Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dzikazagroda

dzikazagroda

Jabłonowo

Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyrodnicze jest organizacją pozarządową pożytku publicznego istniejącą od 1994 roku. W 2005 roku wyodrębniono z niej grupę roboczą pod nazwą Żubry Zachodniopomorskie. Od tego czasu zajmujemy się ochroną i monitoringiem całej populacji wolnych żubrów żyjących w naszym województwie. Naszym sukcesem jest zwiększenie w tym czasie liczby dzikich żubrów z dwudziestu kilku do około 160 sztuk. W 2014 roku wybudowaliśmy Dziką Zagrodę w Jabłonowie będącą elementem prowadzonej przez nas czynnej ochrony przyrody.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2462 PLN z 16648 PLN

56 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

14%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2015.

Budowa zagrody rysiowej

Koniec i początek :)

Dodano 07.04.2015, godz. 10:21

Drodzy Darczyńcy,

serdecznie dziękujemy wszystkim wpłacającym za wsparcie projektu budowy zagrody dla rysi na portalu PolakPotrafi. Dzięki Wam byliśmy o krok bliżej do realizacji naszego celu. Niestety nie udało nam się zakończyć kampanii sukcesem, lecz nie poddajemy się i zbieramy dalej środki na budowę zagrody. Wierzymy, że podobnie jak w przypadku innych przedsięwzięć, jest to tylko kwestia czasu i zagroda powstanie jeszcze w tym roku. Dla tych, którzy wciąż chcieliby nas wesprzeć, umożliwiamy wpłatę na konto ogólne ZTP, którego numer znajduje się na stronie Dzikiej Zagrodzie, z dopiskiem: "Budowa zagrody dla rysi".

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i wiarę w nasz projekt!

Do zobaczenia w Dzikiej Zagrodzie!

Pracownicy Dzikiej Zagrody oraz Bazy Obsługi Żubrów

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2015 12:12