Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Serce Uwielbienia

Serce Uwielbienia

Gorzów Wielkopolski, Polska

Jesteśmy zespołem muzycznym \"Serce Uwielbienia\", działającym w Gorzowie Wlkp. Na lokalnym rynku jesteśmy jedynym zespołem zajmującym się tworzeniem muzyki chrześcijańskiej i promowaniem tej kultury w naszym mieście.

Na co dzień wychodzimy na ulice, aby spotykać tam ludzi i mówić im, że jest dla ich życia nadzieja, robimy koncerty, na które jest wstęp wolny, robimy spotkania \"open\", gdzie służymy wsparciem i pomocą.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

24261 PLN z 20000 PLN

144 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.11.2017.

Serce Uwielbienia - DNI ELIASZA - nagranie płyty

O projekcie

Co tworzysz, wspierając nasz projekt?

Wydanie płyty z 15 utworami największych gwiazd muzyki chrześcijańskiej, a konkretnie opłatę:

 • studia nagraniowego,
 • masteringu,
 • ZAIKSu
 • tłoczenia płyty.

Kwota, którą zbieramy pokrywa jedynie 50% kwoty, której potrzebujemy, ale resztę postaramy się dozbierać – może muzykowanie na ulicy? ;)
Dodatkowo serwis pochłania 10% zebranych środków, więc im więcej uzbieramy, tym mniej muzykowania na ulicy nas czeka ;)

 

 

 

  

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem muzycznym "Serce Uwielbienia", mającym siedzibę w Gorzowie Wlkp. 
i działającym głównie na obszarze województwa lubuskiego od 10 lat.

 

 

 

 

Krótki rys historyczny

W 2007 roku uczestniczyliśmy w warsztatach muzycznych „kurs Dawid”, które zapoczątkowały nasze istnienie. Zmieniło się na nich nasze myślenie, zaczęliśmy tworzyć chór oraz rozwijać nasz warsztat muzyczny. Jednocześnie obraliśmy sobie wspólny cel, którym stało się uwielbienie Boga i dzielenie się Nim przez muzykę. 

Każdy z nas doświadczył w swoim życiu totalnej pustki i doła, z którego zostaliśmy wyciągnięci i poprzez naszą muzykę dzielimy się tym, że z każdej sytuacji jest wyjście.

Nasza muzyka jest pełna Życia, którego potrzebują tonący w smutku i depresji. 

Chcemy, by każdy kto nas usłyszy doświadczył prawdziwej Miłości, a teksty inspirowane żywym Słowem przemieniały życie wlewając radość, pokój i nadzieję pośród dramatów, które dzieją się wokół. 

Jesteśmy światłem pośród ciemności!

 

 

  

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?
Piosenki, które nagrywamy są tłumaczeniami (w większości naszymi) piosenek zagranicznych. Niewiele jest zespołów tłumaczących znane piosenki, żeby można je było słuchać i śpiewać w ojczystym języku. 

 

  

Gdzie możesz nas spotkać poza studiem muzycznym?

 • wychodzimy na ulice, aby spotykać tam ludzi i mówić im, że jest dla ich życia nadzieja,
 • organizujemy koncerty, na które wstęp jest wolny, 
 • robimy otwarte spotkania, gdzie służymy wsparciem i pomocą,
 • wyjeżdżamy z naszą działalnością – również muzyczną - do naszych rodaków za granicą,
 • prowadzimy weekendowe kursy „Szkoły Nowej Ewangelizacji” dla osób w każdym wieku, gdzie kończą się ludzkie dramaty, a rozpoczynają nowe historie życiowe,
 • na zaproszenie wyjeżdżamy w różne miejsca typu więzienie o zaostrzonym rygorze, gdzie Ty nas pewnie nie zobaczysz, ale ci ludzie pragną takich spotkań,

 

 

Skąd nas możesz kojarzyć gorzowiaku?

 

- z pierwszego w Gorzowie orszaku "Trzech Króli"

- z Mszy Św. kończącej rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem na gorzowskim stadionie żużlowym,

- z 3 koncertów w Boże Ciało, z którymi włączyliśmy się do ogólnopolskiej inicjatywy - "Jednego Serca Jednego Ducha"

- z comiesięcznych Mszy Świętych z modlitwą o uzdrowienie,

 

  

Dlaczego tak nam zależy na wydaniu tej płyty?

!! Ponieważ po nagraniu pierwszej ludzie chcą drugą !!

 

Mamy za sobą nagranie pierwszej płyty, którą wydaliśmy z własnych środków i sprzedaliśmy w ilości 3500 sztuk. Ludzie ciągle pytają i chcą kolejną! Na kolejną jednak nas nie stać, ponieważ cały dochód zainwestowaliśmy w budowę ośrodka Rhema Christou. Aktualnie jesteśmy w trakcie realizacji projektu "Dni Eliasza" - taki też jest tytuł drugiej płyty. Głosy, które zebraliśmy od słuchaczy naszej pierwszej płyty, w tysiącu procent potwierdziły, że nagrywamy muzykę, która dociera do serc młodych i starszych ludzi, przywraca im nadzieję na lepsze jutro i daje wiarę, że ich życie ma sens.

 

 

  

Co Ty będziesz miał ze wsparcia naszego projektu?

 

 • Jeśli wybierzesz nagrodę, dzięki której nas poznasz, stwierdzisz, że jednak Kościół nie jest nudny, ale mega odjechany i pozytywny.
 • Będziesz mógł dać komuś zdeptanemu przez życie nasz krążek, który go podniesie i wskaże drogę do wolności od beznadziei.
 • Nie będziesz musiał łamać języka i siedzieć ze słownikiem, żeby zrozumieć teksty swoich ulubionych piosenek chrześcijańskich.
 • Możesz stać się posiadaczem limitowanej serii kubka, koszulki czy ręcznie wypalanej deski, co jest idealną okazją dla kolekcjonerów.

 

 

 

Podsumowanie pisane naszym sloganowym językiem:

 • Dzięki Tobie Ewangelia dotrze wszędzie tam, dokąd dotrze płyta
 • Płyta jest cegiełką na budowę ośrodka rekolekcyjnego Rhema Christou w Gorzowie Wlkp. Ośrodek ten będzie miejscem, gdzie będzie mógł przyjść każdy, kto potrzebuje uzdrowienia, uwolnienia, przemiany życia. Będzie to przestrzeń dla koncertów, rekolekcji, warsztatów charyzmatycznych i kursów Szkoły Nowej Ewangelizacji. 
 • Na lokalnym rynku jesteśmy jedynym zespołem zajmującym się tworzeniem muzyki chrześcijańskiej i promowaniem tej kultury w naszym mieście,
 • Wierzymy, że Bóg posłuży się tą płytą i będzie czynił znaki i cuda, a ci, którzy dostaną tę płytę włączą się w uwielbienie wraz z nami i będą przekazywali Boże Słowo dalej.
 • Jeśli płyta zostanie wydana teraz, będzie to dobry prezent na Święta Bożego Narodzenia. Dzięki niej będzie to szansa na spotkanie z Bogiem.
 • Jeśli chcesz nas wspomóc, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Włączysz się wraz z nami w dzieło budowy ośrodka rekolekcyjnego i głoszenie Ewangelii. 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.11.2017 12:12