Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Rzemieślnicza Pracownia Kobieca

Rzemieślnicza Pracownia Kobieca

Warszawa, Polska

Jesteśmy pięcioma przyjaciólkami, które łączy zamiłowanie do rzemiosła. Julka (LofLov) szyje niecodzienne ozdoby do dziecięcych pokoi, Klaudia (MoiMili) tworzy łapacze snów i tipi dla dzieci, a Sylwia, Basia i Alicja (czyli Majsterki) ratują stare śmietnikowe meble i przerabiają niepotrzebne rzeczy na nowe.
Wspólnie chcemy stworzyć pracownię, w której nie tylko my ale i wszyscy chętni popracować rzemieślniczo będą mogli skorzystać z naszej pomocy i profesjonalnego sprzętu.
Wsparcie potrzebne jest na remont starego lokalu w Praskiej Drukarni. Pomóż nam nauczyć dzieciaki czym było kiedyś ZPT, a dorosłym pokazać, że praca rąk ma ogromną wartość.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14802 PLN z 12000 PLN

167 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

123%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.10.2015.

Kobieca Pracownia Rzemieślnicza

Kobieca Pracownia Rzemieślnicza w Onet.pl

Dodano 19.10.2015, godz. 8:26

"- Brakowało nam takiego wspólnego miejsca. Miałyśmy już mieszkania pełne rupieci, zawalone balkony. Poza tym każda z nas mieszka w dużej odległości od siebie. Jak miałam jechać do Basi po szlifierkę, a do Sylwii, w zupełnie innym kierunku, po farbę, by po dwóch godzinach przywieźć to wszystko do mego domu i dopiero coś zacząć robić, to szlag mnie trafiał" - Majsterki opowiadają w tekście "Majsterki - dziewczyny, które udowadniają, że można zrobić coś z niczego!"o tym skąd wziął się pomysł na Kobiecą Pracownię Rzemieślniczą:
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/majsterki-dziewczyny-ktore-udowadniaja-ze-mozna-zrobic-cos-z-niczego/4w11pc

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.10.2015 09:09