Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryshia Lynx

Ryshia Lynx

Racibórz, Polska

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Wokalno-Aktorskim oraz AMA Film Academy w Krakowie.
W styczniu 2016 r. Żaneta Palica razem z Maxem Mularczykiem i Natalią Markowską nagrali płytę "Zachłanności". Jako Ryshia Lynx, zrealizowała teledysk do utworu zapowiadającego wydanie płyty. Jak mówi sama artystka, Ryshia Lynx- to zbieg okoliczności jej pseudonimu oraz gwiazdozbioru nieba północnego o podobnej nazwie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3346 PLN z 3000 PLN

57 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.07.2017.

Ryshia Lynx - Motyle i Ćmy

O projekcie

Naszym marzeniem jest zrealizować drugi teledysk zapowiadający wydanie naszej płyty "Zachłanności", tym razem do piosenki "Motyle i Ćmy".

Zrealizowanie naszego własnego teledysku pomoże nam się wypowiedzieć w sposób indywidualny, artystyczny, twórczy. Inspiracją dla nas jest postać gąsienicy, która przeobraża się w pięknego, ale i drobnego motyla. Ciekawi nas złudna natura gąsienicy i konieczność jej przystosowania się do nowego ciała. Będzie kolorowo, energetycznie i artystycznie!

Płyta Zachłanności powstała w oparciu o teksty Żanety Palicy oraz muzykę Maxa Mularczyka. Poczuliśmy potrzebę rozbudowania i wzbogacenia naszych utworów, więc zaprosiliśmy do współpracy nowe osoby. Elektroniką zajęła się Natalia Markowska, a  aranżacją piosenek  Konrad Włodarz. Bogatą i przepiękną grafikę tworzy dla nas Agnieszka Zdonek. Natomiast pełną charakteryzacją zajmuje się Weronika Starego.

 Żaneta Palica - aktorka, wokalistka, plastyk. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Wokalno-Aktorskim oraz Akademii Multi Art (AMA Film Academy) w Krakowie. Laureatka wielu ogólnopolskich konkursów m.in. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w kategorii Poezji Śpiewanej, Turniej Poezji Śpiewanej Literacki Hyde Park, Jastrzębskie Śpiewania, czy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kwiaty na Kamieniach. Współpracowała z Raciborskim Centrum Kultury, jako członkini zespołu Atlantyda, a także z  A3 Teatrem, Gdyńskim Centrum Kultury, Teatrem Młodego Widza z Wolimierza, czy Teatrem Edukacyjnym      z Rzeszowa. Obecnie współpracuje z Teatrem M.I.S.T w Krakowie oraz występuje w projektach filmowych.

Max Mularczyk - to nie tylko pianista, ale także uzdolniony wokalista oraz kompozytor. Zdobywca I-ego miejsca na festiwalu Jastrzębskie Śpiewania w 2008 roku. Uczestnik OFPY w 2007 i 2011 roku. Juror Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Kędzierzynie- Koźlu w 2010-2011 roku. Związany z Atlantydą, raciborskim Klubem Pozeji Śpiewanej, a także zespołami p3D, Groove Avenue, czy Przecinek.

Natalia Markowska (NatsQ) - pojawiła się na rynku muzycznym w 2009 roku. Już po paru miesiącach otrzymała propozycję wydania pierwszego albumu w amerykańskiej wytówrni FEM Records. Trzy lata później brazylijska, niezależna wytwórnia FUNDII Recordings wydała ep-kę (E)Motion. Klimat muzyki NatsQ, to swoisty wpływ różnych gatunków. Jej twórczość skierowana jest w stronę muzyki chillout, experimental i ambient. NatsQ wystąpiła w czołowych klubach Polski, jak Sen Pszczoły, Alchemia, czy Bezsenność. W 2014 roku w ramach Biura Dźwięku Katowice Zaprezentowała się także na jednym z najważniejszych polskich festiwali Tauron Nowa Muzyka.

Przy drugim teledysku poprowadzi nas reżyser Grzegorz Hume. Pierwszy teledysk w jego reżyserii do piosenki "O pannie bez słów" można posłuchać i zobaczyć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=2MhyY_ZWjEU

Teledysk zostanie nakręcony przez profesjonalistów ze środowiska filmowego.

Pozyskany budżet zostanie przeznanoczony na wynajem sprzętu filmowego, oświetlenia, zakup potrzebnych materiałów oraz kostiumów, a także wynajem rekwizytów i ich przewóz. Jeśli uda nam się zebrać dodatkowe środki, przeznaczymy je na wynagrodzenia dla współtwórców oraz zwiększymy nakład naszej płyty, która zostanie wydana już w sierpniu.

Zdecydowaliśmy się na PolakPotrafi.pl ponieważ zależy nam na czasie realizacji projektu!

Możesz się z nami skontaktować poprzez:

https://www.facebook.com/Ryshia-Lynx-1342152012498319/

Chcemy zrealizować nasz teledysk już w drugiej połowie lipca, dlatego wszelkie podziękowania i nagrody za wsparcie powędrują do darczynów w sierpniu b.r.

ZA KAŻDĄ PRZEZNACZONĄ ZŁOTÓWKĘ Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY! :)

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.07.2017 23:11