać nas na innowacyjność, kreatywność i samodzielność. Pomóżcie nam udowodnić, że jesteśmy nie tylko utalentowanymi wklepywaczami faktur i cenionymi pracownikami międzynarodowych korporacji, ale że my również potrafimy "think different", zmieniać świat na lepsze i kształtować trendy, a nie tylko za nimi podążać.

 

Na podstawie wnikliwego rozpoznania rynku, które przeprowadziliśmy przygotowując się do realizacji projektu określiliśmy budżet na 120 tysięcy złotych.

 

Po odliczeniu prowizji dla serwisu, który umożliwił nam zbiórkę i podatku (tak, nie ma nic za darmo, a jak mawiał wielki myśliciel tylko śmierci i podatków nie da się uniknąć) da to kwotę ok. 88 tysięcy złotych. Zostanie ona wykorzystana następująco:

 

W tak zwanym międzyczasie będziemy zmuszeni ponosić również inne koszty (np. utrzymanie serwera, hosting stron). Te wydatki planujemy pokryć dofinansowując spółkę z z prywatnych środków, które na bieżąco zarabiamy dzięki codziennej pracy zawodowej.

 

 

SPODZIEWANY HARMONOGRAM

 

Na podstawie przeprowadzonego przez nas rozpoznania tematu szacujemy, że uruchomienie w pełni sprawnej aplikacji będzie możliwe w terminie ok. 6 miesięcy od pozyskania funduszy na jej stworzenie.

 

 

O NAS

 

Jesteśmy dwoma braćmi

 

którym zaświtał innowacyjny i użyteczny pomysł

i którzy postanowili go zrealizować.

 

Bartek ma 35 lat, jest mężem, ojcem dwojga dzieci, pracownikiem korporacji i doktorem ekonomii. Tomek ma 30 lat i dla odmiany jest mężem, ojcem dwojga dzieci, pracownikiem korporacji i doktorem ekonomii :-) Staramy się nie łączyć życia prywatnego z zawodowym, więc zdecydowaliśmy się nie zanudzać Was szczegółami z naszego życia osobistego, jednak jeśli chcecie nas poznać, to chętnie zawrzemy nowe znajomości. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

KONTAKT Z NAMI

 

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej skrzynki pocztowej

ilike@ishareitall.pl 

 

Dziękujemy, że do nas zajrzeliście i gorąco zachęcamy Was do wsparcia ShareIt oraz wyboru nagród. Do ich realizacji przystąpimy niezwłocznie po ogłoszeniu sukcesu projektu, tj. zebraniu założonej kwoty oraz zgodnie z charakterem samych nagród. Więcej na ten temat w sekcji "Nagrody w projekcie".

 

NIE BĄDŹ WIŚNIA - POMÓŻ NAM WYSTARTOWAĆ!

Media o Twoim projekcie:

ShareIt – polska odpowiedź na serwisy współdzielenia

mobirank.pl | 2016-11-28

Aplikacja mobilna ShareIt to polska odpowiedź na ofertę wyspecjalizowanych, międzynarodowych serwisów oferujących tzw. „współdzielenie”.

Polska konkurencja dla Ubera, Airbnb, Allegro, OLX i Facebooka?

mamstartup.pl | 2016-11-28

Polacy nie gęsi i… swoją aplikację mają. A raczej będą mieć, jeśli powiedzie się zbiórka, która dzisiaj ruszyła na polskim Kickstarterze PolakPotrafi.pl. ShareIt to – według pomysłodawców – aplikacja mobilna będąca odpowiedzią na wszystkie sytuacje dnia codziennego, w których nie masz tego, z czego

Polska konkurencja dla Ubera, Airbnb, Allegro, OLX i Facebooka?

www.startupgrind.pl | 2016-11-27

Polacy nie gęsi i… swoją aplikację mają. A raczej będą mieć, jeśli powiedzie się zbiórka, która dzisiaj ruszyła na polskim Kickstarterze PolakPotrafi.pl. ShareIt to – według pomysłodawców – aplikacja mobilna będąca odpowiedzią na wszystkie sytuacje dnia codziennego, w których nie masz tego, z czego potrzebujesz skorzystać, a jest ci to potrzebne „tu i teraz”. Wachlarz zastosowań jest w zasadzie nieograniczony.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.01.2017 23:11