Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sergiusz Sobczyk

Sergiusz Sobczyk

Izabelin C, Polska

Cześć, nazywam się Sergiusz Sobczyk. Na co dzień pracuję jako nauczyciel wf i instruktor pływania. Sport jest dla mnie pasją i sposobem na spędzanie czasu wolnego. Gdy tylko dowiedziałem się, że istnieje Triathlon na dystansie Ironman(3,8-180-42) wiedziałem, że jest to coś czym chcę się zająć! zabawa przerodziła się w uzależnienie, które poparte ciężką pracą i determinacją pozwoliły mi na zajęcie 2 miejsca na dystansie Ironman w Malborku, oraz na zdobycie kwalifikacji na mistrzostwa świata ½ Ironman w Australii podczas zawodów w Gdyni. Liczę na Wasze wsparcie, trzymajcie kciuki ! :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11785 PLN z 10000 PLN

145 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.01.2016.

Sergiusz Sobczyk IRONMAN 70.3 WORLD CHAMPIONSHIP

O projekcie

 


Triathlonowe Mistrzostwa Świata na dystansie 1/2 IRONMANA w Australii to najbardziej prestiżowe zawody na tym dystansie. Jest to cel, o którym marzy tysiące zawodników na całym świecie.

Triathlon to połączenie 3 konkurencji - pływanie, rower, bieg, z których każda występuje bezpośrednio po porzedniej. Dystans 1/2 Ironman są to: 1,9 km pływania, 90 km roweru, 21 km biegu. Już sam dystans, dla wielu zawodników, jest wyzwaniem. Moim celem będzie ukończenie tych zawodów w granicach 4h i walka o jak najwyższą lokatę Mistrzostw Świata. Chciałbym godnie reprezentować nasz kraj i pokazać, że POLAK POTRAFI! Jednak przygotowanie fizyczne w tym przypadku to nie wszystko...

Dzięki sportowym ambicjom, poświęceniu, wytrwałości i konsekwencji zakwalifikowałem się na te właśnie zawody. Jednak okazuje się, że jest to dopiero połowa sukcesu. Gdyby start na Sunshine Coast zależał tylko od przygotowania fizycznego, jestem pewien, że 4 września 2016r. zameldowałbym się na mecie Mistrzostw Świata. Wiem to, ponieważ każdą wolną chwilę przeznaczam na treningi związane z przygotowaniami do tego sportowego wydarzenia.

Niestety, problem stanowi zaplecze finansowe związane z przelotem, aklimatyzacją (ok. 14-dniową), noclegiem i wyżywieniem w bardzo odległej Krainie Kangurów. Wiem jednak, że możecie mi pomóc w wyjeździe na Mistrzostwa Świata, pomóc
w godnym reprezentowaniu naszego kraju jak i w walce o najwyższe lokaty.
Razem jesteśmy w stanie pokazać całemu światu, że POLAK POTRAFI!!!

 


Nazywam się Sergiusz Sobczyk, mam 24 lata, pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania i ratownik wodny. Należę również do Ochotniczej Straży Pożarnej w Izabelinie - skąd pochodzę. Od zawsze wysoko zawieszona poprzeczka, determinacja i wiara w to co robię, sprawiły, że mogę się pochwalić następującymi osiągnięciami w triathlonie (a to dopiero początek!):

  • 2 miejsce w kat. Open Castle Triathlon Malbork dystans Ironman (3,8km-180km-42km) 2015r.
  • 2 miejsce w kat. wiekowej i zdobycie kwalifikacji na MŚ Australia 2016 na dystansie 1/2 Ironman w Gdyni (2015r.)
  • brązowy medal w kat. wiekowej na dystansie olimpijskim Beko Ełk Triathlon 2014r.
  • 2 miejsce w kat. wiekowej Castle Triathlon Malbork dystans Ironman 2014r.
  • 1 miejsce w kat. wiekowej JBL Triathlon Sieraków dystans 1/4 Ironman 2015r.

Prowadząc lekcje wychowania fizycznego w szkole podstawowej, staram się, aby dzieci, które są pod moją opieką, mogły czerpać motywację ze współpracy ze mną. Dążę do tego, aby zaszczepić w moich uczniach zamiłowanie do aktywności fizycznej, tak aby każdy z nich pragnął rozpocząć własną przygodę ze sportem, realizując najśmielsze marzenia.

Ochotnicza służba w straży pożarnej nauczyła mnie, że pomoc drugiemu człowiekowi nie powinna się opierać tylko na odnoszeniu z tego powodu korzyści. Czuję, że pomagając innym, staję się bardziej wartościowym człowiekiem.
W końcu ludzkie zdrowie, życie i szczęście to najwyższe z wartości.

Jako nauczyciel, ratownik i strażak dbam o dobro drugiego człowieka, jego zdrowie, szczęście czy prawidłowy rozwój, za każdym razem dając z siebie ile tylko mogę.

Dziś rolę się odwracają i to ja proszę Was o wsparcie. Dzięki Wam może udać mi się wystartować na najbardziej prestiżowych zawodach, godnie reprezentując biało - czerwoną flagę.


W moim projekcie zbieram pieniądze na:

  • przelot samolotem do Australii oraz przetransportowanie tam roweru
    i dodatkowego bagażu.
  • na opłaty związane z  zakwaterowaniem i wyżywieniem (całość to ok. 14 dni)

Wiem, że cały wyjazd będzie kosztował o wiele więcej. Mam nadzieję, że uda mi się odłożyć z własnej kieszeni kwotę, która pozwoli na pokrycie reszty wydatków związanych z tym wyjazdem. Gdyby jednak dzięki Waszemu wsparciu, udało się zebrać więcej niż oczekiwałem, przeznaczę to na całkowite opłacenie noclegu oraz wyżywienia w Australii oraz na obóz treningowy poprzedzający wyjazd na Mistrzostwa Świata.

Jeżeli nie uda mi się zebrać całej sumy, wtedy wszystkie wpłacone pieniądze wrócą na Wasze konto. Z góry dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się wpłacić pieniądze na mój projekt. Mam nadzieję, że zobaczycie mnie na mecie MISTRZOSTW ŚWIATA! 

DZIĘKUJĘ!!!


Oczywiście finansowe wsparcie, jakim zdecydujecie się mnie wesprzeć, możecie zamienić na świetne nagrody, które przygotowałem specjalnie dla Was 

Część nagród zrealizuję od razu po zakończeniu projektu!
Będą to: mailowa konsultacja treningowa, silikonowa opaska, kubek, koszulka i bluza z napisem „MAKE YOUR DREAMS COME TRUE”, grupowy trening biegowy prowadzony przeze mnie w Warszawie, pakiet 5 lekcji pływania pod moim okiem oraz indywidualny trening prowadzony przeze mnie w Warszawie!


Zapraszam również do śledzenia moich przygotowań do Mistrzostw Świata na moim facebookowym fan page'u oraz stronie internetowej!

sergiuszsobczyk@wp.pl
Sergiusz Sobczyk - Mistrzostwa Świata IM 70.3 Australia 2016
sergiuszsobczyk.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.01.2016 21:09