Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Same Suki

Same Suki

Warszawa, Polska

Same Suki to kobieca formacja folkowa grająca muzykę kobiet z miasta inspirowaną muzyką ludową; muzykę kobiet, które nie boją się sięgać do źródeł, żeby śpiewać swoim głosem o tym co tu i teraz. Zespół powstał z radości życia, z pasji i pragnienia grania własnej, niczemu i nikomu niepodporządkowanej muzyki. Z chęci wyrażania siebie taką jaką się jest, bez cenzury. Same Suki powiadają codzienne historie w zupełnie nietradycyjny sposób.
Zespół w niekonwencjonalny sposób wykorzystuje etniczne instrumenty akustyczne takie jak suka biłgorajska, cajon, bendir, baraban, lira grecka.
Zespół występował m.in. na OFF Festivalu, Globaltice, Dźwiękach Północy.
W październiku 2013 ukazał się debiutancki krążek zespołu "Niewierne".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16380 PLN z 15000 PLN

241 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.09.2018.

Same Suki - wydanie drugiej płyty

No Name - teledysk do singla promującego naszą nową płytę!

Dodano 31.08.2018, godz. 14:36

Jeśli jesteście zainteresowani co znajdzie się na naszej nowej, drugiej płycie zachęcamy Was do posłuchania piosenki No Name:
https://www.youtube.com/watch?v=P0zrY03IkAM
To zapowiedź naszego nowego krążka ACH, MÓJ BORZE. 
Teledysk nakręcił dla nas Bartłomiej Muracki w Quality Studio w Warszawie, gdzie zrealizowałyśmy nagrania wszystkich naszych piosenek z nowej płyty.
W tym kawałku możecie usłyszeć takie niezwykłe instrumenty jak suka biłgorajska, lira grecka, rebab turecki czy cajon, a także klasyczną wiolonczelę i oczywiście mocny, kobiecy, przejmujący głos naszej wokalistki - Magdy Wieczorek.
Mamy nadzieję, że trafi Wam ten kawałek do serca! 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.09.2018 22:10