Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PSWR

PSWR

Rembertów

Zadaniem Stowarzyszenia jest popularyzowanie walk rycerskich o charakterze sportowej rywalizacji, promowanie i wspomaganie osób uprawiających tę dyscyplinę oraz organizowanie i obejmowanie patronatem turniejów rycerskich z walkami tego typu.

Stowarzyszenie ma także wspomagać przygotowania naszej Kadry Narodowej do dużych międzynarodowych turniejów rycerskich i ułatwiać zawodnikom dostęp do profesjonalnych treningów poprzez pomoc ośrodkom szkoleniowym.

Działalność PSWR nie ogranicza się jednak tylko do promowania sportowej rywalizacji rycerzy. Pasją członków Stowarzyszenia jest odtwórstwo kultury materialnej okresu średniowiecza.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

39352 PLN z 35000 PLN

299 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2014.

Rycerska Kadra Polski na Mistrzostwa Świata

Film relacja z mistrzostw oraz nagrody

Dodano 27.06.2014, godz. 11:48

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszamy do obejrzenia filmu relacji z wyjazdu na mistrzostwa. W którym również znajdują się podziękowania za wsparcie projektu.

Znajdą go państwo pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=rMuaS1Fkr1Y

Film doskonale oddaje emocje oraz przeżycia jakie towarzyszyły nam podczas mistrzostw, a wszystko to dzięki Państwa wsparciu!

Jednocześnie przepraszamy za komplikacje związane z odbieraniem maili które do Pańśtwa wysłaliśmy. Spora część maili wpadała do skrzynek SPAM lub była całkowicie zablokowana przez gmail.

Zwracamy się z gorącą prośną do wszystkich os. które jeszcze nie odpowiedziały na nasze zapytanie mailowe lub nie otrzymały maila o kontakt na maila: rycerska.kadra.polski@gmail.com

Jeszcze raz dziękujemy

pozdrawiamyModel finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2014 18:06