Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sativa Skład

Sativa Skład

Bydgoszcz

Zespół działający na scenie od 2009 roku, w skład którego wchodzą artyści i aktywiści hip-hopowi Ziuta i CgN. Do tej pory, dzięki samozaparciu i wielkiej wierze w to co robią, udało im się samodzielnie wydać kilka płyt oraz zorganizować kilkanaście koncertów w swoim mieście. W 2011 roku światło dzienne ujrzał ich wspólny projekt "Odważ się życ odważnie". Każde z nich ma na swoim koncie solowe projekty, w tym "Na przekór" Ziuty z 2012roku. We wrześniu wydali jubileuszowy mixtape Sativa- "55" z okazji 5-lecia istanienia składu. Mocną strona Sativy są energiczne koncerty zespołu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

335 PLN z 8000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2017.

Sativa- wydanie płyty!

O projekcie

Sative cechuje pasja, upór w dążeniu do celu, pracowitość i niesamowite samozaparcie. Niezwykle rzadko spotykane połączenie damskiego i męskiego rapu wyróżnia nas spośród innych składów grających rap oraz świetnie sprawdza się podczas koncertów, które w naszym wydaniu są niezwykle energiczne i pełne humoru. Jesteśmy aktywistami hip- hopowymi, którzy od lat dbają o rozwój kultury hip-hopowej oraz jak mogą pomagają innym poprzez: umożliwianie prezentacji na dużej scenie zarówno debiutantom, jak i bardziej doświadczonym muzykom; wsparcie i promocję różnego rodzaju projektów np. All Girls Rap Fest; dobre słowo, uśmiech, radę i masę innych działań nie zawsze związanych bezpośrednio z muzyką. Tym razem to my zwracamy się z prośbą do Was- przyjaciół, fanów, znajomych, ludzi dobrej woli. Nasze możliwości finansowe nie są w stanie pokryć kolejnego, bardziej wyszukanego w formie i treści, projektu muzycznego o jakim marzymy.

Świeży styl nie dający zamknąć się w ramy gatunków muzycznych to nasz główny cel przy pracy nad nadchodzącą płytą. Świadomość własnych zalet oraz mocnych i słabych stron wcześniejszych produkcji, które dotąd nie jawiły nam się tak wyraźnie, pozwoli kształtować przyszłość muzyczną według sztywnych reguł, które sami sobie narzuciliśmy. Jesteśmy pewni, że od strony tekstowej i muzycznej możemy stworzyć utwory na poziomie o wiele wyższym niż dotychczas. Niestety, aby móc zrealizować swoje marzenia i cele potrzebne są nie tylko dobre pomysły, styl i gotowość do ciężkiej pracy, ale również pieniądze.

Na dzień dzisiejszy w pełni gotowych mamy 9 utworów, do których muzykę wyprodukowali czołowi przedstawiciele gatunku, a profesjonalny miks/ master podnosi jakość i umożliwia najlepszy z możliwych odbiór. W 2015 roku wyruszyliśmy w podróż autostopem z Bydgoszczy na południe Hiszpanii, gdzie przez kilka miesięcy żyliśmy. Wyprawa ta nie obyła się bez przygód. Wiele z nich było natchnieniem przy tworzeniu kolejnych utworów. Wspomnienia przewijać się będą również w najnowszym klipie, którego premiera planowana jest w najbliższym czasie.

Marzymy o nagraniu profesjonalnej płyty długogrającej, którą chcemy wydać jesienią 2017 roku. Minimalna kwota, którą potrzebujemy, by choć w części pokryć koszta to 8000zł.

Pieniądze wydamy na:

- profesjonalny miks i mastering pozostałych utworów

- tłoczenie płyt w formie fizycznej

- projekt okładki, sesję zdjęciową

- street video do jednego z utworów

Jeśli udałoby nam się zebrać 9000 zł moglibyśmy z góry opłcić studio, co znacznie przyspieszyłoby pracę nad płytą.

Kolejne 3000 zł pozwoliłoby nakręcić dodatkowo profesjonaly teledyk promujący materiał.

Album wydamy, tak samo jak poprzednie produkcje, w formie fizycznej. Nakład również zależeć będzie od możliwości finansowych.

 

O Nas:

Marta "Ziuta" Rembecka- pedagog, trener warsztatowy, redaktor kilku portali internetowych. Ukończyła Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Kierunek Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie muzyczne według E.E. Gordona pozwolił jej jeszcze lepiej wykształcić słuch muzyczny i rozwijać swoją pasję pod okiem wykształconych muzyków. W wolnym czasie maluje, tworzy biżuterię techniką decoupage, jeździ na longboardzie, pasjonuje się kuchnią wegetariańską i zdrowym żywieniem oraz medycyną alternatywną.

Łukasz "CgN" Cigenhagen - przede wszystkim raper i tekściarz. Poszukiwacz wyzwań, w muzyce ciągle podwyższa sobie poprzeczkę. Prowadził warsztaty hip-hopowe dla dziewczyn z ośrodka szkolno-wychowawczego. Miłośnik dobrego wina przymierzajacy sie w tym roku do własnej, domowej produkcji. Wolny czas od pracy i muzyki wykorzystuje na sport i dbanie o zdrową sylwetke. Szaleństwo wraz z dobrym sercem to jego dewiza życiowa.

 

Sprawdź pierwszy singiel promujący płytę!   

 

 

 

Kontakt:

https://www.facebook.com/SativaSklad/

mail: ziutasativa@gmail.com

Termin realizacji nagród:

Realizacja części nagród możliwa będzie dopiero po wydaniu albumu, czyli pod koniec roku. Koncerty, spotkania, zaproszenia planujemy zrealizować jak najszybciej, czyli w dogodnym dla wspierających terminie ustalonym wspólnie zaraz po zakończeniu projektu. Podziękowania będziemy zamieszczać zaraz po zakończeniu projektu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania- pisz śmiało, wszystko jest możliwe do indywidualnego ustalenia!

Patronują nas:

- Bydgoska Scena

https://www.facebook.com/BydgoskaScena

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2017 21:09