Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

piotrbagi

piotrbagi

Szczecin, Polska

Główny trener Berserkers Team. Trener oraz zawodnik kadry Polski w grapplingu oraz ju jitsu ne waza. Czarny pas BJJ (3 dan).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5260 PLN z 80000 PLN

67 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 03.01.2019 22:10

Sala Marzeń

O projekcie

Sala Marzeń to obiekt sportowy o powierzchni 1800 m2. Obiekt ten będzie się składał z siłowni ok 400m2, dwóch sal multifunkcyjnych 2x 100m2, dużej sali z matą ok 400 m2, i jednej mniejszej ok 100 m2 oraz sali MMA/ Boks/ MT ok 100 m2. Na miejscu znajdzie się też zaplecze sanitarne z szatniami, a także poczekalnia z recepcją. Budżet projektu wynosi ok. 2000000 zł. 

                 Stowarzyszenie Sportów Walki Berserkers Team powstało w 1999 roku. Był to pomysł zrealizowany przez kilku zapaleńców i fanów sportów walki. Początki były bardzo trudne, głównie ze względu na warunki lokalowe.Musieliśmy je znaleźć, przystosować i utrzymać.Takich miejsc było kilka. Każde z nich ma swoją historię i oczywiście jest częścią naszych wspomnień...pomimo trudnych warunków wychowaliśmy i wtrenowaliśmy wielu medalistów Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach. Mamy Mistrzów MMA w różnych federacjach.Brakuje nam jednego-Profesjonalnej sali treningowej.

http://berserkersteam.pl/

Rok 2019 może być dla nas przełomem. Mamy lokal i chcemy zrobić profesjonalny obiekt treningowy. Nasza sala ma być dla wszystkich, od zawodowców po dzieci. Jest to bardzo duża inwestycja, dlatego zwracamy się o pomoc do wszystkich.Każdy może nas wesprzeć, a co za tym idzie wesprzeć rozwój sportów walki w Polsce. Środki te zostaną wykorzystane do zakupu profesjonalnej maty treningowej, na której będzie można bezpiecznie prowadzić zajęcia. Mata to produkt firmy Dollamur jednego z najlepszych producentów na świecie. Koszt to 50 000 euro.

://www.dollamur.com/martialarts/flexi-roll-martial-arts

Jeśli chodzi o realizację nagród to wlepki , bidony,  plakaty, koszulki oraz rękawice zostaną wysłane zaraz po zakończeniu zbiórki. Natomiast nagrody, które mają w swojej treści karnety na salę, będą do odbioru i wykorzystania zaraz po uruchomieniu sali, wiosna 2019.

Wlepka klubowa

 Rękawice MMA

  Bidon klubowy

Media o Twoim projekcie:

Sala Marzeń – wesprzyj nowy projekt Berserkers Team

www.mmarocks.pl | 2018-12-04

Zobaczcie najnowszy projekt jednej z największych stajni w Polsce jeśli chodzi o zawodników MMA, Berserkers Team – Sala Marzeń. Przedsięwzięcie dotyczy stworzenia nowej sali do treningów dla zarówno doświadczonych już zawodników, jak i początkujących czy dzieci.