Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Same Suki

Same Suki

Warszawa, Polska

Same Suki to kobieca formacja folkowa grająca muzykę kobiet z miasta inspirowaną muzyką ludową; muzykę kobiet, które nie boją się sięgać do źródeł, żeby śpiewać swoim głosem o tym co tu i teraz. Zespół powstał z radości życia, z pasji i pragnienia grania własnej, niczemu i nikomu niepodporządkowanej muzyki. Z chęci wyrażania siebie taką jaką się jest, bez cenzury. Same Suki powiadają codzienne historie w zupełnie nietradycyjny sposób.
Zespół w niekonwencjonalny sposób wykorzystuje etniczne instrumenty akustyczne takie jak suka biłgorajska, cajon, bendir, baraban, lira grecka.
Zespół występował m.in. na OFF Festivalu, Globaltice, Dźwiękach Północy.
W październiku 2013 ukazał się debiutancki krążek zespołu "Niewierne".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16380 PLN z 15000 PLN

241 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.09.2018.

Same Suki - wydanie drugiej płyty

Same Suki w audycji FOLK OFF!

Dodano 11.09.2018, godz. 22:27

Dzisiaj po północy zawitamy w kultowej audycji FOLK OFF! Maćka Szajkowskiego w programie Czwórka Polskiego Radia. Kolejna doza ploteczek i fejm na ściance. \"\";) Będzie o płycie, o inspiracjach, o zmianach w dowodach osobistych i o radosnej Suczej twórczości. Pogadają Helena i Magdalena z Maciej Szajkowski. Słuchajcie nas tutaj: https://www.polskieradio.pl/10,Czworka

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.09.2018 22:10