Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Alter Etno

Alter Etno

Warszawa

Alter Etno to projekt muzyczny zainspirowany elementami etniczności i współczesności. Członkowie zespołu czerpią inspiracje z rejonów Irlandii, Szkocji, Hiszpanii, Bałkan a także z polskiego folku. W repertuarze zespołu spotykamy zarówno wokalną jak i instrumentalną muzykę etno-folk, a wyjątkowy klimat koncertów zespołu tworzy wyśmienita ekipa ludzi, w których mieszka muzyka!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2978 PLN z 2200 PLN

42 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

135%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.04.2013.

Debiutancki album Savin Voda zespołu Alter Etno

O projekcie

WITAJCIE KOCHANI!!!

Doprawdy nie spodziewaliśmy się takiego odzewu, takich reakcji i tak szybkiego działania z Waszej strony! To dzięki Wam w 2 tygodnie udało nam się uzbierać całą kwotę!!! Dziękujemy z całego serca! Nadwyżkę wykorzystamy na poprawę jakości naszych nagrań i ciekawszą szatę graficzną naszej okładki! Obiecujemy rozważnie zainwestować każdą darowaną nam złotówkę!

a poniżej kilka słów o nas:

Jesteśmy grupą ludzi z różnych zakątków Polski, których połączyło zamiłowanie do muzyki folkowej. Kierujemy się mottem "zaadoptować obcość - to ona inspiruje". Globalna działalność nas - Alterowców wynika z fascynacji etnicznymi klimatami z całego świata zaczynając od Irlandii, przez Bałkany, Hiszpanię, Portugalię, nie zapominając o ojczystej Polsce, a na Meksyku kończąc (póki co). W naszym repertuarze usłyszycie również autorskie kompozycje inspirowane tradycyjną muzyką świata. Jednym słowem Alter Etno to folkowy tygiel rozmaitości, posłuchajcie sami:

http://www.youtube.com/watch?v=OoQVUMeWgDI

http://www.youtube.com/watch?v=LM-ZZlAB-o0

http://www.youtube.com/watch?v=SBhJFH3poB0

Zebraliśmy budujące opinie i miłe nagrody m.in.  na festiwalu Mikołajki Folkowe 2011 czy 48 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Gościliśmy na żywo w radiowej Trójce, oraz w  audycji Etnofaza radia Pin, gdzie Sebastian Korsak i Mamadou Diouf polecali nas uwadze słuchaczy.

CO ZA NAMI, A CO PRZED NAMI...

Nagraliśmy płytę nad którą pracowaliśmy 3 lata. Zagraliśmy wiele koncertów, z których dochód, wielokrotnie przeznaczaliśmy na rozwój naszego projektu. Dzięki temu dziś, mamy już gotowe, dopieszczone i nagrane w studiu utwory, własne logo, zarys okładki i niewielkie oszczędności, które nie pokryją niestety kosztów związanych z tłoczeniem płyt i dopięciem wszystkich procedur, koniecznych by wypuścić w świat własny krążek. I TO właśnie przed nami..

A REALNIE PATRZĄC...

Tak naprawdę realne koszty naszego marzenia są znacznie wyższe niż kwota, o którą się ubiegamy. Jednak w związku z obowiązującą na portalu PolakPotrafi  zasadą "wszystko albo nic", ryzyko utraty zebranych środków jest zbyt duże, a my nie lubimy aż takiej adrenaliny. Jeśli zatem Wasza hojność drodzy Darczyńcy, poniesie Was w stronę wsparcia naszego projektu, powyżej kwoty, o którą tu aplikujemy, nie opierajcie się jej - pięknie Was o to prosimy.

Pozdrawiamy Was Kochani i już dziękujemy za okazaną pomoc,

Miruna, Ela, Kaha, Monia, Kuba i Woj

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.04.2013 00:12